Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                           4.9.2006 10:51:09
                                                                                        9.ročník - Šumavský kufr
===ČSOB-KSH=====================================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         1.9km   65m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-136     3-137     4-102     5-132     6-103     7-100   
  1 Šiková Karolína                20.21  3.12/1*   6.47/1*  11.21/1*  13.42/1*  15.15/1*  18.47/1*  19.55/1*  20.21/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.12/1*   3.35/1*   4.34/1*   2.21/1*   1.33/3    3.32/3    1.08/1*   0.26/1* 
  2 Kubínová Veronika              22.43  4.04/3    8.26/2   13.16/2   16.10/2   17.42/2   20.41/2   22.11/2   22.43/2  
    TJ Slovan Karlovy Vary                4.04/3    4.22/2    4.50/2    2.54/3    1.32/2    2.59/1*   1.30/3    0.32/2  
  3 Šiková Barbora                 22.44  3.37/2    8.42/3   13.43/3   16.26/3   17.45/3   20.47/3   22.11/2   22.44/3  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.37/2    5.05/3    5.01/3    2.43/2    1.19/1*   3.02/2    1.24/2    0.33/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.3km  100m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-136     2-137     3-109     4-123     5-115     6-117     7-100   
  1 Bořánková Karolína             32.53  7.04/5   10.47/4   17.05/3   22.09/3   25.46/1*  29.20/1*  32.21/1*  32.53/1* 
    USK Praha                             7.04/5    3.43/3    6.18/2    5.04/2    3.37/1*   3.34/1*   3.01/1*   0.32/5  
  2 Zemanová Aneta                 39.03  4.57/1*   9.37/2   19.21/4   27.17/4   31.32/4   35.20/2   38.39/2   39.03/2  
    Ski Klub Lenora                       4.57/1*   4.40/5    9.44/7    7.56/5    4.15/4    3.48/3    3.19/4    0.24/2  
  3 Kubínová Romana                40.44 13.03/8   16.01/7   22.20/6   27.19/5   33.40/5   37.17/3   40.18/3   40.44/3  
    TJ Slovan Karlovy Vary               13.03/8    2.58/1*   6.19/3    4.59/1*   6.21/6    3.37/2    3.01/1*   0.26/3  
  4 Kübelová Monika                43.01  6.24/3   14.44/5   20.58/5   31.20/6   35.25/6   39.23/5   42.38/4   43.01/4  
    Kometa Kralovice                      6.24/3    8.20/7    6.14/1*  10.22/6    4.05/3    3.58/4    3.15/3    0.23/1* 
  5 Kuberková Lucie                44.03  5.21/2    9.29/1*  15.54/1*  22.06/2   25.53/2   38.32/4   43.34/5   44.03/5  
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.21/2    4.08/4    6.25/5    6.12/4    3.47/2   12.39/6    5.02/5    0.29/4  
  6 Sklenářová Magda               49.36  6.37/4   10.05/3   16.26/2   21.33/1*  29.43/3   43.19/6   49.04/6   49.36/6  
    MLOK Mariánské Lázně                  6.37/4    3.28/2    6.21/4    5.07/3    8.10/8   13.36/7    5.45/7    0.32/5  
  7 Machová Veronika               61.48  7.43/6   15.44/6   24.02/7   35.21/7   41.45/7   55.39/7   61.12/7   61.48/7  
    KOS Jesenice                          7.43/6    8.01/6    8.18/6   11.19/7    6.24/7   13.54/8    5.33/6    0.36/7  
  8 Doležalová Anna                68.59 10.00/7   18.49/8   28.56/8   48.36/8   53.40/8   61.30/8   67.53/8   68.59/8  
    OK Lokomotiva Plzeň                  10.00/7    8.49/8   10.07/8   19.40/8    5.04/5    7.50/5    6.23/8    1.06/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.6km  100m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-116     2-136     3-131     4-106     5-120     6-129     7-109     8-103     9-118    10-100   
  1 Brožová Eliška                 24.16  2.36/1*   5.17/1*   8.15/1*  11.04/1*  12.41/1*  14.57/1*  18.27/1*  20.35/1*  22.50/1*  23.47/1*  24.16/1* 
    KOB Baník Sokolov                     2.36/1*   2.41/1*   2.58/1*   2.49/1*   1.37/1*   2.16/1*   3.30/1*   2.08/1*   2.15/1*   0.57/1*   0.29/2  
  2 Sklenářová Jana                34.04  3.41/2    7.41/3   12.27/3   15.17/2   18.52/2   22.25/2   26.23/2   29.18/2   32.33/2   33.32/2   34.04/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.41/2    4.00/3    4.46/3    2.50/2    3.35/3    3.33/2    3.58/2    2.55/3    3.15/2    0.59/3    0.32/3  
  3 Březinová Ivana                35.39  3.43/3    7.15/2   11.55/2   16.10/3   19.18/3   24.40/3   28.40/3   30.55/3   34.15/3   35.13/3   35.39/3  
    Kometa Kralovice                      3.43/3    3.32/2    4.40/2    4.15/4    3.08/2    5.22/3    4.00/3    2.15/2    3.20/3    0.58/2    0.26/1* 
  4 Smržová Pavlína                51.54  5.04/4   11.39/4   17.03/4   21.01/4   24.41/4   30.28/4   36.30/4   43.14/4   48.20/4   50.25/4   51.54/4  
    KOS Jesenice                          5.04/4    6.35/4    5.24/4    3.58/3    3.40/4    5.47/4    6.02/4    6.44/4    5.06/4    2.05/4    1.29/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         3.2km  155m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-125     2-116     3-129     4-124     5-111     6-107     7-106     8-131     9-126    10-134    11-119    12-118    13-100   
  1 Sedláčková Anna                33.16  1.15/1*   4.07/1*   7.26/1*  12.57/1*  15.18/1*  17.12/1*  19.05/1*  21.02/1*  22.11/1*  24.18/1*  25.45/1*  32.14/1*  32.54/1*  33.16/1* 
    Kometa Kralovice                      1.15/1*   2.52/2    3.19/2    5.31/1*   2.21/1*   1.54/2    1.53/4    1.57/6    1.09/6    2.07/3    1.27/2    6.29/6    0.40/2    0.22/1* 
  2 Beranová Barbora               35.21  1.26/4    4.54/6    8.20/3   14.20/2   17.36/4   19.33/3   21.17/3   22.40/3   23.40/3   25.48/3   29.17/4   34.20/2   34.57/2   35.21/2  
    KOB Baník Sokolov                     1.26/4    3.28/6    3.26/3    6.00/3    3.16/7    1.57/3    1.44/1*   1.23/5    1.00/5    2.08/4    3.29/7    5.03/1*   0.37/1*   0.24/4  
  3 Procházková Monika             35.56  1.25/3    4.19/2    8.02/2   14.23/3   16.47/2   18.38/2   20.22/2   21.36/2   22.29/2   24.32/2   27.55/2   34.48/3   35.33/3   35.56/3  
    KOB Baník Sokolov                     1.25/3    2.54/3    3.43/4    6.21/5    2.24/2    1.51/1*   1.44/1*   1.14/2    0.53/1*   2.03/1*   3.23/5    6.53/7    0.45/6    0.23/2  
  4 Uhlíková Tereza                36.15  1.43/7    6.07/8    9.25/7   15.40/5   18.09/5   20.15/5   22.06/4   24.34/5   25.28/5   27.31/4   28.48/3   35.12/4   35.52/4   36.15/4  
    KOB Baník Sokolov                     1.43/7    4.24/8    3.18/1*   6.15/4    2.29/3    2.06/5    1.51/3    2.28/8    0.54/2    2.03/1*   1.17/1*   6.24/5    0.40/2    0.23/2  
  5 Beranová Jana                  36.53  1.23/2    4.35/4    8.34/5   14.33/4   17.05/3   19.39/4   23.23/6   24.23/4   25.18/4   27.55/5   29.25/5   35.48/5   36.29/5   36.53/5  
    KOB Baník Sokolov                     1.23/2    3.12/5    3.59/5    5.59/2    2.32/4    2.34/7    3.44/8    1.00/1*   0.55/3    2.37/6    1.30/3    6.23/4    0.41/4    0.24/4  
  6 Veselá Anna                    39.18  1.38/5    4.42/5    8.41/6   16.26/6   19.15/6   21.16/6   23.22/5   24.43/6   25.56/6   28.20/6   32.12/6   38.08/6   38.54/6   39.18/6  
    OK Potůčky                            1.38/5    3.04/4    3.59/5    7.45/6    2.49/5    2.01/4    2.06/5    1.21/4    1.13/7    2.24/5    3.52/8    5.56/2    0.46/7    0.24/4  
  7 Doležalová Zuzana              43.00  1.39/6    4.22/3    8.22/4   17.04/7   20.00/7   22.12/7   24.21/7   25.38/7   26.36/7   29.43/7   35.30/7   41.52/7   42.36/7   43.00/7  
    OK Lokomotiva Plzeň                   1.39/6    2.43/1*   4.00/7    8.42/7    2.56/6    2.12/6    2.09/6    1.17/3    0.58/4    3.07/7    5.47/9    6.22/3    0.44/5    0.24/4  
  8 Pěstová Kateřina               69.16  2.00/8    5.56/7   11.25/8   31.45/9   36.00/9   39.03/9   42.40/9   44.48/8   46.38/8   51.13/8   53.33/8   67.43/8   68.48/8   69.16/8  
    Ski Klub Lenora                       2.00/8    3.56/7    5.29/8   20.20/9    4.15/8    3.03/8    3.37/7    2.08/7    1.50/8    4.35/8    2.20/4   14.10/9    1.05/8    0.28/8  
  9 Danihelová Jana           MS   71.32  2.28/9    7.46/9   14.57/9   27.13/8   34.01/8   38.28/8   42.24/8   45.30/9   47.51/9   52.45/9   56.13/9   68.36/9   70.46/9   71.32/9  
    OK Potůčky                            2.28/9    5.18/9    7.11/9   12.16/8    6.48/9    4.27/9    3.56/9    3.06/9    2.21/9    4.54/9    3.28/6   12.23/8    2.10/9    0.46/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         4.3km  205m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-119     2-134     3-126     4-131     5-127     6-128     7-121     8-139     9-123    10-109    11-124    12-111    13-130    14-129    15-118    16-100   
                                     
  1 Kuncová Eliška                 54.40  5.14/2    6.51/1*   9.23/1*  11.23/1*  16.16/1*  18.59/1*  22.17/1*  28.20/1*  31.18/1*  35.42/1*  39.43/1*  43.37/1*  45.13/1*  50.22/1*  53.13/1*  54.15/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  5.14/2    1.37/1*   2.32/1*   2.00/1*   4.53/1*   2.43/1*   3.18/2    6.03/1*   2.58/1*   4.24/2    4.01/1*   3.54/2    1.36/2    5.09/2    2.51/1*   1.02/2  
                                         54.40/1* 
                                          0.25/1* 
  2 Slavíková Renata               57.57  4.57/1*   7.08/2    9.57/2   12.19/2   17.15/2   20.23/2   23.17/2   29.28/2   32.53/2   37.00/2   42.27/2   45.57/2   47.32/2   52.39/2   56.34/2   57.28/2  
    KOB Baník Sokolov                     4.57/1*   2.11/2    2.49/2    2.22/2    4.56/2    3.08/2    2.54/1*   6.11/2    3.25/2    4.07/1*   5.27/2    3.30/1*   1.35/1*   5.07/1*   3.55/2    0.54/1* 
                                         57.57/2  
                                          0.29/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21         6.1km  255m 22k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-135     2-105     3-119     4-126     5-127     6-128     7-121     8-122     9-111    10-107    11-106    12-120    13-108    14-124    15-109    16-110   
                                      17-112    18-113    19-114    20-117    21-118    22-100   
  1 Baldrianová Barbora            65.29      /     6.39/2    9.35/2   12.23/2   16.23/1*  18.51/1*  21.25/1*  22.25/1*  25.33/1*  27.53/1*  29.54/1*  31.35/1*  36.08/1*  37.30/1*  40.57/1*  48.05/1* 
    USK Praha                                 /         /     2.56/4    2.48/1*   4.00/1*   2.28/1*   2.34/1*   1.00/1*   3.08/1*   2.20/1*   2.01/1*   1.41/1*   4.33/1*   1.22/4    3.27/4    7.08/1* 
                                         52.49/1*  55.33/1*  58.52/1*  60.57/1*  64.11/1*  64.59/1*  65.29/1* 
                                          4.44/1*   2.44/1*   3.19/1*   2.05/4    3.14/1*   0.48/2    0.30/3  
  2 Dulovcová Marie                73.24      /     8.02/5   10.55/4   15.04/4   19.34/3   22.08/3   25.28/3   26.38/3   30.00/3   33.11/3   35.24/3   37.23/3   43.14/3   44.21/3   47.01/3   55.00/2  
