Konečné výsledky kategorie                                                 4.9.2006 22:36:55
                                  9.ročník - Šumavský kufr
===ČSOB-KSH========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.9km   65m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Šiková Karolína          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9651       20.21  +      0.00
  2.Kubínová Veronika        TJ Slovan Karlovy Va SKV9752       22.43  +      2.22
  3.Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650       22.44  +      2.23
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.3km  100m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bořánková Karolína       USK Praha            VSP9550 C     32.53  +      0.00
  2.Zemanová Aneta           Ski Klub Lenora      LEN9551 C     39.03  +      6.10
  3.Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452       40.44  +      7.51
  4.Kübelová Monika          Kometa Kralovice     KRL9452 C     43.01  +     10.08
  5.Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B     44.03  +     11.10
  6.Sklenářová Magda         MLOK Mariánské Lázně MLA9559 B     49.36  +     16.43
  7.Machová Veronika         KOS Jesenice         JES9551 C     61.48  +     28.55
  8.Doležalová Anna          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9450 B     68.59  +     36.06
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.6km  100m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Brožová Eliška           KOB Baník Sokolov    BSO9250 B     24.16  +      0.00
  2.Sklenářová Jana          MLOK Mariánské Lázně MLA9251 B     34.04  +      9.48
  3.Březinová Ivana          Kometa Kralovice     KRL9353 B     35.39  +     11.23
  4.Smržová Pavlína          KOS Jesenice         JES9351 C     51.54  +     27.38
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.2km  155m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sedláčková Anna          Kometa Kralovice     KRL9051 A     33.16  +      0.00
  2.Beranová Barbora         KOB Baník Sokolov    BSO9152 A     35.21  +      2.05
  3.Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 A     35.56  +      2.40
  4.Uhlíková Tereza          KOB Baník Sokolov    BSO9151 A     36.15  +      2.59
  5.Beranová Jana            KOB Baník Sokolov    BSO9153 B     36.53  +      3.37
  6.Veselá Anna              OK Potůčky           PTK9252 B     39.18  +      6.02
  7.Doležalová Zuzana        OK Lokomotiva Plzeň  LPM9052 B     43.00  +      9.44
  8.Pěstová Kateřina         Ski Klub Lenora      LEN9151 C     69.16  +     36.00
 MS Danihelová Jana          OK Potůčky           PTK6550  MS   71.32  +     38.16
 
Konečné výsledky kategorie: D18         4.3km  205m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kuncová Eliška           MLOK Mariánské Lázně MLA8951 A     54.40  +      0.00
  2.Slavíková Renata         KOB Baník Sokolov    BSO8950 B     57.57  +      3.17
 
Konečné výsledky kategorie: D21         6.1km  255m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E     65.29  +      0.00  R:    0b
  2.Dulovcová Marie          TJ Sokol Křemže      KRE7051 C     73.24  +      7.55  R:    0b
  3.Bořánková Kristýna       USK Praha            VSP7054 R     76.48  +     11.19  R:    0b
  4.Bulenová Michaela        OK Lokomotiva Plzeň  LPM7751       82.04  +     16.35  R:    0b
  5.Švejcarová Daniela       TJ Spartak První Brn PBM7375 C     94.32  +     29.03  R:    0b
  6.Jedličková Renata        OK Lokomotiva Plzeň  LPM7854       99.07  +     33.38  R:    0b
  7.Štefanyuková Pavla       TJ ČZ Strakonice     CST7454 C    103.27  +     37.58  R:    0b
  8.Vaníčková Lucie          VŠSK MFF UK Praha    MFP7250 C    119.40  +     54.11  R:    0b
  9.Moravcová Jitka          TJ Sokol Křemže      KRE8351 C    120.18  +     54.49  R:    0b
 10.Steiningerová Kateřina   OK Lokomotiva Plzeň  LPM8450      123.56  +     58.27  R:    0b
    Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852   DISK              
    Šilhavá Petra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8351   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         4.9km  190m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C     57.43  +      0.00
  2.Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     61.52  +      4.09
  3.Kolovská Ilona           OK Lokomotiva Plzeň  LPM           66.39  +      8.56
  4.Troupová Vladěna         TJ Sokol Křemže      KRE6351 C     71.04  +     13.21
  5.Mágrová Ivana            TJ Loko Chomutov     LCV5550 C     75.24  +     17.41
  6.Kamarytová Martina       OK Potůčky           PTK6650 C     76.40  +     18.57
  7.Brumkova Vladimira       TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C     76.46  +     19.03
  8.Ash Hana                 Orienteering club Če OCB7051 C     78.20  +     20.37
  9.Sklenářová Jana          MLOK Mariánské Lázně MLA6258 C     79.46  +     22.03
 10.Kubínová Jana            TJ Slovan Karlovy Va SKV6751       79.52  +     22.09
 11.Bínová Kateřina          MLOK Mariánské Lázně MLA6754 C     81.14  +     23.31
 12.Stluková Eliška          SKP České Budějovice PCB6851 C     83.41  +     25.58
 13.Doležalová Lucie         OK Lokomotiva Plzeň  LPM6450       88.42  +     30.59
 14.Bursová Eva              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6150       92.06  +     34.23
 15.Kuncová Daniela          MLOK Mariánské Lázně MLA6851 C    100.02  +     42.19
 16.Kriegelsteinová Jelena   SKOB Ostrov          ONO6450 C    102.01  +     44.18
 17.Chvalová Jana            OK Lokomotiva Plzeň  LPM6850      102.05  +     44.22
 
