Konečné výsledky kategorie                                                 20.9.2004 11:26:32
                                       Klasika 3.etapa
===ČSOB-KSH=========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10                             
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Hladíková Martina                             KRL9453        25.44  +      0.00
  2.Hanáková Magda                                KRL9651        31.19  +      5.35
  3.Kuberková Lucie                               LPM9451 C      32.14  +      6.30
  4.Sklenářová Magda                              MLA9559 C      47.51  +     22.07
  5.Bořánková Karolína                            VSP9550 C      48.35  +     22.51
   .Petrovská Petra                               PTK9551    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12                             
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Urbánková Kateřina                            ONO9250        23.57  +      0.00
  2.Veselá Anna                                   NEJ9250 B      26.48  +      2.51
  3.Sklenářová Jana                               MLA9251 C      28.05  +      4.08
  4.Brožová Eliška                                BSO9250 B      29.49  +      5.52
  5.Kübelová Monika                               KRL9452        29.57  +      6.00
  6.Žužová Michaela                               PTK9251 B      33.38  +      9.41
  7.Kratochvílová Hana                            API9351 C      33.39  +      9.42
  8.Koníčková Alena                               OKP9250        36.27  +     12.30
  9.Tichá Tereza                                  TJH9451 C      45.09  +     21.12
   .Horká Michaela                                KSH9251    DISK              
   .Březinová Ivana                               KRL9353    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14                             
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Uhlíková Tereza                               BSO9151 C      18.31  +      0.00
  2.Procházková Monika                            BSO9150 B      18.32  +      0.01
  3.Meineltová Miroslava                          PTK9151 B      20.05  +      1.34
  4.Sedláčková Anna                               KRL9051        20.57  +      2.26
  5.Doležalová Zuzana                             LPM9052 B      21.25  +      2.54
  6.Hájková Monika                                PTK9150 B      22.47  +      4.16
  7.Simotová Olga                                 LPM9053 C      23.19  +      4.48
  8.Benáková Denisa                               PTK9152 B      23.30  +      4.59
  9.Beranová Barbora                              BSO9152 C      23.32  +      5.01
 10.Biller Anna                                   GER9000        24.39  +      6.08
 11.Beranová Jana                                 BSO9153 C      27.47  +      9.16
 12.Balounová Veronika                            JES9051 C      29.19  +     10.48
 13.Pěstová Kateřina                              LEN9151        35.49  +     17.18
 14.Kratochvílová Veronika                        API9151 C      40.49  +     22.18
 15.Lacinová Eliška                               JES9053 C      52.45  +     34.14
 
Konečné výsledky kategorie: D16                             
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kuncová Eliška                                MLA8951 A      40.03  +      0.00
  2.Martanová Michaela                            LEN8852        41.54  +      1.51
  3.Mechlová Lenka                                PTK9050 A      43.54  +      3.51
  4.Slavíková Renata                              BSO8950        47.51  +      7.48
  5.Fundová Veronika                              API8951 C      48.45  +      8.42
  6.Dulovcová Michaela                            KRE8851 B      49.04  +      9.01
  7.Bidrmanová Soňa                               JES8951 C      82.57  +     42.54
  8.Lacinová Anna                                 JES8952 C      88.58  +     48.55
 
