Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                          19.10.2009 9:33:32
                                                                                                 3.etapa
===ČSOB-KSH================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         2.3km   50m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-102     3-140     4-141     5-100   
  1 Biersaková Dagmar              27.13  3.59/1*   7.11/1*  12.20/1*  21.58/1*  26.24/1*  27.13/1* 
    Kometa Kralovice                      3.59/1*   3.12/1*   5.09/1*   9.38/2    4.26/1*   0.49/1* 
  2 Hanáková Lenka                 34.51  6.46/2   13.23/2   21.33/2   27.39/2   33.59/2   34.51/2  
    Kometa Kralovice                      6.46/2    6.37/2    8.10/2    6.06/1*   6.20/2    0.52/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.3km   65m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-112     2-110     3-123     4-140     5-130     6-141     7-100   
  1 Jirsová Anna                   46.56  3.38/1*   9.40/1*  18.51/1*  21.33/1*  27.33/1*  31.13/1*  46.09/1*  46.56/1* 
    TJ Kašperské Hory                     3.38/1*   6.02/1*   9.11/1*   2.42/1*   6.00/1*   3.40/1*  14.56/1*   0.47/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         3.5km  110m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-110     2-123     3-119     4-138     5-107     6-130     7-118     8-100   
  1 Kubínová Veronika              31.35  3.57/1*   7.09/2   11.31/1*  15.37/1*  21.32/1*  25.36/1*  27.53/1*  30.53/1*  31.35/1* 
    TJ Slovan Karlovy Vary                3.57/1*   3.12/2    4.22/1*   4.06/1*   5.55/2    4.04/1*   2.17/2    3.00/1*   0.42/1* 
  2 Žandová Marcela                41.01  5.38/3   13.56/3   20.03/3   24.43/3   30.38/3   34.50/2   37.06/2   40.15/2   41.01/2  
    TJ Slovan Karlovy Vary                5.38/3    8.18/3    6.07/3    4.40/2    5.55/2    4.12/2    2.16/1*   3.09/2    0.46/2  
  3 Šiková Barbora                 59.06  4.31/2    7.07/1*  11.58/2   17.09/2   21.38/2   44.41/3   53.48/3   58.11/3   59.06/3  
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.31/2    2.36/1*   4.51/2    5.11/3    4.29/1*  23.03/3    9.07/3    4.23/3    0.55/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         4.4km  135m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-123     2-130     3-107     4-138     5-119     6-106     7-105     8-139     9-100   
  1 Chvalová Věra                  37.46  4.32/1*  10.05/1*  16.24/3   19.51/3   23.55/3   27.23/3   29.27/3   36.02/2   37.13/2   37.46/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.32/1*   5.33/1*   6.19/5    3.27/1*   4.04/3    3.28/1*   2.04/1*   6.35/2    1.11/1*   0.33/1* 
  2 Kubínová Romana                37.50  5.29/3   11.14/3   15.59/2   19.49/2   23.43/2   27.16/2   29.21/2   35.46/1*  37.05/1*  37.50/2  
    TJ Slovan Karlovy Vary                5.29/3    5.45/2    4.45/1*   3.50/3    3.54/2    3.33/2    2.05/3    6.25/1*   1.19/3    0.45/4  
  3 Bořánková Karolína             38.35  4.44/2   10.53/2   15.53/1*  19.22/1*  22.56/1*  26.29/1*  28.33/1*  36.35/3   37.51/3   38.35/3  