    TJ Sokol Křemže                           /         /     2.53/3    4.09/8    4.30/2    2.34/2    3.20/4    1.10/3    3.22/2    3.11/7    2.13/3    1.59/2    5.51/3    1.07/2    2.40/1*   7.59/2  
                                         59.52/2   63.11/2   66.40/2   68.41/2   71.57/2   72.54/2   73.24/2  
                                          4.52/2    3.19/2    3.29/2    2.01/3    3.16/2    0.57/4    0.30/3  
  3 Bořánková Kristýna             76.48      /     6.20/1*   9.00/1*  12.17/1*  18.00/2   20.39/2   23.40/2   25.13/2   28.55/2   31.39/2   33.48/2   36.12/2   41.24/2   43.00/2   46.39/2   55.39/3  
    USK Praha                                 /         /     2.40/1*   3.17/2    5.43/5    2.39/3    3.01/3    1.33/7    3.42/4    2.44/3    2.09/2    2.24/5    5.12/2    1.36/6    3.39/6    9.00/3  
                                         62.22/3   65.52/3   69.32/3   71.39/3   75.05/3   76.08/3   76.48/3  
                                          6.43/4    3.30/4    3.40/3    2.07/5    3.26/3    1.03/5    0.40/8  
  4 Bulenová Michaela              82.04      /     8.53/6   12.12/5   15.34/5   21.03/5   23.46/5   26.40/4   28.01/4   31.42/4   34.03/4   36.34/4   38.53/4   45.36/4   46.42/4   51.15/4   60.53/4  
    OK Lokomotiva Plzeň                       /         /     3.19/6    3.22/3    5.29/3    2.43/4    2.54/2    1.21/5    3.41/3    2.21/2    2.31/6    2.19/3    6.43/6    1.06/1*   4.33/8    9.38/4  
                                         66.23/4   70.34/4   75.09/4   76.52/4   80.59/4   81.39/4   82.04/4  
                                          5.30/3    4.11/8    4.35/5    1.43/1*   4.07/4    0.40/1*   0.25/1* 
  5 Švejcarová Daniela             94.32      /     7.42/3   10.47/3   14.44/3   20.26/4   23.40/4   27.52/5   29.09/5   34.34/5   38.12/5   40.51/5   43.12/5   49.53/5   51.29/5   56.10/5   68.51/5  
    TJ Spartak První Brněnská                 /         /     3.05/5    3.57/7    5.42/4    3.14/8    4.12/6    1.17/4    5.25/8    3.38/9    2.39/7    2.21/4    6.41/4    1.36/6    4.41/9   12.41/7  
                                         77.16/5   81.24/5   85.52/5   87.42/5   92.43/5   93.51/5   94.32/5  
                                          8.25/8    4.08/7    4.28/4    1.50/2    5.01/7    1.08/9    0.41/9  
  6 Jedličková Renata              99.07      /    12.33/9   15.14/8   19.09/8   25.32/6   28.36/6   33.37/6   34.44/6   39.12/6   42.16/6   45.02/6   48.25/6   55.06/6   56.31/6   59.57/6   73.32/6  
    OK Lokomotiva Plzeň                       /         /     2.41/2    3.55/6    6.23/6    3.04/5    5.01/8    1.07/2    4.28/5    3.04/4    2.46/8    3.23/7    6.41/4    1.25/5    3.26/3   13.35/8  
                                         80.33/6   84.09/6   88.54/6   91.47/6   97.30/6   98.34/6   99.07/6  
                                          7.01/5    3.36/5    4.45/6    2.53/8    5.43/9    1.04/6    0.33/5  
  7 Štefanyuková Pavla            103.27      /    12.24/8   16.36/9   21.14/10  29.39/9   33.18/10  36.45/8   38.15/7   43.06/7   46.10/7   49.17/7   51.56/7   59.37/7   61.25/7   65.21/7   77.25/8  
    TJ ČZ Strakonice                          /         /     4.12/7    4.38/9    8.25/8    3.39/10   3.27/5    1.30/6    4.51/6    3.04/4    3.07/9    2.39/6    7.41/8    1.48/9    3.56/7   12.04/6  
                                         85.17/7   88.45/7   94.35/7   96.56/7  101.27/7  102.46/7  103.27/7  
                                          7.52/6    3.28/3    5.50/9    2.21/6    4.31/6    1.19/10   0.41/9  
  8 Vaníčková Lucie               119.40      /    12.47/10  17.14/10  21.05/9   28.20/8   31.34/8   36.37/7   39.15/9   44.54/9   48.40/9   50.57/9   57.07/9   65.07/9   67.08/9   71.51/9   86.57/9  
    VŠSK MFF UK Praha                         /         /     4.27/8    3.51/5    7.15/7    3.14/8    5.03/9    2.38/10   5.39/9    3.46/10   2.17/4    6.10/9    8.00/10   2.01/10   4.43/10  15.06/9  
                                         95.19/9   99.56/9  107.40/9  112.54/9  118.21/8  119.11/8  119.40/8  
                                          8.22/7    4.37/9    7.44/10   5.14/9    5.27/8    0.50/3    0.29/2  
  9 Moravcová Jitka               120.18      /     7.56/4   12.23/6   17.32/6   29.47/10  32.59/9   37.28/9   39.04/8   43.56/8   47.09/8   49.33/8   53.42/8   61.26/8   62.39/8   66.02/8   76.42/7  
    TJ Sokol Křemže                           /         /     4.27/8    5.09/10  12.15/10   3.12/7    4.29/7    1.36/8    4.52/7    3.13/8    2.24/5    4.09/8    7.44/9    1.13/3    3.23/2   10.40/5  
                                         90.36/8   94.22/8   99.50/8  108.16/8  118.34/9  119.40/9  120.18/9  
                                         13.54/10   3.46/6    5.28/7    8.26/10  10.18/10   1.06/7    0.38/7  
 10 Steiningerová Kateřina        123.56      /    10.18/7   15.04/7   18.36/7   27.28/7   30.36/7   41.24/10  43.11/10  50.52/10  53.59/10  57.15/10  64.53/10  71.48/10  73.28/10  77.05/10  93.21/10 
    OK Lokomotiva Plzeň                       /         /     4.46/10   3.32/4    8.52/9    3.08/6   10.48/10   1.47/9    7.41/10   3.07/6    3.16/10   7.38/10   6.55/7    1.40/8    3.37/5   16.16/10 
                                        103.55/10 109.20/10 114.56/10 117.47/10 122.15/10 123.21/10 123.56/10 
                                         10.34/9    5.25/10   5.36/8    2.51/7    4.28/5    1.06/7    0.35/6  
    Bohuslavová Jana           DISK           /    10.01/    13.34/    17.50/    24.22/    27.55/    32.26/    34.50/    40.45/    45.18/    48.52/    52.02/         /         /    59.23/         /   
    OK Lokomotiva Plzeň                       /         /     3.33/     4.16/     6.32/     3.33/     4.31/     2.24/     5.55/     4.33/     3.34/     3.10/         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /    65.55/    67.12/    67.57/   
                                              /         /         /         /         /     1.17/     0.45/   
    Šilhavá Petra              DISK           /     6.35/    10.14/    14.16/    24.07/    28.31/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    OK Lokomotiva Plzeň                       /         /     3.39/     4.02/     9.51/     4.24/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /    46.57/    47.42/   
                                              /         /         /         /         /         /     0.45/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         4.9km  190m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-133     3-119     4-116     5-115     6-139     7-121     8-107     9-106    10-120    11-111    12-124    13-109    14-118    15-100   
  1 Šedivá Miroslava               57.43  2.31/1*   6.02/1*   6.46/1*  10.44/1*  19.41/1*  23.50/1*  30.25/1*  36.37/1*  39.19/1*  41.40/1*  46.28/1*  50.10/1*  53.02/1*  56.14/1*  57.12/1*  57.43/1* 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.31/1*   3.31/2    0.44/2    3.58/1*   8.57/1*   4.09/2    6.35/2    6.12/4    2.42/4    2.21/4    4.48/1*   3.42/5    2.52/1*   3.12/1*   0.58/5    0.31/5  
  2 Bochenková Jana                61.52  2.35/2    7.27/4    9.38/8   13.57/5   24.09/2   27.58/2   33.45/2   39.18/2   42.15/2   44.36/2   50.05/2   53.25/2   56.37/2   60.09/2   61.14/2   61.52/2  
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.35/2    4.52/12   2.11/14   4.19/3   10.12/3    3.49/1*   5.47/1*   5.33/1*   2.57/7    2.21/4    5.29/3    3.20/2    3.12/2    3.32/3    1.05/14   0.38/14 
  3 Kolovská Ilona                 66.39  3.55/10   8.52/12  10.01/9   14.38/9   24.39/3   28.51/3   37.01/3   42.56/3   45.22/3   47.30/3   52.36/3   56.16/3   59.51/3   65.11/3   66.10/3   66.39/3  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.55/10   4.57/14   1.09/8    4.37/6   10.01/2    4.12/3    8.10/7    5.55/2    2.26/2    2.08/1*   5.06/2    3.40/4    3.35/6    5.20/15   0.59/6    0.29/2  
  4 Troupová Vladěna               71.04  3.21/5    7.21/2    8.24/2   12.55/2   25.11/4   30.22/4   37.07/4   44.49/4   47.28/4   50.07/4   57.07/4   61.06/4   65.33/4   69.32/4   70.32/4   71.04/4  
    TJ Sokol Křemže                       3.21/5    4.00/5    1.03/7    4.31/5   12.16/5    5.11/9    6.45/3    7.42/8    2.39/3    2.39/8    7.00/7    3.59/7    4.27/11   3.59/9    1.00/8    0.32/7  
  5 Mágrová Ivana                  75.24  3.03/3    9.17/13  10.09/10  14.13/8   27.03/6   31.54/6   42.04/6   49.59/6   52.43/5   55.03/5   63.27/6   67.06/5   70.29/5   73.47/5   74.47/5   75.24/5  
    TJ Loko Chomutov                      3.03/3    6.14/16   0.52/5    4.04/2   12.50/8    4.51/7   10.10/9    7.55/9    2.44/5    2.20/3    8.24/15   3.39/3    3.23/4    3.18/2    1.00/8    0.37/12 
  6 Kamarytová Martina             76.40  4.13/14   7.31/5    8.40/3   13.07/3   30.25/12  34.45/8   45.15/9   53.24/10  55.45/9   57.54/9   64.18/7   67.26/6   70.51/6   75.15/6   76.12/6   76.40/6  
    OK Potůčky                            4.13/14   3.18/1*   1.09/8    4.27/4   17.18/17   4.20/5   10.30/10   8.09/10   2.21/1*   2.09/2    6.24/4    3.08/1*   3.25/5    4.24/12   0.57/4    0.28/1* 
  7 Brumkova Vladimira             76.46  3.45/8    7.54/7    8.55/6   14.46/10  27.14/7   34.08/7   41.43/5   50.02/7   52.59/6   55.50/6   63.08/5   67.48/7   71.35/7   75.21/7   76.15/7   76.46/7  
    TJ Sparta Doly Kladno                 3.45/8    4.09/7    1.01/6    5.51/13  12.28/6    6.54/13   7.35/6    8.19/12   2.57/7    2.51/10   7.18/10   4.40/13   3.47/8    3.46/7    0.54/1*   0.31/5  
  8 Ash Hana                       78.20  3.39/7    7.57/9   11.46/15  16.37/13  30.32/13  35.01/9   42.19/7   49.17/5   53.19/7   57.12/7   64.22/8   68.28/8   73.10/8   76.49/8   77.48/8   78.20/8  
    Orienteering club České Budějovice    3.39/7    4.18/9    3.49/15   4.51/9   13.55/14   4.29/6    7.18/4    6.58/5    4.02/17   3.53/15   7.10/8    4.06/9    4.42/12   3.39/5    0.59/6    0.32/7  
  9 Sklenářová Jana                79.46  3.29/6    8.25/11   9.16/7   14.05/7   29.51/11  37.01/13  44.34/8   52.50/9   56.03/10  58.55/10  66.19/10  70.54/10  74.40/10  78.22/10  79.16/9   79.46/9  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.29/6    4.56/13   0.51/4    4.49/8   15.46/15   7.10/14   7.33/5    8.16/11   3.13/11   2.52/11   7.24/11   4.35/12   3.46/7    3.42/6    0.54/1*   0.30/3  
 10 Kubínová Jana                  79.52  4.10/13   7.54/7    8.40/3   13.20/4   26.52/5   31.08/5   45.59/11  52.08/8   55.07/8   57.46/8   64.28/9   69.09/9   74.33/9   78.20/9   79.22/10  79.52/10 
    TJ Slovan Karlovy Vary                4.10/13   3.44/4    0.46/3    4.40/7   13.32/13   4.16/4   14.51/16   6.09/3    2.59/9    2.39/8    6.42/5    4.41/14   5.24/16   3.47/8    1.02/11   0.30/3  
 11 Bínová Kateřina                81.14  3.45/8    9.51/16  11.05/14  17.26/14  30.48/15  37.29/14  48.10/14  55.39/12  58.29/12  60.50/11  68.57/12  72.39/11  76.00/11  79.35/11  80.36/11  81.14/11 