Konečné výsledky kategorie: D18                             
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Grešlová Veronika                             PTK8751 B      63.08  +      0.00
  2.Steiningerová Tereza                          LPM8650 B      68.47  +      5.39
  3.Mechlová Petra                                PTK8752 B      71.07  +      7.59
  4.Kovaříčková Adéla                             KRE8752 B     106.25  +     43.17
   .Loukotová Veronika                            BLA8651 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21                             Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dulovcová Marie                               KRE7051        81.24  +      0.00  R:    0b
  2.Matějová Kateřina                             VSP8054 C      81.50  +      0.26  R:    0b
  3.Bořánková Kristýna                            VSP7054 C      86.00  +      4.36  R:    0b
  4.Soudková Šárka                                EKP8451 B      86.30  +      5.06  R:    0b
  5.Pokorná Kristýna                              EKP8351        89.37  +      8.13  R:    0b
  6.Freyová Andrea                                PTK8952 A      92.28  +     11.04  R:    0b
  7.Soudková Martina                              TEM8551 B      93.30  +     12.06  R:    0b
  8.Náměstková Veronika                           EKP7351        93.53  +     12.29  R:    0b
  9.Volfová Petra                                 LPM7853       115.21  +     33.57  R:    0b
 10.Urbanová Iva                                  ZAT6950       122.19  +     40.55  R:    0b
 11.Nápravníková Alice                            LPM8453 B     124.40  +     43.16  R:    0b
 12.Steiningerová Kateřina                        LPM8450 B     127.27  +     46.03  R:    0b
 13.Fialová Lenka                                 LPM7851       128.59  +     47.35  R:    0b
 14.Moravcová Jitka                               KRE8351       129.02  +     47.38  R:    0b
 15.Naporowská Marie                              BSO7950 C     133.06  +     51.42  R:    0b
   .Šilhavá Petra                                 LPM8351 B  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pánková Hana                                  PTK5750 C      69.24  +      0.00
  2.Kuncová Dana                                  MLA6851 C      73.09  +      3.45
  3.Šilhavá Jana                                  LPM5951        75.46  +      6.22
  4.Bínová Kateřina                               MLA6754 C      84.16  +     14.52
  5.Šmejkalová Karla                              MLA6256 C      85.31  +     16.07
  6.Sklenářová Jana                               MLA6258 C      87.45  +     18.21
  7.Tenglerová Helena                             MLA3551 C      90.19  +     20.55
 
Konečné výsledky kategorie: D40                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pokorná Eva                                   TEM5751        45.29  +      0.00
  2.Troupová Vladěna                              KRE6351 C      49.44  +      4.15
  3.Tichá Jana                                    TJH6451 C      52.07  +      6.38
  4.Kovaříčková Darja                             KRE6352 C      52.26  +      6.57
  5.Flašarová Marie                               KCK5756        54.24  +      8.55
  6.Pešlová Martina                               LEN6751        58.24  +     12.55
 
Konečné výsledky kategorie: D45                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dlouhá Lenka                                  MAS5150 C      62.00  +      0.00
  2.Steiningerová Helena                          LPM5950        68.13  +      6.13
  3.Volfová Hana                                  LPM5650        87.14  +     25.14
 
Konečné výsledky kategorie: D55                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bohuslavová Věra                              LPM4850        51.46  +      0.00
  2.Boučková Ludmila                              OCB4351 C      65.47  +     14.01
  3.Mikešová Iveta                                LEN6551        76.21  +     24.35
 
Konečné výsledky kategorie: DF                              
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zemanová Aneta                                LEN9551        25.37  +      0.00
  2.Janošíková Anna                               KSH0051        28.56  +      3.19
  3.Kailová Veronika                              KRE9500        29.04  +      3.27
  4.Johanka Hlinovská                             LPM0001        38.13  +     12.36
 
Konečné výsledky kategorie: H10                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hájek Lukáš                                   PTK9400        26.34  +      0.00
  2.Řezáč David                                   MAS9401 C      29.54  +      3.20
  3.Vaško Jindřich                                BSO9500 C      33.49  +      7.15
 
Konečné výsledky kategorie: H12                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dohnal Tomáš                                  PTK9201 B      22.08  +      0.00
  2.Kamaryt Michal                                NEJ9200 B      22.32  +      0.24
  3.Bína Roman                                    MLA9209 B      23.59  +      1.51
  4.Vištejn Jiří                                  KRL9305        25.13  +      3.05
  5.Daniel Šlajs                                  KRL9403        26.49  +      4.41
  6.Rubeš Martin                                  LPM9300 C      27.31  +      5.23
  7.Kolovský František                            LPM9301        28.49  +      6.41
  8.Zimmermann Martin                             KRE9301        28.55  +      6.47
  9.Pova Ondřej                                   KRL9304        31.27  +      9.19
 10.Šnelcer Jan                                   LEN9301        33.45  +     11.37
 11.Funda Jiří                                    API9301 C      36.35  +     14.27
 12.Prais Marcel                                  KRE9302        73.30  +     51.22
 