    SK Kamenice                           4.44/2    6.09/3    5.00/2    3.29/2    3.34/1*   3.33/2    2.04/1*   8.02/3    1.16/2    0.44/2  
  4 Kuberková Lucie                51.17  7.57/6   17.56/6   24.02/6   28.55/6   33.58/6   37.59/6   40.39/6   49.03/4   50.32/4   51.17/4  
    OK Lokomotiva Plzeň                   7.57/6    9.59/6    6.06/4    4.53/5    5.03/5    4.01/4    2.40/6    8.24/4    1.29/5    0.45/4  
  5 Hanáková Magda                 51.25  6.35/5   14.22/5   19.41/4   24.09/4   29.03/4   33.15/4   35.43/4   49.10/5   50.41/5   51.25/5  
    Kometa Kralovice                      6.35/5    7.47/4    5.19/3    4.28/4    4.54/4    4.12/5    2.28/4   13.27/6    1.31/6    0.44/2  
  6 Krausová Martina               54.28  6.00/4   13.59/4   20.53/5   26.25/5   31.40/5   36.17/5   38.50/5   52.15/6   53.43/6   54.28/6  
    OOB TJ Sokol Troja                    6.00/4    7.59/5    6.54/6    5.32/6    5.15/6    4.37/6    2.33/5   13.25/5    1.28/4    0.45/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         4.9km   80m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-109     2-119     3-137     4-138     5-106     6-107     7-105     8-123     9-117    10-104    11-110    12-100   
  1 Hájková Monika                 75.34  9.00/1*  20.44/1*  27.30/1*  32.15/1*  40.38/1*  43.11/1*  52.00/1*  59.28/1*  64.44/1*  68.17/1*  71.41/1*  74.36/1*  75.34/1* 
    KOB Baník Sokolov                     9.00/1*  11.44/1*   6.46/1*   4.45/1*   8.23/1*   2.33/1*   8.49/1*   7.28/1*   5.16/1*   3.33/1*   3.24/1*   2.55/1*   0.58/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21         7.5km  260m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-117     2-109     3-119     4-105     5-108     6-111     7-113     8-116     9-137    10-123    11-103    12-100   
  1 Baldrianová Barbora            66.16  1.29/5    7.19/1*  11.47/1*  16.36/1*  27.06/1*  31.17/1*  34.14/1*  41.11/1*  50.17/1*  55.28/1*  63.47/1*  65.32/1*  66.16/1* 
    USK Praha                             1.29/5    5.50/1*   4.28/1*   4.49/1*  10.30/1*   4.11/1*   2.57/3    6.57/1*   9.06/1*   5.11/3    8.19/6    1.45/1*   0.44/2  
  2 Horová Magda                   73.36  1.32/6    7.59/4   13.07/4   18.31/4   31.34/3   36.41/2   39.39/2   47.25/2   57.20/2   62.56/2   70.55/2   72.51/2   73.36/2  
    USK Praha                             1.32/6    6.27/4    5.08/4    5.24/3   13.03/3    5.07/3    2.58/4    7.46/3    9.55/2    5.36/4    7.59/4    1.56/4    0.45/4  
  3 Sedláčková Oldřiška            74.38  1.22/2    8.01/5   14.00/5   20.08/6   33.03/5   38.23/5   41.13/4   49.59/5   60.39/5   65.30/4   72.08/4   73.55/3   74.38/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.22/2    6.39/5    5.59/9    6.08/7   12.55/2    5.20/4    2.50/1*   8.46/6   10.40/3    4.51/1*   6.38/1*   1.47/2    0.43/1* 
  4 Janatová Lucie                 74.56  1.36/9    7.39/3   12.27/3   18.15/3   31.21/2   37.13/3   40.18/3   47.36/3   59.36/3   64.40/3   72.01/3   74.08/4   74.56/4  
    SK Kotlářka Praha                     1.36/9    6.03/2    4.48/2    5.48/4   13.06/4    5.52/10   3.05/5    7.18/2   12.00/6    5.04/2    7.21/3    2.07/7    0.48/5  