    MLOK Mariánské Lázně                  3.45/8    6.06/15   1.14/12   6.21/15  13.22/12   6.41/12  10.41/12   7.29/7    2.50/6    2.21/4    8.07/14   3.42/5    3.21/3    3.35/4    1.01/10   0.38/14 
 12 Stluková Eliška                83.41  5.23/17   9.32/15  10.10/11  15.18/11  27.49/9   35.53/11  45.18/10  53.56/11  57.11/11  60.59/12  68.46/11  73.04/12  77.02/12  82.03/12  83.07/12  83.41/12 
    SKP České Budějovice                  5.23/17   4.09/7    0.38/1*   5.08/10  12.31/7    8.04/15   9.25/8    8.38/13   3.15/12   3.48/14   7.47/13   4.18/10   3.58/9    5.01/14   1.04/13   0.34/10 
 13 Doležalová Lucie               88.42  3.59/11   8.23/10  10.18/12  16.15/12  29.29/10  35.22/10  47.18/13  56.47/13  60.15/13  63.09/13  70.50/13  77.36/13  82.23/13  87.04/13  88.06/13  88.42/13 
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.59/11   4.24/10   1.55/13   5.57/14  13.14/11   5.53/11  11.56/14   9.29/14   3.28/13   2.54/12   7.41/12   6.46/17   4.47/13   4.41/13   1.02/11   0.36/11 
 14 Bursová Eva                    92.06  3.19/4    7.21/2   13.40/16  19.18/16  30.33/14  39.23/16  58.16/17  65.28/16  68.32/16  71.06/14  78.18/14  82.18/14  86.28/14  90.39/14  91.34/14  92.06/14 
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.19/4    4.02/6    6.19/17   5.38/12  11.15/4    8.50/17  18.53/17   7.12/6    3.04/10   2.34/7    7.12/9    4.00/8    4.10/10   4.11/10   0.55/3    0.32/7  
 15 Kuncová Daniela               100.02  4.17/15  13.51/17  17.58/17  24.53/17  38.04/17  43.43/17  55.56/16  67.26/17  70.55/17  73.59/16  80.52/15  85.25/15  90.39/15  97.05/15  98.49/15 100.02/15 
    MLOK Mariánské Lázně                  4.17/15   9.34/17   4.07/16   6.55/16  13.11/10   5.39/10  12.13/15  11.30/16   3.29/15   3.04/13   6.53/6    4.33/11   5.14/15   6.26/16   1.44/17   1.13/17 
 16 Kriegelsteinová Jelena        102.01  4.41/16   9.17/13  10.28/13  17.41/15  34.12/16  39.06/15  50.27/15  64.38/15  68.06/15  72.34/15  81.18/16  86.04/16  92.49/16  99.47/16 101.17/16 102.01/16 
    SKOB Ostrov                           4.41/16   4.36/11   1.11/11   7.13/17  16.31/16   4.54/8   11.21/13  14.11/17   3.28/13   4.28/16   8.44/17   4.46/15   6.45/17   6.58/17   1.30/16   0.44/16 
 17 Chvalová Jana                 102.05  4.06/12   7.44/6    8.53/5   14.04/6   27.14/7   35.58/12  46.37/12  57.49/14  61.46/14  77.16/17  85.45/17  91.05/17  96.09/17 100.20/17 101.28/17 102.05/17 
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.06/12   3.38/3    1.09/8    5.11/11  13.10/9    8.44/16  10.39/11  11.12/15   3.57/16  15.30/17   8.29/16   5.20/16   5.04/14   4.11/10   1.08/15   0.37/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         4.3km  175m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-125     2-119     3-134     4-131     5-106     6-107     7-128     8-121     9-109    10-110    11-112    12-114    13-117    14-100   
  1 Opavová Stanislava             69.21  2.19/1*   5.47/1*   7.53/2   13.59/1*  17.43/1*  20.24/1*  23.24/1*  27.52/1*  36.51/1*  47.26/1*  59.19/1*  63.37/1*  66.11/1*  68.47/1*  69.21/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  2.19/1*   3.28/1*   2.06/2    6.06/2    3.44/3    2.41/1*   3.00/1*   4.28/1*   8.59/1*  10.35/2   11.53/2    4.18/1*   2.34/2    2.36/1*   0.34/2  
  2 Kubátová Lenka                 72.23  2.24/3    6.20/3    9.16/3   15.10/2   17.57/2   23.04/2   26.21/2   30.55/2   40.01/2   50.19/2   62.15/2   66.41/2   69.07/2   71.50/2   72.23/2  
    TJ Slovan Karlovy Vary                2.24/3    3.56/3    2.56/4    5.54/1*   2.47/1*   5.07/3    3.17/2    4.34/2    9.06/2   10.18/1*  11.56/3    4.26/2    2.26/1*   2.43/2    0.33/1* 
  3 Gabrielová Šárka               80.12  2.20/2    6.03/2    7.50/1*  15.15/3   20.32/3   25.57/3   29.29/3   34.17/3   44.48/3   59.48/3   68.12/3   73.02/3   75.42/3   79.29/3   80.12/3  
    SKOB Ostrov                           2.20/2    3.43/2    1.47/1*   7.25/3    5.17/4    5.25/4    3.32/3    4.48/3   10.31/3   15.00/4    8.24/1*   4.50/3    2.40/3    3.47/3    0.43/4  
    Vykusová Blanka            DISK-LIM.  5.00/    16.59/    21.13/    38.54/    47.28/    56.38/    66.21/    80.30/   107.40/   137.28/   152.19/   164.33/   180.13/   188.32/   190.06/   
    TJ Sokol Pražák                       5.00/    11.59/     4.14/    17.41/     8.34/     9.10/     9.43/    14.09/    27.10/    29.48/    14.51/    12.14/    15.40/     8.19/     1.34/   
  5 Macurová Jana             MS  117.04  3.18/4    7.22/4   10.08/4   23.13/4   26.48/4   30.50/4   36.09/4   42.51/4   69.49/4   83.29/4   95.56/4  109.31/4  112.34/4  116.28/4  117.04/4  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.18/4    4.04/4    2.46/3   13.05/4    3.35/2    4.02/2    5.19/4    6.42/4   26.58/4   13.40/3   12.27/4   13.35/4    3.03/4    3.54/4    0.36/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         3.2km  120m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-125     2-133     3-126     4-127     5-128     6-122     7-109     8-129     9-116    10-118    11-100   
  1 Boučková Ludmila               83.01  4.13/1*   9.29/1*  17.07/1*  31.15/1*  37.47/1*  45.51/1*  60.41/1*  67.31/1*  72.38/1*  79.48/1*  82.02/1*  83.01/1* 
    Orienteering club České Budějovice    4.13/1*   5.16/1*   7.38/1*  14.08/1*   6.32/1*   8.04/1*  14.50/1*   6.50/1*   5.07/1*   7.10/1*   2.14/1*   0.59/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: DF          1.9km   65m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-136     3-137     4-102     5-132     6-103     7-100   
  1 Marianusová Lucka              22.59  3.24/1*   6.57/1*  10.59/1*  13.55/1*  15.27/1*  20.35/1*  22.01/1*  22.59/1* 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.24/1*   3.33/1*   4.02/1*   2.56/1*   1.32/1*   5.08/2    1.26/1*   0.58/4  
  2 Ash Kristina                   31.48  5.42/4   11.56/4   18.05/2   22.05/3   24.14/2   28.38/2   31.02/2   31.48/2  
    Orienteering club České Budějovice    5.42/4    6.14/5    6.09/2    4.00/5    2.09/2    4.24/1*   2.24/3    0.46/2  
  3 Marianusová Denisa             38.00  5.12/3    9.52/2   20.37/4   24.19/4   26.54/3   34.28/3   37.15/3   38.00/3  
    VŠTJ Ekonom Praha                     5.12/3    4.40/2   10.45/5    3.42/2    2.35/3    7.34/5    2.47/4    0.45/1* 
  4 Klimešová arlota               39.24  4.32/2   10.30/3   18.09/3   21.54/2   30.53/4   36.52/4   38.35/4   39.24/4  
    TJ Sokol Křemže                       4.32/2    5.58/4    7.39/3    3.45/4    8.59/5    5.59/3    1.43/2    0.49/3  
  5 Klimešová Alenka               46.53 10.41/5   16.27/5   24.23/5   28.07/5   36.48/5   43.01/5   45.55/5   46.53/5  
    TJ Sokol Křemže                      10.41/5    5.46/3    7.56/4    3.44/3    8.41/4    6.13/4    2.54/5    0.58/4  
    Štefanyuková Eliška        DISK       6.31/    12.18/    23.18/    28.02/         /    37.04/    39.51/    40.45/   
    TJ ČZ Strakonice                      6.31/     5.47/    11.00/     4.44/         /         /     2.47/     0.54/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         1.9km   65m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-136     3-137     4-102     5-132     6-103     7-100   
  1 Wimmer Ondřej                  17.23  3.41/1*   7.27/1*  10.14/1*  12.19/1*  13.33/1*  15.47/1*  17.00/1*  17.23/1* 
    KČT Aš                                3.41/1*   3.46/1*   2.47/1*   2.05/1*   1.14/1*   2.14/1*   1.13/1*   0.23/1* 
  2 Macura Vít                     30.34  4.23/2    8.47/2   19.12/2   21.23/2   22.38/2   28.30/2   30.05/2   30.34/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.23/2    4.24/2   10.25/2    2.11/2    1.15/2    5.52/2    1.35/2    0.29/2  
    Ash Adam                   DISK       5.13/     9.10/    16.21/    20.59/         /    26.35/    28.01/    28.31/   
    Orienteering club České Budějovice    5.13/     3.57/     7.11/     4.38/         /         /     1.26/     0.30/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.6km  100m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-116     2-136     3-131     4-106     5-120     6-129     7-109     8-103     9-118    10-100   
  1 Kolovský Martin                36.51  3.45/1*   8.23/3   13.11/1*  16.44/1*  20.27/1*  24.44/1*  29.01/1*  31.31/1*  35.21/1*  36.20/1*  36.51/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.45/1*   4.38/5    4.48/1*   3.33/1*   3.43/1*   4.17/4    4.17/3    2.30/4    3.50/4    0.59/4    0.31/4  
  2 Hulec Filip                    39.35  4.20/5    9.00/5   14.30/5   18.05/3   22.17/2   27.26/2   31.32/2   34.44/2   37.53/2   38.57/2   39.35/2  
    SKP České Budějovice                  4.20/5    4.40/6    5.30/3    3.35/2    4.12/2    5.09/5    4.06/2    3.12/5    3.09/1*   1.04/5    0.38/7  
  3 Vaško Jindřich                 42.58  3.49/2    7.58/1*  13.49/3   17.36/2   27.18/3   30.13/3   35.47/3   38.06/3   41.47/3   42.37/3   42.58/3  
    KOB Baník Sokolov                     3.49/2    4.09/1*   5.51/4    3.47/3    9.42/5    2.55/1*   5.34/6    2.19/2    3.41/3    0.50/2    0.21/1* 
  4 Frank Jiří                     49.06  3.56/3    8.28/4   13.34/2   23.53/7   33.31/5   36.56/4   41.46/4   44.10/4   47.50/4   48.38/4   49.06/4  
    KČT Aš                                3.56/3    4.32/4    5.06/2   10.19/7    9.38/4    3.25/3    4.50/5    2.24/3    3.40/2    0.48/1*   0.28/3  
  5 Mašek Ondřej                   52.00  3.57/4    8.22/2   14.25/4   18.12/4   37.19/6   40.17/6   43.58/5   46.05/5   50.43/5   51.39/5   52.00/5  
    KOB Baník Sokolov                     3.57/4    4.25/2    6.03/5    3.47/3   19.07/7    2.58/2    3.41/1*   2.07/1*   4.38/5    0.56/3    0.21/1* 
  6 Bouček Jakub                   58.03  5.36/7   10.04/6   16.43/6   22.12/6   30.02/4   38.22/5   44.22/6   48.42/6   55.12/6   57.31/6   58.03/6  
    Orienteering club České Budějovice    5.36/7    4.28/3    6.39/6    5.29/6    7.50/3    8.20/7    6.00/7    4.20/6    6.30/7    2.19/7    0.32/5  
  7 Vilímek Dominik                63.53  4.57/6   10.30/7   17.23/7   21.18/5   40.18/7   45.52/7   50.10/7   54.47/7   61.05/7   63.19/7   63.53/7  
    TJ Kašperské Hory                     4.57/6    5.33/7    6.53/7    3.55/5   19.00/6    5.34/6    4.18/4    4.37/7    6.18/6    2.14/6    0.34/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         3.2km  155m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-125     2-116     3-129     4-124     5-111     6-107     7-106     8-131     9-126    10-134    11-119    12-118    13-100   
  1 Vištejn Jiří                   38.36  1.33/4    4.30/1*   8.28/1*  15.31/2   20.01/3   22.18/3   24.08/2   25.40/2   26.47/2   29.14/1*  31.37/1*  37.30/1*  38.12/1*  38.36/1* 