Konečné výsledky kategorie: H14                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bína Martin                                   MLA9102 B      32.32  +      0.00
  2.Frank Jan                                     MAS9001 C      39.20  +      6.48
  3.Mikeš Tomáš                                   LEN9101        41.03  +      8.31
  4.Kovář Tomáš                                   BSO9101 B      41.23  +      8.51
  5.Tichý Tomáš                                   TJH9201 B      42.47  +     10.15
  6.Šandera Filip                                 KRE9002 C      44.49  +     12.17
  7.Švirák Ondřej                                 BSO9102 B      46.50  +     14.18
  8.Klimeš Adam                                   TJH9102 C      59.00  +     26.28
  9.Zimmermann Tomáš                              KRE0001        78.39  +     46.07
 
Konečné výsledky kategorie: H16                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
   .Pešl Petr                                     LEN8802    DISK              
   .Mikeš Jiří                                    LEN8801    DISK              
   .Pišl Vojtěch                                  LPM8902 C  DISK              
   .Tengler Martin                                MLA8901 B  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H17                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kamaryt Tomáš                                 PTK8805 B      97.48  +      0.00
  2.Čechura Tomáš                                 LPM8900 A     100.59  +      3.11
  3.Kříž Luděk               TJ ČZ Strakonice     CST0001       146.26  +     48.38
 
Konečné výsledky kategorie: H18                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kunc Petr                                     MLA8801 B      89.31  +      0.00
  2.Hošek Radim                                   VCB8701        93.38  +      4.07
  3.Kalianko Jan                                  PVD8701       102.01  +     12.30
  4.Csösz Roman                                   LPM8601       126.53  +     37.22
  5.Šmejkal Ondra                                 MLA8712 B     133.33  +     44.02
    Bouček Václav                                 OCB8701    DISK-LIM.         
   .Gabriel Vojtěch                               ONO8702    DISK              
   .Pozděna Martin                                LPM8701 B  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21                             Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bořánek Petr                                  VSP7000 R      76.11  +      0.00  R:    0b
  2.Koníček Jiří                                  OKP5900        86.25  +     10.14  R:    0b
  3.Pilař Karel                                   BSO7801 C      88.08  +     11.57  R:    0b
  4.Sokol Jan                                     BSO8304 C      88.28  +     12.17  R:    0b
  5.Rauch Tomáš                                   VPM8501 A      88.36  +     12.25  R:    0b
  6.Radek Teringl                                 VCB6502        93.10  +     16.59  R:    0b
  7.Zimmermann Pavel                              KRE6401        95.52  +     19.41  R:    0b
  8.Bílý Milan                                    JES7001 C      98.03  +     21.52  R:    0b
  9.Klimeš Petr                                   KRE7701 C      98.26  +     22.15  R:    0b
 10.Brom Hynek                                    LPM7503        98.45  +     22.34  R:    0b
 11.Vébr Jiří                                     KTA6901 C     102.45  +     26.34  R:    0b
 12.Urban Miroslav                                ZAT6900       109.01  +     32.50  R:    0b
 13.Šilhavý Jakub                                 LPM8500 B     109.19  +     33.08  R:    0b
 14.Suchý Ondřej                                  LPM8301       111.53  +     35.42  R:    0b
 15.Cypro Václav                                  KRE8001 C     113.22  +     37.11  R:    0b
 16.Urbánek Lumír                                 ONO6701       117.10  +     40.59  R:    0b
 17.Polívka Vratislav                             LPM7002       120.17  +     44.06  R:    0b
 18.Jiroušek Petr                                 LPM7001       122.28  +     46.17  R:    0b
 19.Holcman Tomáš                                 EKP           124.48  +     48.37  R:    0b
 20.Brabec Zdeněk                                 ZAT5603       128.25  +     52.14  R:    0b
 21.Suchý Libor                                   LPM8003       132.57  +     56.46  R:    0b
 22.Pešta Jiří                                    MIL7201 C     134.37  +     58.26  R:    0b
 23.Pěsta Roman                                   LEN6802       137.07  +     60.56  R:    0b
 24.Käss Pavel                                    BSO7000 C     148.40  +     72.29  R:    0b
    Mareš Ladislav                                MIL7202 C  DISK-LIM.         
   .Šilhavý Miroslav                              LPM5800    DISK              
   .Milota Josef                                  MLA5801 C  DISK              
   .Skyva Jan                                     PGP8501 R  DISK              
   .Flašar Jan                                    KCK5701    DISK              
   .Vojtěch Jaroslav                              PVD8201    DISK              
   .Žižka Přemysl                                 MIL7301 C  DISK              
   .Doležal Antonín                               KTA5401 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chotětický Jan                                MAS5400 C      84.03  +      0.00
  2.Hájek Jiří                                    PTK6401 C      86.41  +      2.38
  3.Suchý Václav                                  VPM5502 C      97.52  +     13.49
  4.Chotětický Václav                             MAS5200 C     102.51  +     18.48
  5.Bína Pavel                                    MLA6708 C     108.59  +     24.56
  6.Sedláček Tomáš                                KRL6401       109.21  +     25.18
   .Tengler Karel                                 MLA5702 C  DISK              
   .Kunc Petr                                     MLA6601 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H40                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Soudek Vojtěch                                TEM5601        86.24  +      0.00
  2.Funda Jiří                                    API6401 C      88.28  +      2.04
  3.Blabla Zdeněk                                 PCB5901 C      92.32  +      6.08
  4.Loukota Miroslav                              BLA6301 C     104.43  +     18.19
  5.Kratochvíl Tomáš                              API6901 C     126.59  +     40.35
 