  5 Nedbalová Jana                 79.47  1.16/1*   7.21/2   12.21/2   17.41/2   32.17/4   38.08/4   41.32/5   49.35/4   60.31/4   68.14/5   76.40/5   78.55/5   79.47/5  
    VŠSK MFF UK Praha                     1.16/1*   6.05/3    5.00/3    5.20/2   14.36/9    5.51/9    3.24/9    8.03/5   10.56/4    7.43/12   8.26/7    2.15/8    0.52/7  
  6 Chloupková Radka               82.51  1.32/6    9.10/11  15.12/9   21.24/9   35.23/9   41.40/9   44.33/9   53.21/8   65.46/6   71.41/7   79.52/6   81.55/6   82.51/6  
    SK Slavia Praha                       1.32/6    7.38/12   6.02/10   6.12/9   13.59/7    6.17/11   2.53/2    8.48/7   12.25/9    5.55/6    8.11/5    2.03/5    0.56/9  
  7 Hofmanová Michaela             84.53  1.26/3    8.09/6   14.23/8   20.31/8   34.04/6   39.36/6   43.12/6   53.07/6   65.54/7   71.38/6   81.58/8   84.03/7   84.53/7  
    OK Lokomotiva Plzeň                   1.26/3    6.43/6    6.14/11   6.08/7   13.33/6    5.32/7    3.36/10   9.55/11  12.47/10   5.44/5   10.20/10   2.05/6    0.50/6  
  8 Vejvodová Mirka                85.29  1.38/10   8.23/8   14.09/7   20.16/7   35.12/8   40.56/8   44.19/8   53.15/7   66.35/8   72.39/8   82.00/9   84.31/8   85.29/8  
    SK Libín 1096 Prachatice              1.38/10   6.45/7    5.46/6    6.07/6   14.56/10   5.44/8    3.23/8    8.56/8   13.20/14   6.04/7    9.21/8    2.31/9    0.58/11 
  9 Chumová Jana                   86.16  1.27/4    8.15/7   14.08/6   20.05/5   34.06/7   40.38/7   43.56/7   53.40/9   66.52/9   73.42/9   80.59/7   85.18/9   86.16/9  
    SK Slavia Praha                       1.27/4    6.48/8    5.53/8    5.57/5   14.01/8    6.32/12   3.18/7    9.44/10  13.12/12   6.50/9    7.17/2    4.19/16   0.58/11 
 10 Hamáčková Kristina             92.55  1.38/10   8.46/9   17.50/13  27.05/14  40.26/11  45.22/11  51.12/10  59.03/10  71.19/10  79.19/10  89.15/10  91.53/10  92.55/10 
    TJ Lokomotiva Beroun                  1.38/10   7.08/9    9.04/13   9.15/15  13.21/5    4.56/2    5.50/14   7.51/4   12.16/8    8.00/14   9.56/9    2.38/12   1.02/14 
 11 Kubová Petra                   96.46  2.06/14   9.29/12  16.28/12  24.28/11  42.18/12  49.13/13  54.57/14  65.39/14  76.50/12  83.50/12  94.13/11  96.02/11  96.46/11 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.06/14   7.23/10   6.59/12   8.00/13  17.50/14   6.55/14   5.44/13  10.42/13  11.11/5    7.00/10  10.23/11   1.49/3    0.44/2  
 12 Škáchová Petra                 98.26  2.14/15  10.23/14  16.14/11  25.19/12  42.58/14  48.25/12  52.13/11  63.01/11  75.14/11  82.58/11  94.49/12  97.27/12  98.26/12 
    SK Slavia Praha                       2.14/15   8.09/13   5.51/7    9.05/14  17.39/13   5.27/6    3.48/11  10.48/14  12.13/7    7.44/13  11.51/13   2.38/12   0.59/13 
 13 Bischofová Petra               99.31  1.53/13  10.20/13  15.56/10  22.48/10  38.49/10  44.14/10  54.30/13  64.40/13  77.45/13  85.02/13  96.01/13  98.39/13  99.31/13 
    MLOK Mariánské Lázně                  1.53/13   8.27/14   5.36/5    6.52/11  16.01/11   5.25/5   10.16/16  10.10/12  13.05/11   7.17/11  10.59/12   2.38/12   0.52/7  