    Kometa Kralovice                      1.33/4    2.57/1*   3.58/2    7.03/3    4.30/7    2.17/3    1.50/1*   1.32/5    1.07/4    2.27/1*   2.23/8    5.53/1*   0.42/1*   0.24/8  
  2 Šulc Marek                     41.45  1.27/2    4.54/2    8.52/3   15.53/3   19.29/2   22.02/2   24.15/3   26.11/3   27.26/3   30.54/2   33.10/2   40.34/3   41.22/3   41.45/2  
    KČT Aš                                1.27/2    3.27/4    3.58/2    7.01/2    3.36/2    2.33/6    2.13/4    1.56/8    1.15/7    3.28/4    2.16/4    7.24/4    0.48/4    0.23/5  
  3 Kolovský František             41.46  2.02/10   5.12/3    8.46/2   14.48/1*  18.44/1*  20.52/1*  23.09/1*  24.12/1*  25.12/1*  32.08/3   33.42/3   40.32/2   41.17/2   41.46/3  
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.02/10   3.10/2    3.34/1*   6.02/1*   3.56/4    2.08/2    2.17/5    1.03/1*   1.00/2    6.56/13   1.34/2    6.50/3    0.45/2    0.29/12 
  4 Kriegelstein Michal            45.02  1.39/5    5.40/9   10.09/8   19.50/9   26.04/9   28.21/9   30.11/8   31.41/7   32.51/7   35.20/5   37.35/4   43.36/4   44.29/4   45.02/4  
    SKOB Ostrov                           1.39/5    4.01/9    4.29/7    9.41/11   6.14/14   2.17/3    1.50/1*   1.30/4    1.10/5    2.29/2    2.15/3    6.01/2    0.53/6    0.33/15 
  5 Bursa Jakub                    47.46  1.16/1*   5.22/5    9.55/5   17.41/5   21.16/4   24.36/4   26.43/4   31.27/6   32.26/6   36.51/7   39.07/5   46.36/5   47.24/5   47.46/5  
    OK Lokomotiva Plzeň                   1.16/1*   4.06/10   4.33/8    7.46/4    3.35/1*   3.20/9    2.07/3    4.44/14   0.59/1*   4.25/10   2.16/4    7.29/5    0.48/4    0.22/4  
  6 Macura Jan                     48.50  1.40/7    6.21/11  10.25/9   18.56/8   22.55/6   25.36/7   28.35/7   33.49/9   35.13/9   38.16/9   39.37/6   47.33/6   48.27/6   48.50/6  
    MLOK Mariánské Lázně                  1.40/7    4.41/11   4.04/4    8.31/8    3.59/5    2.41/7    2.59/8    5.14/15   1.24/9    3.03/3    1.21/1*   7.56/8    0.54/7    0.23/5  
  7 Bína Roman                     49.39  1.31/3    5.25/6   10.01/6   18.30/6   24.23/8   27.44/8   31.00/9   32.41/8   34.23/8   38.01/8   40.33/7   48.11/7   49.20/7   49.39/7  
    MLOK Mariánské Lázně                  1.31/3    3.54/7    4.36/9    8.29/7    5.53/11   3.21/10   3.16/11   1.41/6    1.42/13   3.38/5    2.32/9    7.38/6    1.09/14   0.19/1* 
  8 Kamaryt Michal                 51.10  2.03/11   5.20/4    9.27/4   17.28/4   21.19/5   24.52/5   27.34/5   28.58/4   30.04/4   34.14/4   41.12/8   49.49/8   50.49/8   51.10/8  
    OK Potůčky                            2.03/11   3.17/3    4.07/5    8.01/6    3.51/3    3.33/12   2.42/7    1.24/2    1.06/3    4.10/9    6.58/13   8.37/10   1.00/12   0.21/3  
  9 Funda Jiří                     54.25  1.39/5    5.34/7   10.01/6   18.33/7   23.16/7   25.33/6   28.03/6   30.37/5   32.13/5   35.57/6   45.12/10  53.04/9   54.02/9   54.25/9  
    OK Andante Písek                      1.39/5    3.55/8    4.27/6    8.32/9    4.43/8    2.17/3    2.30/6    2.34/11   1.36/12   3.44/7    9.15/14   7.52/7    0.58/10   0.23/5  
 10 Prais Marcel                   54.48  2.22/13   6.05/10  13.43/11  23.47/12  29.30/12  31.33/11  34.42/11  36.42/10  38.12/10  41.54/10  44.12/9   53.41/10  54.28/10  54.48/10 
    TJ Sokol Křemže                       2.22/13   3.43/6    7.38/13  10.04/12   5.43/10   2.03/1*   3.09/10   2.00/9    1.30/10   3.42/6    2.18/6    9.29/12   0.47/3    0.20/2  
 11 Lhoták Luboš                   58.21  2.04/12   5.34/7   13.52/12  21.47/11  27.29/11  33.38/12  36.39/12  38.08/12  39.18/12  43.04/11  48.26/11  56.59/11  57.54/11  58.21/11 
    KČT Aš                                2.04/12   3.30/5    8.18/15   7.55/5    5.42/9    6.09/15   3.01/9    1.29/3    1.10/5    3.46/8    5.22/12   8.33/9    0.55/8    0.27/9  
 12 Fajrajzl Oldřich               61.17  1.51/8    7.09/13  11.49/10  20.39/10  26.41/10  30.07/10  34.06/10  36.57/11  38.20/11  45.50/12  50.16/12  59.43/12  60.49/12  61.17/12 
    OK Andante Písek                      1.51/8    5.18/13   4.40/10   8.50/10   6.02/13   3.26/11   3.59/14   2.51/12   1.23/8    7.30/14   4.26/11   9.27/11   1.06/13   0.28/10 
 13 Šika Ondřej                    83.26  2.37/14   7.55/14  14.21/13  27.36/13  33.30/13  38.55/13  42.20/13  44.05/13  45.36/13  58.46/13  69.24/14  82.01/13  82.57/13  83.26/13 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.37/14   5.18/13   6.26/12  13.15/13   5.54/12   5.25/14   3.25/12   1.45/7    1.31/11  13.10/15  10.38/15  12.37/13   0.56/9    0.29/12 
 14 Šnelcer Jan                    84.20  6.08/15  12.56/15  18.38/15  46.52/15  51.06/15  54.02/15  57.42/15  59.44/15  61.42/14  66.26/14  68.45/13  82.53/14  83.52/14  84.20/14 
    Ski Klub Lenora                       6.08/15   6.48/15   5.42/11  28.14/15   4.14/6    2.56/8    3.40/13   2.02/10   1.58/14   4.44/11   2.19/7   14.08/14   0.59/11   0.28/10 
 15 Zimmermann Martin              90.37  1.59/9    7.05/12  14.48/14  31.06/14  40.10/14  44.44/14  49.44/14  52.57/14  62.25/15  67.50/15  72.02/15  88.19/15  90.07/15  90.37/15 
    TJ Sokol Křemže                       1.59/9    5.06/12   7.43/14  16.18/14   9.04/15   4.34/13   5.00/15   3.13/13   9.28/15   5.25/12   4.12/10  16.17/15   1.48/15   0.30/14 
    Wimmer Jan                 DISK           /     4.27/    10.45/    20.40/    26.54/    29.37/    33.30/    37.10/    39.00/    41.57/    43.46/    51.00/    51.50/    52.14/   
    KČT Aš                                    /         /     6.18/     9.55/     6.14/     2.43/     3.53/     3.40/     1.50/     2.57/     1.49/     7.14/     0.50/     0.24/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         4.3km  205m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-119     2-134     3-126     4-131     5-127     6-128     7-121     8-139     9-123    10-109    11-124    12-111    13-130    14-129    15-118    16-100   
                                     
  1 Bína Martin                    44.11  4.04/2    5.16/3    7.26/3    9.23/3   13.14/1*  15.32/1*  19.52/2   24.28/2   26.07/2   29.11/1*  32.33/1*  36.15/2   37.29/1*  40.41/1*  43.04/1*  43.48/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  4.04/2    1.12/2    2.10/2    1.57/1*   3.51/1*   2.18/3    4.20/5    4.36/2    1.39/2    3.04/1*   3.22/2    3.42/3    1.14/1*   3.12/2    2.23/1*   0.44/3  
                                         44.11/1* 
                                          0.23/6  
  2 Kovář Tomáš                    47.58  3.31/1*   4.51/1*   7.16/2    9.13/1*  13.48/2   16.10/2   19.26/1*  23.59/1*  25.35/1*  29.51/2   33.41/2   35.57/1*  40.24/2   44.04/2   46.53/2   47.36/2  
    KOB Baník Sokolov                     3.31/1*   1.20/3    2.25/4    1.57/1*   4.35/2    2.22/4    3.16/3    4.33/1*   1.36/1*   4.16/4    3.50/3    2.16/1*   4.27/7    3.40/5    2.49/2    0.43/2  
                                         47.58/2  
                                          0.22/4  
  3 Švirák Ondřej                  52.04  4.08/3    5.06/2    7.14/1*   9.14/2   16.50/3   18.40/3   25.44/4   30.42/4   33.15/4   36.44/4   39.58/3   42.39/3   43.57/3   47.29/3   51.04/3   51.41/3  
    KOB Baník Sokolov                     4.08/3    0.58/1*   2.08/1*   2.00/4    7.36/5    1.50/1*   7.04/7    4.58/3    2.33/5    3.29/2    3.14/1*   2.41/2    1.18/2    3.32/4    3.35/5    0.37/1* 
                                         52.04/3  
                                          0.23/6  
  4 Frank Jan                      59.55  4.42/6    6.44/6    9.06/5   11.03/4   17.32/4   19.40/4   22.23/3   28.30/3   30.55/3   35.04/3   46.45/4   51.23/5   52.44/4   55.38/4   58.42/4   59.38/4  
    KČT Aš                                4.42/6    2.02/7    2.22/3    1.57/1*   6.29/3    2.08/2    2.43/1*   6.07/4    2.25/3    4.09/3   11.41/7    4.38/7    1.21/3    2.54/1*   3.04/4    0.56/7  
                                         59.55/4  
                                          0.17/1* 
  5 Tengler Petr                   63.08  4.16/4    5.52/4    8.47/4   11.16/5   20.56/5   24.18/5   28.08/5   35.12/5   37.39/5   42.51/5   47.04/5   51.07/4   52.45/5   57.54/5   61.52/5   62.46/5  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.16/4    1.36/4    2.55/5    2.29/5    9.40/6    3.22/6    3.50/4    7.04/5    2.27/4    5.12/5    4.13/4    4.03/4    1.38/5    5.09/6    3.58/6    0.54/6  
                                         63.08/5  
                                          0.22/4  
  6 Šandera Filip                  68.58  4.31/5    6.26/5    9.29/6   12.03/6   25.39/6   28.26/6   31.35/6   39.46/6   42.49/6   48.13/6   55.52/6   60.05/6   61.29/6   64.51/6   67.54/6   68.40/6  
    TJ Sokol Křemže                       4.31/5    1.55/6    3.03/6    2.34/6   13.36/7    2.47/5    3.09/2    8.11/7    3.03/6    5.24/6    7.39/6    4.13/5    1.24/4    3.22/3    3.03/3    0.46/4  
                                         68.58/6  
                                          0.18/2  
  7 Janošík Petr                   92.33  7.08/7    8.56/7   13.25/7   22.11/7   29.18/7   35.18/7   40.28/7   47.55/7   56.55/7   65.05/7   69.28/7   73.45/7   75.57/7   83.24/7   91.25/7   92.13/7  
    TJ Kašperské Hory                     7.08/7    1.48/5    4.29/7    8.46/7    7.07/4    6.00/7    5.10/6    7.27/6    9.00/7    8.10/7    4.23/5    4.17/6    2.12/6    7.27/7    8.01/7    0.48/5  
                                         92.33/7  
                                          0.20/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         6.2km  260m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-135     2-104     3-105     4-119     5-116     6-118     7-114     8-112     9-110    10-139    11-124    12-111    13-107    14-106    15-131    16-127   
                                      17-121    18-109    19-100   
  1 Popule Tomáš                   83.14      /     8.59/1*  14.22/1*  16.51/1*  20.30/1*  24.47/1*  29.23/1*  32.50/1*  39.52/1*  46.28/1*  51.42/1*  55.21/1*  58.11/1*  60.23/1*  61.52/1*  66.09/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                       /         /     5.23/2    2.29/1*   3.39/1*   4.17/2    4.36/1*   3.27/2    7.02/1*   6.36/1*   5.14/2    3.39/1*   2.50/1*   2.12/1*   1.29/1*   4.17/1* 
                                         73.18/1*  79.47/1*  82.46/1*  83.14/1* 
                                          7.09/2    6.29/1*   2.59/1*   0.28/1* 
  2 Bláha Petr                    101.17      /    12.27/2   15.09/2   18.58/2   23.19/2   27.15/2   34.33/2   37.24/2   49.24/2   56.32/2   61.31/2   65.51/2   69.03/2   72.19/2   74.09/2   80.01/2  
    TJ Sokol Pražák                           /         /     2.42/1*   3.49/2    4.21/2    3.56/1*   7.18/2    2.51/1*  12.00/2    7.08/2    4.59/1*   4.20/2    3.12/2    3.16/2    1.50/2    5.52/2  