Konečné výsledky kategorie: D45         4.3km  175m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Opavová Stanislava       MLOK Mariánské Lázně MLA5451 C     69.21  +      0.00
  2.Kubátová Lenka           TJ Slovan Karlovy Va SKV5551 C     72.23  +      3.02
  3.Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950 C     80.12  +     10.51
    Vykusová Blanka          TJ Sokol Pražák      PVD5801   DISK-LIM.         
 MS Macurová Jana            MLOK Mariánské Lázně MLA     CMS  117.04  +     47.43
 
Konečné výsledky kategorie: D55         3.2km  120m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Boučková Ludmila         Orienteering club Če OCB4351 C     83.01  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: DF          1.9km   65m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Marianusová Lucka        VŠTJ Ekonom Praha    EKP           22.59  +      0.00
  2.Ash Kristina             Orienteering club Če OCB0051 C     31.48  +      8.49
  3.Marianusová Denisa       VŠTJ Ekonom Praha    EKP           38.00  +     15.01
  4.Klimešová arlota         TJ Sokol Křemže      KRE0051       39.24  +     16.25
  5.Klimešová Alenka         TJ Sokol Křemže      KRE0251       46.53  +     23.54
    Štefanyuková Eliška      TJ ČZ Strakonice     CST9801 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.9km   65m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wimmer Ondřej            KČT Aš               MAS9601 C     17.23  +      0.00
  2.Macura Vít               MLOK Mariánské Lázně MLA9800 C     30.34  +     13.11
    Ash Adam                 Orienteering club Če OCB9701 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.6km  100m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kolovský Martin          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9403       36.51  +      0.00
  2.Hulec Filip              SKP České Budějovice PCB9401 C     39.35  +      2.44
  3.Vaško Jindřich           KOB Baník Sokolov    BSO9500 C     42.58  +      6.07
  4.Frank Jiří               KČT Aš               MAS9600 C     49.06  +     12.15
  5.Mašek Ondřej             KOB Baník Sokolov    BSO9501 C     52.00  +     15.09
  6.Bouček Jakub             Orienteering club Če OCB9501 C     58.03  +     21.12
  7.Vilímek Dominik          TJ Kašperské Hory    KSH9501 C     63.53  +     27.02
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.2km  155m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305 B     38.36  +      0.00
  2.Šulc Marek               KČT Aš               MAS9300 B     41.45  +      3.09
  3.Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 B     41.46  +      3.10
  4.Kriegelstein Michal      SKOB Ostrov          ONO9200 C     45.02  +      6.26
  5.Bursa Jakub              OK Lokomotiva Plzeň  LPM9302 B     47.46  +      9.10
  6.Macura Jan               MLOK Mariánské Lázně MLA9306 B     48.50  +     10.14
  7.Bína Roman               MLOK Mariánské Lázně MLA9209 B     49.39  +     11.03
  8.Kamaryt Michal           OK Potůčky           PTK9203 B     51.10  +     12.34
  9.Funda Jiří               OK Andante Písek     API9301 B     54.25  +     15.49
 10.Prais Marcel             TJ Sokol Křemže      KRE9302 C     54.48  +     16.12
 11.Lhoták Luboš             KČT Aš               MAS9301 C     58.21  +     19.45
 12.Fajrajzl Oldřich         OK Andante Písek     API9302 C     61.17  +     22.41
 13.Šika Ondřej              OK Lokomotiva Plzeň  LPM9301       83.26  +     44.50
 14.Šnelcer Jan              Ski Klub Lenora      LEN9301 C     84.20  +     45.44
 15.Zimmermann Martin        TJ Sokol Křemže      KRE9301 C     90.37  +     52.01
    Wimmer Jan               KČT Aš               MAS9200 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         4.3km  205m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bína Martin              MLOK Mariánské Lázně MLA9102 A     44.11  +      0.00
  2.Kovář Tomáš              KOB Baník Sokolov    BSO9101 A     47.58  +      3.47
  3.Švirák Ondřej            KOB Baník Sokolov    BSO9102 A     52.04  +      7.53
  4.Frank Jan                KČT Aš               MAS9001 B     59.55  +     15.44
  5.Tengler Petr             MLOK Mariánské Lázně MLA9101 A     63.08  +     18.57
  6.Šandera Filip            TJ Sokol Křemže      KRE9002 C     68.58  +     24.47
  7.Janošík Petr             TJ Kašperské Hory    KSH9001 C     92.33  +     48.22
 