 14 Kohlová Zuzana                105.18  1.35/8    9.01/10  18.57/14  25.28/13  42.24/13  50.31/14  53.46/12  63.08/12  82.06/14  88.51/14 101.37/14 104.22/14 105.18/14 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   1.35/8    7.26/11   9.56/15   6.31/10  16.56/12   8.07/15   3.15/6    9.22/9   18.58/16   6.45/8   12.46/15   2.45/15   0.56/9  
 15 Chloupková Jana               119.27  1.42/12  10.53/15  20.04/15  27.49/15  49.33/15  56.23/15  60.39/15  73.28/15  86.46/15  95.22/15 115.48/15 118.22/15 119.27/15 
    SK Slavia Praha                       1.42/12   9.11/15   9.11/14   7.45/12  21.44/15   6.50/13   4.16/12  12.49/16  13.18/13   8.36/15  20.26/16   2.34/10   1.05/15 
 16 Vejrostová Lenka              136.50  2.39/16  13.04/16  25.57/16  37.01/16  59.16/16  72.23/16  80.06/16  91.42/16 109.05/16 120.49/16 133.05/16 135.41/16 136.50/16 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   2.39/16  10.25/16  12.53/16  11.04/16  22.15/16  13.07/16   7.43/15  11.36/15  17.23/15  11.44/16  12.16/14   2.36/11   1.09/16 
    Procházková Monika         DISK       1.27/     8.02/    13.30/    20.46/    32.46/    37.33/    39.55/    49.39/    60.05/    65.48/         /    74.23/    75.04/   
    KOB Baník Sokolov                     1.27/     6.35/     5.28/     7.16/    12.00/     4.47/     2.22/     9.44/    10.26/     5.43/         /         /     0.41/   
    Kuncová Eliška             DISK       2.05/         /    10.53/    27.53/         /         /         /         /    17.40/    35.54/    48.39/    51.42/    52.39/   
    SK Severka Šumperk                    2.05/         /         /    17.00/         /         /         /         /         /    18.14/    12.45/     3.03/     0.57/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         4.9km   80m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-109     2-119     3-137     4-138     5-106     6-107     7-105     8-123     9-117    10-104    11-110    12-100   
  1 Novotná Markéta                53.38  8.30/1*  14.13/1*  18.30/1*  22.08/1*  26.01/1*  28.29/1*  32.10/1*  37.25/1*  42.45/1*  46.20/1*  49.56/1*  52.42/1*  53.38/1* 
    USK Praha                             8.30/1*   5.43/1*   4.17/1*   3.38/3    3.53/1*   2.28/2    3.41/4    5.15/1*   5.20/3    3.35/1*   3.36/4    2.46/1*   0.56/5  
  2 Jirsová Pavla                  66.59  9.22/2   15.39/2   22.48/3   27.49/3   32.51/3   35.34/3   38.54/3   46.54/2   52.58/2   57.24/2   63.11/2   66.10/2   66.59/2  
    TJ Kašperské Hory                     9.22/2    6.17/3    7.09/4    5.01/6    5.02/4    2.43/5    3.20/2    8.00/4    6.04/4    4.26/4    5.47/6    2.59/3    0.49/4  
  3 Žandová Marie                  67.26 12.15/6   18.52/6   26.21/6   30.43/5   35.08/4   37.52/4   41.39/4   49.38/4   54.55/4   60.01/4   63.31/3   66.25/3   67.26/3  
    TJ Slovan Karlovy Vary               12.15/6    6.37/4    7.29/6    4.22/5    4.25/2    2.44/6    3.47/5    7.59/3    5.17/1*   5.06/6    3.30/3    2.54/2    1.01/7  
  4 Kolovská Ilona                 69.06 11.11/5   17.23/5   21.48/2   25.25/2   30.58/2   33.07/2   36.05/2   48.08/3   54.25/3   58.40/3   64.42/5   68.18/4   69.06/4  
    OK Lokomotiva Plzeň                  11.11/5    6.12/2    4.25/3    3.37/2    5.33/5    2.09/1*   2.58/1*  12.03/6    6.17/6    4.15/2    6.02/7    3.36/5    0.48/1* 