                                         86.47/2   96.20/2  100.44/2  101.17/2  
                                          6.46/1*   9.33/2    4.24/2    0.33/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21         9.0km  450m 27k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-135     2-105     3-119     4-118     5-115     6-114     7-113     8-112     9-138    10-110    11-121    12-128    13-127    14-140    15-126    16-133   
                                      17-136    18-106    19-107    20-111    21-122    22-124    23-108    24-120    25-129    26-109    27-100   
  1 Bořánek Petr                   77.39      /     4.48/2    7.14/2   11.47/2   16.44/3   18.44/2   20.37/2   23.27/3   28.40/3   35.56/2   43.15/2   45.01/2   46.43/1*  49.23/1*  50.27/1*  52.10/1* 
    USK Praha                                 /         /     2.26/13   4.33/5    4.57/2    2.00/4    1.53/7    2.50/5    5.13/7    7.16/1*   7.19/1*   1.46/1*   1.42/5    2.40/1*   1.04/1*   1.43/1* 
                                         53.31/1*  57.25/1*  59.43/1*  62.11/1*  64.14/1*  66.19/1*  68.01/1*  70.45/1*  72.39/1*  74.39/1*  77.13/1*  77.39/1* 
                                          1.21/4    3.54/3    2.18/14   2.28/2    2.03/10   2.05/1*   1.42/2    2.44/5    1.54/3    2.00/9    2.34/5    0.26/10 
  2 Pilař Karel                    79.53      /     5.26/8    7.22/3   11.47/2   17.10/4   19.09/3   20.38/3   23.01/2   27.27/2   35.59/3   43.42/3   46.17/3   47.44/2   50.51/2   51.56/2   53.56/2  
    KČT Aš                                    /         /     1.56/1*   4.25/2    5.23/8    1.59/3    1.29/1*   2.23/1*   4.26/2    8.32/8    7.43/3    2.35/9    1.27/1*   3.07/6    1.05/2    2.00/8  
                                         55.13/2   59.26/2   61.29/2   64.27/2   66.05/2   68.25/2   70.13/2   72.54/2   74.40/2   76.43/2   79.32/2   79.53/2  
                                          1.17/1*   4.13/4    2.03/8    2.58/12   1.38/1*   2.20/4    1.48/5    2.41/2    1.46/1*   2.03/10   2.49/12   0.21/1* 
  3 Pilař Karel                    80.31      /     4.15/1*   6.16/1*  10.22/1*  15.21/1*  17.24/1*  20.03/1*  22.34/1*  26.59/1*  34.32/1*  42.39/1*  44.59/1*  48.48/3   51.37/3   52.47/3   54.39/3  
    KOB Baník Sokolov                         /         /     2.01/4    4.06/1*   4.59/3    2.03/6    2.39/22   2.31/2    4.25/1*   7.33/2    8.07/4    2.20/8    3.49/21   2.49/3    1.10/4    1.52/7  
                                         56.09/3   60.54/3   62.44/3   65.19/3   66.57/3   69.18/3   71.16/3   73.58/3   75.47/3   77.37/3   80.07/3   80.31/3  
                                          1.30/9    4.45/8    1.50/3    2.35/3    1.38/1*   2.21/5    1.58/7    2.42/4    1.49/2    1.50/2    2.30/3    0.24/5  
  4 Bílý Milan                     82.53      /     6.29/15   8.40/13  13.08/9   18.28/7   20.11/5   21.47/4   24.31/4   29.32/4   37.55/4   46.05/4   47.52/4   49.21/4   52.17/4   53.25/4   55.08/4  
    KOS Jesenice                              /         /     2.11/6    4.28/3    5.20/6    1.43/1*   1.36/2    2.44/4    5.01/4    8.23/6    8.10/5    1.47/3    1.29/2    2.56/4    1.08/3    1.43/1* 
                                         56.37/4   61.55/4   63.40/4   66.24/4   68.09/4   71.03/4   73.34/4   75.58/4   77.56/4   80.13/4   82.31/4   82.53/4  
                                          1.29/8    5.18/14   1.45/2    2.44/7    1.45/4    2.54/14   2.31/24   2.24/1*   1.58/8    2.17/12   2.18/1*   0.22/2  
  5 Zimmermann Pavel               83.37      /     4.51/3    7.30/5   11.58/4   16.40/2   19.39/4   22.24/5   25.29/5   30.24/5   39.02/5   46.34/5   49.12/5   50.48/5   53.46/5   55.07/5   56.51/5  
    TJ Sokol Křemže                           /         /     2.39/15   4.28/3    4.42/1*   2.59/21   2.45/23   3.05/12   4.55/3    8.38/9    7.32/2    2.38/11   1.36/4    2.58/5    1.21/12   1.44/3  
                                         58.10/5   62.47/5   64.38/5   67.20/5   69.02/5   71.39/5   73.38/5   76.29/5   78.25/5   80.22/5   83.08/5   83.37/5  
                                          1.19/2    4.37/6    1.51/4    2.42/5    1.42/3    2.37/10   1.59/8    2.51/7    1.56/4    1.57/5    2.46/11   0.29/15 
  6 Kamaryt Tomáš                  86.00      /     5.11/5    7.57/8   13.01/7   19.24/11  21.55/11  23.44/10  26.51/11  31.57/8   40.15/8   49.33/7   51.43/7   53.16/6   55.57/6   57.14/6   59.04/6  
    OK Potůčky                                /         /     2.46/18   5.04/14   6.23/15   2.31/15   1.49/5    3.07/13   5.06/6    8.18/5    9.18/12   2.10/6    1.33/3    2.41/2    1.17/11   1.50/5  
                                         60.23/6   65.07/6   67.37/6   70.33/6   72.31/7   74.52/6   76.36/6   79.17/6   81.14/6   83.05/6   85.35/6   86.00/6  
                                          1.19/2    4.44/7    2.30/18   2.56/9    1.58/7    2.21/5    1.44/3    2.41/2    1.57/6    1.51/3    2.30/3    0.25/8  
  7 Rauch Tomáš                    89.31      /     5.48/11   7.59/9   13.15/10  18.24/6   20.37/6   22.43/6   25.33/6   30.52/6   39.31/6   49.44/8   52.36/8   54.42/8   58.37/8   59.59/8   62.22/8  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                       /         /     2.11/6    5.16/15   5.09/4    2.13/10   2.06/11   2.50/5    5.19/10   8.39/10  10.13/16   2.52/17   2.06/10   3.55/19   1.22/13   2.23/12 
                                         63.46/7   67.38/7   69.54/7   72.21/7   74.36/8   76.46/7   78.20/7   81.33/7   83.50/7   85.49/7   88.56/7   89.31/7  
                                          1.24/5    3.52/1*   2.16/12   2.27/1*   2.15/15   2.10/2    1.34/1*   3.13/9    2.17/11   1.59/7    3.07/20   0.35/21 
  8 Baldrian Petr                  91.27      /     6.41/18   8.58/14  14.00/13  19.20/10  21.22/9   23.08/8   26.12/7   32.01/9   39.52/7   48.58/6   51.13/6   54.00/7   57.11/7   58.25/7   61.16/7  
    SK Praga Praha                            /         /     2.17/10   5.02/12   5.20/6    2.02/5    1.46/4    3.04/11   5.49/15   7.51/4    9.06/11   2.15/7    2.47/15   3.11/7    1.14/8    2.51/18 
                                         64.17/9   69.21/11  71.47/11  74.26/11  76.31/12  79.11/11  81.10/9   84.20/9   86.23/9   88.21/9   90.58/8   91.27/8  
                                          3.01/26   5.04/11   2.26/16   2.39/4    2.05/11   2.40/11   1.59/8    3.10/8    2.03/9    1.58/6    2.37/6    0.29/15 
  9 Fibír Tomáš                    91.48      /     5.25/7    7.33/7   12.29/6   18.51/8   20.57/8   23.21/9   26.16/8   31.33/7   41.10/9   50.15/9   53.00/10  55.00/9   58.50/9   60.21/9   62.50/11 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha               /         /     2.08/5    4.56/10   6.22/14   2.06/8    2.24/17   2.55/9    5.17/9    9.37/14   9.05/10   2.45/13   2.00/8    3.50/18   1.31/18   2.29/15 
                                         64.20/10  68.44/8   71.01/8   73.49/8   76.02/9   78.34/8   80.21/8   84.01/8   86.14/8   88.20/8   91.16/9   91.48/9  
                                          1.30/9    4.24/5    2.17/13   2.48/8    2.13/13   2.32/9    1.47/4    3.40/13   2.13/10   2.06/11   2.56/14   0.32/19 
 10 Rambousek Karel                91.58      /     6.00/13   8.16/11  13.01/7   21.31/16  23.47/15  25.30/13  29.14/15  34.29/14  42.16/12  51.04/11  52.50/9   56.12/11  59.23/11  60.33/11  62.24/9  
    KOB Baník Sokolov                         /         /     2.16/8    4.45/6    8.30/24   2.16/11   1.43/3    3.44/22   5.15/8    7.47/3    8.48/7    1.46/1*   3.22/18   3.11/7    1.10/4    1.51/6  
                                         63.56/8   69.02/9   71.02/9   74.16/9   76.18/10  79.08/10  81.36/11  84.54/11  86.50/10  88.49/10  91.28/10  91.58/10 
                                          1.32/12   5.06/12   2.00/5    3.14/16   2.02/9    2.50/13   2.28/21   3.18/11   1.56/4    1.59/7    2.39/7    0.30/17 
 11 Richtr Aleš                    92.41      /     5.13/6    7.29/4   13.40/12  19.55/12  22.22/12  24.46/12  28.13/12  33.41/12  43.04/14  51.40/13  54.24/14  56.41/13  59.52/13  61.14/13  63.26/12 
    SK OK 24 Praha                            /         /     2.16/8    6.11/19   6.15/13   2.27/13   2.24/17   3.27/15   5.28/13   9.23/12   8.36/6    2.44/12   2.17/12   3.11/7    1.22/13   2.12/10 
                                         65.02/12  70.27/12  72.34/12  75.16/12  77.34/13  80.05/12  81.53/12  84.41/10  87.17/11  89.09/11  92.06/11  92.41/11 
                                          1.36/13   5.25/17   2.07/9    2.42/5    2.18/16   2.31/8    1.48/5    2.48/6    2.36/18   1.52/4    2.57/16   0.35/21 
 12 Buriánek Kamil                 92.53      /    10.31/25  12.30/23  17.18/21  22.27/18  24.31/18  26.44/18  29.24/16  34.25/13  42.51/13  51.52/14  54.01/12  58.43/14  62.01/14  63.11/14  65.12/14 
    OK Lokomotiva Plzeň                       /         /     1.59/3    4.48/7    5.09/4    2.04/7    2.13/12   2.40/3    5.01/4    8.26/7    9.01/9    2.09/5    4.42/26   3.18/11   1.10/4    2.01/9  
                                         66.40/14  70.33/14  72.35/13  76.43/13  78.38/14  80.53/13  82.56/13  86.11/13  88.08/13  89.48/12  92.27/12  92.53/12 
                                          1.28/7    3.53/2    2.02/7    4.08/22   1.55/6    2.15/3    2.03/10   3.15/10   1.57/6    1.40/1*   2.39/7    0.26/10 
 13 Jiroušek Pavel                 93.25      /     5.51/12   8.27/12  13.18/11  18.55/9   21.36/10  23.52/11  26.47/10  32.08/10  42.07/11  50.59/10  53.34/11  55.23/10  59.01/10  60.23/10  62.39/10 
    OK Lokomotiva Plzeň                       /         /     2.36/14   4.51/8    5.37/10   2.41/17   2.16/13   2.55/9    5.21/11   9.59/16   8.52/8    2.35/9    1.49/6    3.38/13   1.22/13   2.16/11 
                                         64.30/11  69.19/10  71.19/10  74.16/9   76.29/11  78.59/9   81.14/10  85.41/12  87.58/12  90.16/13  93.01/13  93.25/13 
                                          1.51/18   4.49/9    2.00/5    2.57/10   2.13/13   2.30/7    2.15/15   4.27/20   2.17/11   2.18/13   2.45/10   0.24/5  
 14 Tojnar Jan                     98.55      /     5.09/4    7.30/5   12.21/5   18.15/5   20.44/7   23.00/7   26.31/9   32.14/11  41.33/10  51.28/12  54.13/13  56.13/12  59.36/12  61.06/12  63.29/13 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha               /         /     2.21/12   4.51/8    5.54/12   2.29/14   2.16/13   3.31/17   5.43/14   9.19/11   9.55/14   2.45/13   2.00/8    3.23/12   1.30/17   2.23/12 
                                         65.23/13  70.31/13  73.57/14  77.10/14  80.00/15  83.11/14  85.23/14  90.11/14  92.36/14  95.21/14  98.27/14  98.55/14 
                                          1.54/20   5.08/13   3.26/25   3.13/15   2.50/19   3.11/21   2.12/13   4.48/23   2.25/16   2.45/18   3.06/19   0.28/13 