Konečné výsledky kategorie: H18         6.2km  260m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Popule Tomáš             OK Lokomotiva Plzeň  LPM8803 B     83.14  +      0.00
  2.Bláha Petr               TJ Sokol Pražák      PVD8901 C    101.17  +     18.03
 
Konečné výsledky kategorie: H21         9.0km  450m 27k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     77.39  +      0.00  R:    0b
  2.Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     79.53  +      2.14  R:    0b
  3.Pilař Karel              KOB Baník Sokolov    BSO7801 C     80.31  +      2.52  R:    0b
  4.Bílý Milan               KOS Jesenice         JES7001 C     82.53  +      5.14  R:    0b
  5.Zimmermann Pavel         TJ Sokol Křemže      KRE6401 C     83.37  +      5.58  R:    0b
  6.Kamaryt Tomáš            OK Potůčky           PTK8805 B     86.00  +      8.21  R:    0b
  7.Rauch Tomáš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8501 C     89.31  +     11.52  R:    0b
  8.Baldrian Petr            SK Praga Praha       PGP7203 C     91.27  +     13.48  R:    0b
  9.Fibír Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7901 C     91.48  +     14.09  R:    0b
 10.Rambousek Karel          KOB Baník Sokolov    BSO7907 C     91.58  +     14.19  R:    0b
 11.Richtr Aleš              SK OK 24 Praha       OKP6601 C     92.41  +     15.02  R:    0b
 12.Buriánek Kamil           OK Lokomotiva Plzeň  LPM7901       92.53  +     15.14  R:    0b
 13.Jiroušek Pavel           OK Lokomotiva Plzeň  LPM7704       93.25  +     15.46  R:    0b
 14.Tojnar Jan               VŠTJ Stavební fakult FSP6701 C     98.55  +     21.16  R:    0b
 15.Jiroušek Petr            OK Lokomotiva Plzeň  LPM7001      102.25  +     24.46  R:    0b
 16.Klimeš Petr              TJ Sokol Křemže      KRE7701 C    105.37  +     27.58  R:    0b
 17.Hošek Radim              TJ OB České Budějovi VCB8701 B    107.32  +     29.53  R:    0b
 18.Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702 C    108.19  +     30.40  R:    0b
 19.Gabriel Vojtěch          SKOB Ostrov          ONO8720 B    108.35  +     30.56  R:    0b
 20.Polívka Vratislav        OK Lokomotiva Plzeň  LPM7002      112.25  +     34.46  R:    0b
 21.Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA8801 A    118.35  +     40.56  R:    0b
 22.Hošek Lubomír            TJ OB České Budějovi VCB6101 C    123.16  +     45.37  R:    0b
 23.Žižka Přemysl            TJ ZVVZ Milevsko     MIL7301 C    125.10  +     47.31  R:    0b
 24.Suchý Libor              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8003      125.30  +     47.51  R:    0b
 25.Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C    127.45  +     50.06  R:    0b
 26.Pešta Jiří               TJ ZVVZ Milevsko     MIL7201 C    132.37  +     54.58  R:    0b
    Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500   DISK              
    Mareš Ladislav           TJ ZVVZ Milevsko     MIL7202 C DISK-LIM.         
    Kalianko Jan             TJ Sokol Pražák      PVD8701 C DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: H35         6.2km  260m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C     61.54  +      0.00
  2.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C     66.38  +      4.44
  3.Kubín Jiří               USK Praha            VSP6001       68.02  +      6.08
  4.Vaníček Tomáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP6601 C     69.40  +      7.46
  5.Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA6601 C     70.50  +      8.56
  6.Pěsta Roman              Ski Klub Lenora      LEN6802 C     72.48  +     10.54
  7.Käss Pavel               KOB Baník Sokolov    BSO7000 C     74.50  +     12.56
  7.Chotětický Jan           KČT Aš               MAS5400 C     74.50  +     12.56
  9.Ševčík Marek             SKP České Budějovice PCB6701 C     75.55  +     14.01
 10.Michalec Jan             MLOK Mariánské Lázně MLA5701       75.58  +     14.04
 11.Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901 C     78.08  +     16.14
 12.Sedláček Tomáš           Kometa Kralovice     KRL6401 C     80.39  +     18.45
 13.Bína Pavel               MLOK Mariánské Lázně MLA6708 C     81.16  +     19.22
 14.Mražík Karel             TJ Sokol Křemže      KRE5901 C     83.44  +     21.50
 15.Pazderka Hynek           TJ Sokol Křemže      KRE6801 C     96.31  +     34.37
 16.Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C    114.48  +     52.54
 17.Hofman Petr              OK Lokomotiva Plzeň  LPM          121.11  +     59.17
 