Konečné výsledky kategorie: H45                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Baumgartner Josef                             GER5605        90.11  +      0.00
  2.Biller Georg                                  GER5603        95.58  +      5.47
  3.Volf Ondřich                                  LPM5201       103.57  +     13.46
  4.Rambousek Karel                               BSO5302 C     109.09  +     18.58
  5.Grešle Jaroslav                               PTK5500 C     109.55  +     19.44
   .Steininger Pavel                              LPM5603    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Frey Jaromír                                  PTK4101 C      60.55  +      0.00
  2.Moravec Miloš                                 KRE5301 C      62.53  +      1.58
  3.Rychtecký Josef                               VCB4801        64.31  +      3.36
  4.Jirásek Jaroslav                              SCH4701        70.14  +      9.19
  5.Lisý Jan                                      ONO4201        70.50  +      9.55
  6.Schimm Dieter                                 BSO4401 C      72.38  +     11.43
  7.Sklenář Jan                                   MLA4201 C      73.14  +     12.19
  8.Štindl Vladislav                              KRE3701        77.30  +     16.35
  9.Reidinger Antonín                             PVD3101        78.57  +     18.02
 10.Pokorný Karel                                 TEM4701        82.08  +     21.13
 11.Novák Pavel              SK Čtyři Dvory České CCB4801       102.16  +     41.21
   .Bouček Václav                                 OCB4101 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Petr Miroslav                                 TKP2700        60.06  +      0.00
  2.Baumgartner Alfons                            GER5604       100.16  +     40.10
 
Konečné výsledky kategorie: HF                              
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bárta Martin                                  LEN9501        20.29  +      0.00
  2.Jirsová                  Vimperk              VPK0001        26.28  +      5.59
  3.Martínek Petr                                 LPM0002        29.08  +      8.39
  4.Vilímek Dominik          NIC                  NIC0001        31.25  +     10.56
  5.Bouček Jakub                                  OCB9501 C      36.08  +     15.39
  6.Polívka Vratislav jr                          LPM            68.46  +     48.17
WebZdarma.cz