 15 Jiroušek Petr                 102.25      /     5.33/9    8.12/10  14.33/15  21.48/17  23.58/16  25.52/15  29.27/17  35.30/17  45.11/16  57.28/17  61.09/17  64.20/17  68.04/17  69.18/17  71.42/16 
    OK Lokomotiva Plzeň                       /         /     2.39/15   6.21/20   7.15/19   2.10/9    1.54/8    3.35/19   6.03/18   9.41/15  12.17/24   3.41/25   3.11/17   3.44/15   1.14/8    2.24/14 
                                         73.08/16  78.03/16  79.41/15  82.52/15  84.42/16  87.52/15  90.10/15  94.26/15  96.44/15  99.22/15 102.02/15 102.25/15 
                                          1.26/6    4.55/10   1.38/1*   3.11/14   1.50/5    3.10/20   2.18/16   4.16/19   2.18/13   2.38/17   2.40/9    0.23/3  
 16 Klimeš Petr                   105.37      /     7.17/20  10.13/20  16.17/19  22.52/19  25.37/19  28.24/20  31.53/19  38.45/21  50.21/21  60.57/20  62.54/18  65.02/18  68.46/18  69.59/18  73.00/18 
    TJ Sokol Křemže                           /         /     2.56/20   6.04/17   6.35/17   2.45/19   2.47/24   3.29/16   6.52/23  11.36/22  10.36/17   1.57/4    2.08/11   3.44/15   1.13/7    3.01/20 
                                         74.53/18  80.50/18  83.09/18  86.24/18  88.24/17  91.35/16  94.04/16  97.23/16  99.42/16 102.16/16 105.12/16 105.37/16 
                                          1.53/19   5.57/22   2.19/15   3.15/17   2.00/8    3.11/21   2.29/23   3.19/12   2.19/15   2.34/15   2.56/14   0.25/8  
 17 Hošek Radim                   107.32      /     8.17/21  10.13/20  15.14/17  21.04/15  23.38/14  25.55/16  29.32/18  35.50/18  46.32/17  57.17/16  60.35/16  62.24/16  67.00/16  68.33/16  71.49/17 
    TJ OB České Budějovice                    /         /     1.56/1*   5.01/11   5.50/11   2.34/16   2.17/15   3.37/20   6.18/20  10.42/19  10.45/18   3.18/19   1.49/6    4.36/22   1.33/20   3.16/23 
                                         73.30/17  79.32/17  81.59/17  85.42/17  88.39/18  92.04/17  94.27/17  98.18/17 101.14/17 104.08/17 106.59/17 107.32/17 
                                          1.41/14   6.02/25   2.27/17   3.43/21   2.57/20   3.25/25   2.23/18   3.51/17   2.56/23   2.54/21   2.51/13   0.33/20 
 18 Pelc Václav                   108.19      /     5.40/10   8.59/16  14.01/14  20.35/14  24.06/17  25.58/17  28.51/13  34.41/15  45.07/15  54.42/15  57.33/15  60.06/15  63.45/15  65.26/15  68.10/15 
    TJ ČZ Strakonice                          /         /     3.19/25   5.02/12   6.34/16   3.31/25   1.52/6    2.53/7    5.50/16  10.26/18   9.35/13   2.51/16   2.33/13   3.39/14   1.41/21   2.44/16 
                                         70.04/15  76.05/15  80.26/16  83.42/16  89.32/19  92.38/18  95.15/18  98.58/18 101.26/18 104.17/18 107.49/18 108.19/18 
                                          1.54/20   6.01/23   4.21/26   3.16/18   5.50/24   3.06/16   2.37/25   3.43/14   2.28/17   2.51/20   3.32/23   0.30/17 
 19 Gabriel Vojtěch               108.35      /     6.37/16   9.43/18  16.36/20  25.14/21  27.05/21  29.03/21  31.57/20  37.59/19  49.02/19  60.19/19  63.35/19  67.50/20  71.03/19  72.18/19  74.02/19 
    SKOB Ostrov                               /         /     3.06/24   6.53/22   8.38/25   1.51/2    1.58/9    2.54/8    6.02/17  11.03/20  11.17/19   3.16/18   4.15/24   3.13/10   1.15/10   1.44/3  
                                         75.33/19  81.38/19  83.48/19  88.42/19  90.47/20  93.36/19  96.03/19  99.51/19 102.33/19 105.46/19 108.11/19 108.35/19 
                                          1.31/11   6.05/26   2.10/10   4.54/26   2.05/11   2.49/12   2.27/20   3.48/16   2.42/19   3.13/25   2.25/2    0.24/5  
 20 Polívka Vratislav             112.25      /     6.39/17   9.22/17  16.09/18  24.00/20  26.25/20  28.23/19  32.01/21  38.28/20  49.45/20  61.04/21  64.27/20  67.33/19  73.05/20  74.33/20  77.44/20 
    OK Lokomotiva Plzeň                       /         /     2.43/17   6.47/21   7.51/23   2.25/12   1.58/9    3.38/21   6.27/21  11.17/21  11.19/20   3.23/21   3.06/16   5.32/24   1.28/16   3.11/22 
                                         79.28/20  85.11/20  88.29/20  91.26/20  94.14/21  97.16/20  99.39/20 103.51/20 106.09/20 108.44/20 111.57/20 112.25/20 
                                          1.44/15   5.43/18   3.18/24   2.57/10   2.48/18   3.02/15   2.23/18   4.12/18   2.18/13   2.35/16   3.13/22   0.28/13 
 21 Kunc Petr                     118.35      /     6.09/14   8.58/14  14.36/16  20.04/13  22.56/13  25.31/14  29.02/14  35.13/16  47.32/18  60.07/18  64.31/21  68.53/21  73.22/21  75.20/21  78.50/21 
    MLOK Mariánské Lázně                      /         /     2.49/19   5.38/16   5.28/9    2.52/20   2.35/21   3.31/17   6.11/19  12.19/24  12.35/25   4.24/26   4.22/25   4.29/20   1.58/25   3.30/24 
                                         80.58/21  86.59/21  89.46/21  93.10/21  96.29/22  99.36/21 101.45/21 106.51/21 109.44/21 112.51/21 117.35/21 118.35/21 
                                          2.08/24   6.01/23   2.47/20   3.24/19   3.19/21   3.07/17   2.09/12   5.06/25   2.53/21   3.07/23   4.44/26   1.00/26 
 22 Hošek Lubomír                 123.16      /    17.18/26  19.35/26  25.39/26  32.27/26  37.40/26  39.57/26  43.12/26  48.33/26  57.58/24  67.54/22  71.34/22  75.08/22  78.53/22  80.25/22  83.33/22 
    TJ OB České Budějovice                    /         /     2.17/10   6.04/17   6.48/18   5.13/26   2.17/15   3.15/14   5.21/11   9.25/13   9.56/15   3.40/24   3.34/19   3.45/17   1.32/19   3.08/21 
                                         85.27/22  90.47/22  92.59/22  96.03/22 103.31/23 106.39/22 108.51/22 113.29/22 116.22/22 119.36/22 122.41/22 123.16/22 
                                          1.54/20   5.20/15   2.12/11   3.04/13   7.28/25   3.08/18   2.12/13   4.38/21   2.53/21   3.14/26   3.05/18   0.35/21 
 23 Žižka Přemysl                 125.10      /    10.07/24  15.31/25  22.43/25  30.10/25  32.52/25  35.18/25  39.27/25  48.00/25  58.18/25  70.12/25  73.01/25  77.02/25  83.38/26  85.26/26  89.32/26 
    TJ ZVVZ Milevsko                          /         /     5.24/26   7.12/24   7.27/22   2.42/18   2.26/19   4.09/24   8.33/26  10.18/17  11.54/23   2.49/15   4.01/22   6.36/26   1.48/24   4.06/25 
                                         91.49/26  97.10/26  99.50/26 103.58/26 106.36/25 109.44/25 112.06/26 115.50/23 118.47/23 121.43/23 124.44/23 125.10/23 
                                          2.17/25   5.21/16   2.40/19   4.08/22   2.38/17   3.08/18   2.22/17   3.44/15   2.57/24   2.56/22   3.01/17   0.26/10 
 24 Suchý Libor                   125.30      /     8.34/22  11.30/22  18.58/23  28.18/24  31.20/24  33.53/24  39.06/24  46.15/24  60.20/26  72.11/26  75.47/26  78.20/26  83.02/25  84.47/25  87.47/24 
    OK Lokomotiva Plzeň                       /         /     2.56/20   7.28/25   9.20/26   3.02/22   2.33/20   5.13/25   7.09/25  14.05/26  11.51/22   3.36/23   2.33/13   4.42/23   1.45/22   3.00/19 
                                         89.47/25  95.40/25  98.36/25 103.00/25 106.38/26 109.49/26 111.56/25 116.36/24 119.24/24 121.56/24 125.07/24 125.30/24 
                                          2.00/23   5.53/20   2.56/21   4.24/25   3.38/22   3.11/21   2.07/11   4.40/22   2.48/20   2.32/14   3.11/21   0.23/3  
 25 Teringl Radek                 127.45      /     9.30/23  12.33/24  19.28/24  26.48/23  29.53/23  32.59/23  37.07/22  43.42/22  56.48/22  69.25/24  72.45/24  76.54/24  81.27/23  83.25/23  87.51/25 
    TJ OB České Budějovice                    /         /     3.03/23   6.55/23   7.20/20   3.05/23   3.06/25   4.08/23   6.35/22  13.06/25  12.37/26   3.20/20   4.09/23   4.33/21   1.58/25   4.26/26 
                                         89.39/24  95.26/24  98.28/24 102.00/24 105.48/24 109.09/24 111.49/24 116.37/25 120.02/25 122.47/25 127.04/25 127.45/25 
                                          1.48/16   5.47/19   3.02/23   3.32/20   3.48/23   3.21/24   2.40/26   4.48/23   3.25/25   2.45/18   4.17/25   0.41/25 
 26 Pešta Jiří                    132.37      /     6.51/19   9.52/19  18.07/22  25.30/22  28.48/22  32.26/22  38.16/23  45.08/23  57.08/23  68.39/23  72.07/23  75.47/23  82.02/24  83.48/24  86.36/23 
    TJ ZVVZ Milevsko                          /         /     3.01/22   8.15/26   7.23/21   3.18/24   3.38/26   5.50/26   6.52/23  12.00/23  11.31/21   3.28/22   3.40/20   6.15/25   1.46/23   2.48/17 
                                         88.24/23  94.18/23  97.17/23 101.32/23  69.43/6  108.32/23 111.00/23 118.57/26 124.42/26 127.51/26 131.59/26 132.37/26 
                                          1.48/16   5.54/21   2.59/22   4.15/24       /    38.49/26   2.28/21   7.57/26   5.45/26   3.09/24   4.08/24   0.38/24 
    Šilhavý Jakub              DISK           /     5.39/     7.43/    13.12/    19.34/    22.29/    24.52/    27.44/    33.17/         /         /         /         /         /         /         /   
    OK Lokomotiva Plzeň                       /         /     2.04/     5.29/     6.22/     2.55/     2.23/     2.52/     5.33/         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    63.59/   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Mareš Ladislav             DISK-LIM.      /     7.23/    11.43/    20.04/    28.10/    31.49/    34.20/    37.52/    45.27/    58.42/    70.59/    74.38/    79.30/    84.26/    86.22/    89.50/   
    TJ ZVVZ Milevsko                          /         /     4.20/     8.21/     8.06/     3.39/     2.31/     3.32/     7.35/    13.15/    12.17/     3.39/     4.52/     4.56/     1.56/     3.28/   
                                         92.04/    98.42/   101.32/   105.20/   114.40/   118.10/   120.54/   142.06/   145.25/   148.03/   152.24/   153.05/   
                                          2.14/     6.38/     2.50/     3.48/     9.20/     3.30/     2.44/    21.12/     3.19/     2.38/     4.21/     0.41/   
    Kalianko Jan               DISK-LIM.      /     7.46/    11.11/    20.00/    29.05/    32.33/    37.51/    43.48/    51.26/    70.42/    85.47/    89.51/    93.28/    99.31/   101.28/   107.31/   
    TJ Sokol Pražák                           /         /     3.25/     8.49/     9.05/     3.28/     5.18/     5.57/     7.38/    19.16/    15.05/     4.04/     3.37/     6.03/     1.57/     6.03/   
                                        109.29/   115.59/   119.10/   122.54/   126.17/   130.36/   133.19/   137.17/   141.27/   145.58/   149.50/   150.24/   
                                          1.58/     6.30/     3.11/     3.44/     3.23/     4.19/     2.43/     3.58/     4.10/     4.31/     3.52/     0.34/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         6.2km  260m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-135     2-104     3-105     4-119     5-116     6-118     7-114     8-112     9-110    10-139    11-124    12-111    13-107    14-106    15-131    16-127   