Konečné výsledky kategorie: H45         4.9km  190m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Steininger Pavel         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5603       51.52  +      0.00
  2.Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C     54.24  +      2.32
  3.Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C     55.56  +      4.04
  4.Kubát Jaroslav           TJ Slovan Karlovy Va SKV5203 C     57.02  +      5.10
  5.Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300       57.22  +      5.30
  6.Moravec Miloš            TJ Sokol Křemže      KRE5301 C     66.13  +     14.21
  7.Ash Chris                Orienteering club Če OCB5801 C     66.48  +     14.56
  8.Korecký Miroslav         KOB Temelín          TEM5501 C     74.35  +     22.43
  9.Macura Jaroslav          MLOK Mariánské Lázně MLA5903 C     78.50  +     26.58
 10.Bouček Václav            Orienteering club Če OCB8701 C     84.13  +     32.21
 11.Lhoták Luboš             KČT Aš               MAS5300 C     86.47  +     34.55
 12.Fajrajzl Jaromír         OK Andante Písek     API5601 C     99.35  +     47.43
 
Konečné výsledky kategorie: H55         4.3km  175m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mágr Zdeněk              TJ Loko Chomutov     LCV5000 C     55.06  +      0.00
  2.Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701 C     60.01  +      4.55
  3.Rychtecký Josef          TJ OB České Budějovi VCB4801 C     62.00  +      6.54
  4.Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C     63.05  +      7.59
  5.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     64.42  +      9.36
  6.Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C     69.42  +     14.36
  7.Janeček Eduard           OK Lokomotiva Plzeň  LPM5100       75.18  +     20.12
 
Konečné výsledky kategorie: H65         3.2km  120m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bouček Václav            Orienteering club Če OCB4101 C     42.43  +      0.00
  2.Reidinger Antonín        TJ Sokol Pražák      PVD3101 C     47.27  +      4.44
  3.Štindl Vladislav         TJ Sokol Křemže      KRE3701 C     48.00  +      5.17
  4.Pich Josef               TJ ČZ Strakonice     CST4002 C     50.53  +      8.10
 
Konečné výsledky kategorie: HF          1.9km   65m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hulec Lukáš              SKP České Budějovice PCB9701 C     28.40  +      0.00
  2.Korecký Jan              KOB Temelín          TEM0301 C     34.24  +      5.44
  3.Bořánek Michal           USK Praha            VSP0007 C     36.06  +      7.26
  4.Richtr Lukáš             SK OK 24 Praha       OKP0201 C     37.45  +      9.05
  5.Polívka Vrátík           OK Lokomotiva Plzeň  LPM           42.16  +     13.36
 
Konečné výsledky kategorie: P           2.6km  115m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janebová Zuzana          VŠTJ Stavební fakult FSP7555 C     39.44  +      0.00
  2.Červenka Jiří            MLOK Mariánské Lázně MLA5804 C     48.04  +      8.20
WebZdarma.cz