                                      17-121    18-109    19-100   
  1 Milota Josef                   61.54      /     3.17/1*   5.20/2    7.47/1*  10.52/1*  13.11/1*  17.05/1*  20.08/1*  27.21/1*  32.21/1*  36.06/1*  38.32/1*  40.33/1*  42.17/1*  43.19/1*  47.28/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                      /         /     2.03/11   2.27/1*   3.05/2    2.19/1*   3.54/3    3.03/12   7.13/5    5.00/4    3.45/4    2.26/1*   2.01/1*   1.44/1*   1.02/2    4.09/3  
                                         53.07/1*  59.12/1*  61.31/1*  61.54/1* 
                                          5.39/4    6.05/5    2.19/1*   0.23/2  
  2 Funda Jiří                     66.38      /     4.16/4    6.05/4    8.34/4   12.40/4   15.08/4   19.11/4   21.55/2   29.06/2   34.08/2   37.44/2   40.21/2   42.37/2   44.33/2   47.17/2   51.31/2  
    OK Andante Písek                          /         /     1.49/4    2.29/4    4.06/14   2.28/3    4.03/5    2.44/7    7.11/3    5.02/5    3.36/2    2.37/3    2.16/7    1.56/7    2.44/13   4.14/4  
                                         57.44/2   63.26/2   66.14/2   66.38/2  
                                          6.13/10   5.42/2    2.48/4    0.24/4  
  3 Kubín Jiří                     68.02      /     5.36/8    7.10/7   13.45/12  16.31/12  19.05/10  24.10/10  26.45/10  32.12/4   36.37/3   40.01/3   42.38/3   45.01/3   46.51/3   48.10/3   53.22/3  
    USK Praha                                 /         /     1.34/1*   6.35/16   2.46/1*   2.34/4    5.05/11   2.35/2    5.27/1*   4.25/1*   3.24/1*   2.37/3    2.23/9    1.50/2    1.19/3    5.12/8  
                                         59.14/3   64.58/3   67.34/3   68.02/3  
                                          5.52/7    5.44/3    2.36/2    0.28/10 
  4 Vaníček Tomáš                  69.40      /     4.55/6    6.50/5   12.45/11  15.53/11  18.33/9   22.25/8   25.12/8   32.24/5   37.12/5   41.11/4   43.52/4   46.36/4   49.26/5   51.17/5   55.57/6  
    VŠSK MFF UK Praha                         /         /     1.55/7    5.55/15   3.08/3    2.40/6    3.52/1*   2.47/8    7.12/4    4.48/3    3.59/7    2.41/6    2.44/12   2.50/16   1.51/11   4.40/5  
                                         60.56/4   66.32/4   69.11/4   69.40/4  
                                          4.59/1*   5.36/1*   2.39/3    0.29/12 
  5 Kunc Petr                      70.50      /     3.36/2    5.10/1*   7.48/2   11.18/2   14.15/2   18.56/3   21.59/3   33.51/8   38.34/6   42.45/6   45.26/6   47.35/6   49.29/6   52.06/6   55.56/5  
    MLOK Mariánské Lázně                      /         /     1.34/1*   2.38/8    3.30/7    2.57/10   4.41/10   3.03/12  11.52/16   4.43/2    4.11/9    2.41/6    2.09/2    1.54/3    2.37/12   3.50/1* 
                                         61.05/5   67.32/5   70.27/5   70.50/5  
                                          5.09/2    6.27/8    2.55/8    0.23/2  
  6 Pěsta Roman                    72.48      /    10.27/16  12.07/16  14.35/14  18.44/15  21.06/14  25.14/12  27.57/12  35.01/10  40.03/9   43.39/7   46.07/7   48.31/7   50.29/7   53.20/9   57.22/7  
    Ski Klub Lenora                           /         /     1.40/3    2.28/2    4.09/15   2.22/2    4.08/7    2.43/6    7.04/2    5.02/5    3.36/2    2.28/2    2.24/10   1.58/8    2.51/14   4.02/2  
                                         63.41/7   69.32/6   72.20/6   72.48/6  
                                          6.19/11   5.51/4    2.48/4    0.28/10 
  7 Käss Pavel                     74.50      /     4.49/5    6.51/6    9.19/5   12.57/5   15.44/5   22.16/6   24.41/6   33.34/6   39.37/7   45.26/10  48.22/10  51.21/10  53.23/10  54.20/10  59.37/10 
    KOB Baník Sokolov                         /         /     2.02/10   2.28/2    3.38/12   2.47/9    6.32/14   2.25/1*   8.53/11   6.03/10   5.49/16   2.56/9    2.59/14   2.02/9    0.57/1*   5.17/11 
                                         64.46/9   71.36/9   74.28/8   74.50/7  
                                          5.09/2    6.50/11   2.52/6    0.22/1* 
  7 Chotětický Jan                 74.50      /     5.37/9    7.36/8   12.05/10  15.39/10  19.19/11  23.44/9   26.21/9   33.43/7   40.01/8   43.46/8   47.13/8   49.24/8   51.18/8   52.59/7   59.00/9  
    KČT Aš                                    /         /     1.59/9    4.29/13   3.34/9    3.40/16   4.25/8    2.37/3    7.22/6    6.18/13   3.45/4    3.27/15   2.11/4    1.54/3    1.41/8    6.01/14 
                                         64.50/10  71.28/8   74.24/7   74.50/7  
                                          5.50/6    6.38/10   2.56/9    0.26/7  
  9 Ševčík Marek                   75.55      /     5.43/10   7.36/8   11.31/8   14.48/6   17.27/6   21.33/5   24.13/5   34.02/9   40.11/10  44.35/9   47.18/9   49.33/9   51.41/9   53.09/8   58.16/8  
    SKP České Budějovice                      /         /     1.53/6    3.55/12   3.17/4    2.39/5    4.06/6    2.40/5    9.49/12   6.09/12   4.24/11   2.43/8    2.15/5    2.08/10   1.28/6    5.07/7  
                                         64.40/8   72.36/10  75.30/10  75.55/9  
                                          6.24/12   7.56/13   2.54/7    0.25/5  
 10 Michalec Jan                   75.58      /     3.46/3    5.37/3    8.07/3   12.22/3   15.02/3   18.54/2   23.54/4   31.45/3   37.07/4   41.44/5   44.47/5   46.57/5   49.07/4   50.38/4   55.40/4  
    MLOK Mariánské Lázně                      /         /     1.51/5    2.30/5    4.15/16   2.40/6    3.52/1*   5.00/15   7.51/10   5.22/7    4.37/13   3.03/11   2.10/3    2.10/11   1.31/7    5.02/6  
                                         63.25/6   71.20/7   75.18/9   75.58/10 
                                          7.45/16   7.55/12   3.58/14   0.40/15 
 11 Blabla Zdeněk                  78.08      /     8.40/15  10.35/14  15.04/15  18.38/14  22.12/15  26.47/14  29.25/13  36.56/13  42.49/12  46.55/12  50.21/12  52.36/12  54.30/12  55.55/11  61.59/11 
    SKP České Budějovice                      /         /     1.55/7    4.29/13   3.34/9    3.34/15   4.35/9    2.38/4    7.31/8    5.53/8    4.06/8    3.26/14   2.15/5    1.54/3    1.25/5    6.04/15 
                                         67.57/11  74.34/11  77.37/11  78.08/11 
                                          5.58/8    6.37/9    3.03/12   0.31/13 
 12 Sedláček Tomáš                 80.39      /     8.38/14  10.59/15  14.06/13  17.34/13  20.53/13  26.17/13  29.58/14  37.27/14  45.42/14  49.32/13  52.48/13  55.17/13  57.12/13  59.00/13  64.15/13 
    Kometa Kralovice                          /         /     2.21/13   3.07/11   3.28/5    3.19/13   5.24/12   3.41/14   7.29/7    8.15/15   3.50/6    3.16/13   2.29/11   1.55/6    1.48/9    5.15/10 
                                         70.53/13  77.14/12  80.13/12  80.39/12 
                                          6.38/13   6.21/7    2.59/10   0.26/7  
 13 Bína Pavel                     81.16      /     6.56/12   9.27/12  12.00/9   15.36/9   18.21/8   22.21/7   25.09/7   36.05/12  42.04/11  46.28/11  49.05/11  51.25/11  53.37/11  58.59/12  64.13/12 
    MLOK Mariánské Lázně                      /         /     2.31/15   2.33/7    3.36/11   2.45/8    4.00/4    2.48/9   10.56/14   5.59/9    4.24/11   2.37/3    2.20/8    2.12/12   5.22/16   5.14/9  
                                         69.52/12  77.51/13  80.51/13  81.16/13 
                                          5.39/4    7.59/14   3.00/11   0.25/5  
 14 Mražík Karel                   83.44      /     6.39/11   8.49/11  11.20/7   14.48/6   17.53/7   24.47/11  27.41/11  35.23/11  44.04/13  51.33/14  54.29/14  57.56/14  60.14/14  62.03/14  67.46/14 
    TJ Sokol Křemže                           /         /     2.10/12   2.31/6    3.28/5    3.05/12   6.54/15   2.54/10   7.42/9    8.41/16   7.29/17   2.56/9    3.27/16   2.18/13   1.49/10   5.43/12 
                                         73.51/14  80.06/14  83.18/14  83.44/14 
                                          6.05/9    6.15/6    3.12/13   0.26/7  
 15 Pazderka Hynek                 96.31      /     7.25/13   9.58/13  17.47/16  21.18/16  24.43/16  31.04/16  34.00/15  44.36/15  50.44/15  54.57/15  59.52/15  63.38/15  66.01/15  70.01/15  75.59/15 
    TJ Sokol Křemže                           /         /     2.33/16   7.49/17   3.31/8    3.25/14   6.21/13   2.56/11  10.36/13   6.08/11   4.13/10   4.55/17   3.46/17   2.23/14   4.00/15   5.58/13 
                                         83.24/15  91.29/15  95.51/15  96.31/15 
                                          7.25/14   8.05/15   4.22/15   0.40/15 
 16 Janovič Ondřej                114.48      /     5.26/7    7.52/10  10.46/6   15.16/8   20.27/12  30.57/15  36.30/16  50.45/16  58.18/16  63.44/16  67.58/16  71.11/16  73.51/16  86.20/16  92.49/16 
    TJ Slovan Karlovy Vary                    /         /     2.26/14   2.54/10   4.30/17   5.11/17  10.30/17   5.33/16  14.15/17   7.33/14   5.26/15   4.14/16   3.13/15   2.40/15  12.29/17   6.29/16 
                                        100.27/16 109.20/16 114.00/16 114.48/16 
                                          7.38/15   8.53/17   4.40/17   0.48/17 
 17 Hofman Petr                   121.11      /    20.58/17  23.49/17  26.31/17  30.28/17  33.26/17  41.22/17  47.27/17  58.23/17  72.46/17  77.48/17  81.02/17  83.46/17  86.50/17  88.11/17  94.51/17 
    OK Lokomotiva Plzeň                       /         /     2.51/17   2.42/9    3.57/13   2.58/11   7.56/16   6.05/17  10.56/14  14.23/17   5.02/14   3.14/12   2.44/12   3.04/17   1.21/4    6.40/17 
                                        107.56/17 116.13/17 120.39/17 121.11/17 
                                         13.05/17   8.17/16   4.26/16   0.32/14 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         4.9km  190m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-133     3-119     4-116     5-115     6-139     7-121     8-107     9-106    10-120    11-111    12-124    13-109    14-118    15-100   
  1 Steininger Pavel               51.52  2.24/2    5.16/2    5.57/1*   9.28/1*  17.06/1*  22.01/1*  27.06/1*  32.52/1*  35.00/1*  37.01/1*  41.25/1*  44.13/1*  47.06/1*  50.17/1*  51.19/1*  51.52/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.24/2    2.52/2    0.41/2    3.31/4    7.38/1*   4.55/6    5.05/2    5.46/4    2.08/4    2.01/2    4.24/1*   2.48/5    2.53/3    3.11/5    1.02/6    0.33/7  
  2 Brumek Stanislav               54.24  3.40/9    6.39/6    7.26/4   11.53/6   20.10/4   24.42/3   30.18/3   35.55/2   37.55/2   39.57/2   44.36/2   47.20/2   50.01/2   53.06/2   54.00/2   54.24/2  
    TJ Sparta Doly Kladno                 3.40/9    2.59/5    0.47/3    4.27/10   8.17/2    4.32/4    5.36/4    5.37/2    2.00/1*   2.02/3    4.39/3    2.44/3    2.41/1*   3.05/3    0.54/4    0.24/1* 
  3 Bochenek Milan                 55.56  2.18/1*   5.05/1*   7.10/3   10.10/3   18.51/2   26.35/5   31.59/5   37.12/5   39.16/5   41.08/4   45.45/3   48.17/3   51.33/3   54.35/3   55.26/3   55.56/3  
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.18/1*   2.47/1*   2.05/10   3.00/1*   8.41/3    7.44/10   5.24/3    5.13/1*   2.04/2    1.52/1*   4.37/2    2.32/1*   3.16/5    3.02/1*   0.51/2    0.30/6  
  4 Kubát Jaroslav                 57.02  2.42/3    5.38/3    6.29/2   10.09/2   19.30/3   23.12/2   29.23/2   36.52/4   39.04/4   41.15/5   46.04/4   48.50/5   52.17/5   55.27/4   56.38/4   57.02/4  
    TJ Slovan Karlovy Vary                2.42/3    2.56/4    0.51/5    3.40/5    9.21/4    3.42/1*   6.11/6    7.29/10   2.12/5    2.11/5    4.49/5    2.46/4    3.27/7    3.10/4    1.11/9    0.24/1* 
  5 Wald František                 57.22  2.43/4    5.50/4    8.35/7   11.47/5   21.28/5   25.28/4   30.26/4   36.27/3   38.31/3   40.51/3   46.05/5   48.38/4   51.39/4   56.04/5   56.55/5   57.22/5  
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.43/4    3.07/6    2.45/12   3.12/2    9.41/5    4.00/3    4.58/1*   6.01/5    2.04/2    2.20/7    5.14/6    2.33/2    3.01/4    4.25/9    0.51/2    0.27/4  
  6 Moravec Miloš                  66.13  3.50/10  11.23/11  12.26/11  15.52/8   27.38/10  31.25/8   37.09/7   42.52/6   45.55/6   49.17/6   54.48/6   57.52/6   61.14/6   64.29/6   65.44/6   66.13/6  
    TJ Sokol Křemže                       3.50/10   7.33/11   1.03/9    3.26/3   11.46/10   3.47/2    5.44/5    5.43/3    3.03/9    3.22/10   5.31/7    3.04/7    3.22/6    3.15/6    1.15/11   0.29/5  
  7 Ash Chris                      66.48  3.11/7   10.16/9   11.16/8   15.55/9   27.33/9   32.52/9   40.18/9   47.41/9   50.04/8   52.12/8   56.54/7   59.42/7   62.30/7   65.32/7   66.22/7   66.48/7  
    Orienteering club České Budějovice    3.11/7    7.05/10   1.00/8    4.39/11  11.38/9    5.19/8    7.26/8    7.23/9    2.23/7    2.08/4    4.42/4    2.48/5    2.48/2    3.02/1*   0.50/1*   0.26/3  
  8 Korecký Miroslav               74.35  2.45/5    7.01/7    7.41/6   12.02/7   22.42/6   30.08/7   38.24/8   44.28/7   47.38/7   50.09/7   59.26/8   65.19/8   68.54/8   73.00/8   74.02/8   74.35/8  
    KOB Temelín                           2.45/5    4.16/8    0.40/1*   4.21/9   10.40/6    7.26/9    8.16/11   6.04/6    3.10/10   2.31/8    9.17/10   5.53/12   3.35/8    4.06/7    1.02/6    0.33/7  
  9 Macura Jaroslav                78.50  3.12/8   11.15/10  12.04/10  15.59/10  27.22/8   37.10/10  44.15/10  50.58/10  53.10/10  55.28/10  62.00/9   67.42/9   72.41/9   77.19/9   78.15/9   78.50/9  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.12/8    8.03/12   0.49/4    3.55/6   11.23/7    9.48/12   7.05/7    6.43/8    2.12/5    2.18/6    6.32/8    5.42/11   4.59/10   4.38/10   0.56/5    0.35/9  
 10 Bouček Václav                  84.13  3.09/6    6.32/5    7.26/4   11.39/4   23.15/7   28.20/6   36.53/6   47.26/8   50.23/9   54.25/9   64.11/10  69.20/10  75.55/10  82.26/10  83.37/10  84.13/10 
    Orienteering club České Budějovice    3.09/6    3.23/7    0.54/7    4.13/8   11.36/8    5.05/7    8.33/12  10.33/12   2.57/8    4.02/11   9.46/12   5.09/9    6.35/11   6.31/12   1.11/9    0.36/10 
 11 Lhoták Luboš                   86.47  8.47/12  11.41/12  12.33/12  16.36/11  37.13/12  41.55/11  50.01/11  56.22/11  59.35/11  62.14/11  71.39/11  77.15/11  80.57/11  85.07/11  86.11/11  86.47/11 
    KČT Aš                                8.47/12   2.54/3    0.52/6    4.03/7   20.37/12   4.42/5    8.06/10   6.21/7    3.13/11   2.39/9    9.25/11   5.36/10   3.42/9    4.10/8    1.04/8    0.36/10 
 12 Fajrajzl Jaromír               99.35  4.33/11   9.04/8   11.21/9   17.32/12  35.30/11  44.51/12  52.33/12  60.04/12  63.36/12  71.02/12  79.38/12  83.38/12  92.01/12  97.31/12  98.56/12  99.35/12 
    OK Andante Písek                      4.33/11   4.31/9    2.17/11   6.11/12  17.58/11   9.21/11   7.42/9    7.31/11   3.32/12   7.26/12   8.36/9    4.00/8    8.23/12   5.30/11   1.25/12   0.39/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         4.3km  175m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-125     2-119     3-134     4-131     5-106     6-107     7-128     8-121     9-109    10-110    11-112    12-114    13-117    14-100   
  1 Mágr Zdeněk                    55.06  3.52/6    6.54/5    8.56/5   14.09/4   16.29/3   19.03/2   21.02/2   24.08/1*  30.49/1*  40.27/1*  47.04/1*  50.43/1*  52.39/1*  54.42/1*  55.06/1* 
    TJ Loko Chomutov                      3.52/6    3.02/2    2.02/6    5.13/1*   2.20/1*   2.34/1*   1.59/1*   3.06/3    6.41/1*   9.38/1*   6.37/3    3.39/3    1.56/6    2.03/1*   0.24/1* 
  2 Jirásek Jaroslav               60.01  1.37/1*   4.43/2    8.37/4   14.33/5   18.00/5   20.59/5   23.04/5   26.10/5   33.55/3   46.25/3   52.34/2   55.56/2   57.23/2   59.34/2   60.01/2  
    TJ Skalka Cheb                        1.37/1*   3.06/3    3.54/7    5.56/6    3.27/6    2.59/6    2.05/2    3.06/3    7.45/3   12.30/6    6.09/2    3.22/1*   1.27/1*   2.11/2    0.27/2  
  3 Rychtecký Josef                62.00  1.43/3    4.24/1*   5.55/1*  11.30/1*  14.31/1*  19.40/4   21.51/3   24.50/3   32.31/2   43.29/2   53.46/3   57.32/3   59.02/3   61.26/3   62.00/3  
    TJ OB České Budějovice                1.43/3    2.41/1*   1.31/2    5.35/3    3.01/3    5.09/7    2.11/4    2.59/2    7.41/2   10.58/4   10.17/7    3.46/4    1.30/2    2.24/4    0.34/6  
  4 Gřunděl Ivan                   63.05  1.42/2    9.04/6   10.30/6   16.07/6   20.11/6   22.54/6   25.32/6   29.15/7   37.27/6   48.05/5   54.11/4   58.09/4   60.02/4   62.37/4   63.05/4  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           1.42/2    7.22/7    1.26/1*   5.37/4    4.04/7    2.43/3    2.38/6    3.43/7    8.12/4   10.38/2    6.06/1*   3.58/6    1.53/5    2.35/6    0.28/4  
  5 Fišák Jan                      64.42  1.56/4    5.39/4    7.28/3   12.48/2   15.56/2   18.39/1*  20.53/1*  24.20/2   36.33/5   47.20/4   56.56/5   60.27/5   61.57/5   64.15/5   64.42/5  
    MLOK Mariánské Lázně                  1.56/4    3.43/6    1.49/4    5.20/2    3.08/5    2.43/3    2.14/5    3.27/5   12.13/6   10.47/3    9.36/5    3.31/2    1.30/2    2.18/3    0.27/2  
  6 Lisý Jan                       69.42  2.16/5    5.31/3    7.14/2   13.41/3   16.48/4   19.39/3   22.20/4   25.55/4   34.20/4   50.36/6   60.33/6   64.30/6   66.27/6   69.04/6   69.42/6  
    SKOB Ostrov                           2.16/5    3.15/5    1.43/3    6.27/7    3.07/4    2.51/5    2.41/7    3.35/6    8.25/5   16.16/7    9.57/6    3.57/5    1.57/7    2.37/7    0.38/7  
  7 Janeček Eduard                 75.18  8.09/7   11.19/7   13.18/7   19.11/7   21.32/7   24.09/7   26.16/7   29.12/6   45.25/7   57.43/7   66.09/7   70.38/7   72.18/7   74.47/7   75.18/7  
    OK Lokomotiva Plzeň                   8.09/7    3.10/4    1.59/5    5.53/5    2.21/2    2.37/2    2.07/3    2.56/1*  16.13/7   12.18/5    8.26/4    4.29/7    1.40/4    2.29/5    0.31/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         3.2km  120m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-125     2-133     3-126     4-127     5-128     6-122     7-109     8-129     9-116    10-118    11-100   
  1 Bouček Václav                  42.43  2.09/3    5.36/1*   9.25/1*  16.18/1*  19.35/1*  25.02/1*  31.45/1*  34.52/1*  37.42/1*  41.04/1*  42.04/1*  42.43/1* 
    Orienteering club České Budějovice    2.09/3    3.27/1*   3.49/2    6.53/1*   3.17/1*   5.27/4    6.43/1*   3.07/1*   2.50/1*   3.22/1*   1.00/1*   0.39/4  
  2 Reidinger Antonín              47.27  1.56/1*   6.01/2    9.49/2   18.08/3   21.37/2   25.18/2   35.00/3   38.47/3   41.56/2   45.52/2   46.55/2   47.27/2  
    TJ Sokol Pražák                       1.56/1*   4.05/4    3.48/1*   8.19/3    3.29/3    3.41/2    9.42/4    3.47/3    3.09/2    3.56/2    1.03/4    0.32/3  
  3 Štindl Vladislav               48.00  2.08/2    6.09/3   10.20/3   18.01/2   23.10/3   26.15/3   34.11/2   37.54/2   42.25/3   46.28/3   47.29/3   48.00/3  
    TJ Sokol Křemže                       2.08/2    4.01/3    4.11/3    7.41/2    5.09/4    3.05/1*   7.56/2    3.43/2    4.31/4    4.03/4    1.01/2    0.31/1* 
  4 Pich Josef                     50.53  2.22/4    6.09/3   11.02/4   20.56/4   24.15/4   28.05/4   36.22/4   40.56/4   45.20/4   49.21/4   50.22/4   50.53/4  
    TJ ČZ Strakonice                      2.22/4    3.47/2    4.53/4    9.54/4    3.19/2    3.50/3    8.17/3    4.34/4    4.24/3    4.01/3    1.01/2    0.31/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HF          1.9km   65m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-136     3-137     4-102     5-132     6-103     7-100   
  1 Hulec Lukáš                    28.40  3.21/1*   7.07/1*  14.24/1*  17.00/1*  18.11/1*  26.45/1*  28.09/1*  28.40/1* 
    SKP České Budějovice                  3.21/1*   3.46/1*   7.17/5    2.36/1*   1.11/1*   8.34/4    1.24/1*   0.31/1* 
  2 Korecký Jan                    34.24  6.00/3   11.39/3   18.45/3   22.34/3   24.44/3   29.52/2   33.18/2   34.24/2  
    KOB Temelín                           6.00/3    5.39/3    7.06/2    3.49/3    2.10/3    5.08/1*   3.26/4    1.06/5  
  3 Bořánek Michal                 36.06  5.04/2    9.57/2   14.57/2   17.35/2   19.02/2   32.47/3   35.27/3   36.06/3  
    USK Praha                             5.04/2    4.53/2    5.00/1*   2.38/2    1.27/2   13.45/5    2.40/3    0.39/2  
  4 Richtr Lukáš                   37.45  6.03/4   13.22/4   20.35/4   24.30/4   26.42/4   34.26/4   36.58/4   37.45/4  
    SK OK 24 Praha                        6.03/4    7.19/4    7.13/3    3.55/4    2.12/4    7.44/3    2.32/2    0.47/3  
  5 Polívka Vrátík                 42.16  6.16/5   14.33/5   21.46/5   26.17/5   30.14/5   37.43/5   41.17/5   42.16/5  
    OK Lokomotiva Plzeň                   6.16/5    8.17/5    7.13/3    4.31/5    3.57/5    7.29/2    3.34/5    0.59/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P           2.6km  115m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-136     3-126     4-131     5-106     6-137     7-102     8-132     9-109    10-103    11-100   
  1 Janebová Zuzana                39.44  4.30/2    9.11/2   13.19/2   16.17/1*  19.40/1*  22.39/1*  26.15/1*  28.08/1*  31.17/1*  35.04/1*  38.34/1*  39.44/1* 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           4.30/2    4.41/2    4.08/2    2.58/1*   3.23/2    2.59/1*   3.36/2    1.53/1*   3.09/1*   3.47/2    3.30/2    1.10/2  
  2 Červenka Jiří                  48.04  3.15/1*   7.00/1*  10.07/1*  18.11/2   20.57/2   24.58/2   27.27/2   39.35/2   43.58/2   45.47/2   47.28/2   48.04/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.15/1*   3.45/1*   3.07/1*   8.04/2    2.46/1*   4.01/2    2.29/1*  12.08/2    4.23/2    1.49/1*   1.41/1*   0.36/1* 
WebZdarma.cz