  5 Kamarytová Martina             69.29  9.42/4   16.55/3   26.43/7   30.47/6   35.19/5   39.19/6   42.55/6   50.05/5   56.14/5   60.29/5   63.36/4   68.41/5   69.29/5  
    MLOK Mariánské Lázně                  9.42/4    7.13/6    9.48/8    4.04/4    4.32/3    4.00/7    3.36/3    7.10/2    6.09/5    4.15/2    3.07/2    5.05/7    0.48/1* 
  6 Pešlová Martina                72.52  9.22/2   17.16/4   24.36/4   35.36/7   41.23/7   44.01/7        /    55.35/7   60.52/7   66.07/7   68.52/6   72.04/6   72.52/6  
    Ski Klub Lenora                       9.22/2    7.54/7    7.20/5   11.00/8    5.47/6    2.38/4        /         /     5.17/1*   5.15/7    2.45/1*   3.12/4    0.48/1* 
  7 Šoupová Jana                   76.36 13.29/7   20.41/7   24.59/5   28.22/4   35.51/6   38.25/5   42.17/5   54.11/6   60.36/6   65.08/6   70.18/7   75.39/7   76.36/7  
    OK Lokomotiva Plzeň                  13.29/7    7.12/5    4.18/2    3.23/1*   7.29/7    2.34/3    3.52/6   11.54/5    6.25/7    4.32/5    5.10/5    5.21/8    0.57/6  
  8 Macurová Jana                 101.45 14.21/8   24.39/8   32.56/8   40.29/8   48.45/8   54.08/8   60.35/7   72.47/8   81.42/8   87.44/8   95.48/8  100.36/8  101.45/8  
    MLOK Mariánské Lázně                 14.21/8   10.18/8    8.17/7    7.33/7    8.16/8    5.23/8    6.27/7   12.12/7    8.55/8    6.02/8    8.04/8    4.48/6    1.09/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         4.4km  135m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-123     2-130     3-107     4-138     5-119     6-106     7-105     8-139     9-100   
  1 Opavová Stanislava             49.01  5.34/1*  11.30/1*  18.57/1*  22.59/1*  27.37/1*  31.34/1*  34.09/1*  46.37/1*  48.07/1*  49.01/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  5.34/1*   5.56/1*   7.27/3    4.02/1*   4.38/2    3.57/1*   2.35/2   12.28/5    1.30/2    0.54/5  
  2 Šedivá Miroslava               51.12  6.41/3   13.07/2   19.12/2   23.47/2   28.20/2   32.42/2   35.00/2   48.54/2   50.20/2   51.12/2  
    VŠTJ Ekonom Praha                     6.41/3    6.26/2    6.05/1*   4.35/2    4.33/1*   4.22/2    2.18/1*  13.54/6    1.26/1*   0.52/3  
  3 Šilhavá Jana                   54.40  7.12/5   15.29/4   22.44/3   28.15/3   33.18/3   38.15/3   41.18/3   51.55/3   53.52/3   54.40/3  
    OK Lokomotiva Plzeň                   7.12/5    8.17/5    7.15/2    5.31/3    5.03/3    4.57/3    3.03/3   10.37/1*   1.57/5    0.48/2  
  4 Doležalová Lucie               59.15  7.06/4   16.16/6   24.29/5   30.03/4   37.23/5   42.35/5   45.44/4   56.29/4   58.22/4   59.15/4  
    OK Lokomotiva Plzeň                   7.06/4    9.10/6    8.13/5    5.34/6    7.20/6    5.12/4    3.09/4   10.45/2    1.53/4    0.53/4  
  5 Gabrielová Šárka               61.51  6.34/2   15.59/5   24.36/6   31.13/5   36.35/4   42.18/4   46.04/5   58.03/5   60.41/5   61.51/5  
    SKOB Ostrov                           6.34/2    9.25/7    8.37/6    6.37/7    5.22/4    5.43/6    3.46/6   11.59/4    2.38/8    1.10/8  
  6 Kubátová Lenka                 73.38  8.48/6   15.14/3   22.47/4   33.00/6   39.14/6   44.36/6   48.59/6   70.45/6   72.44/6   73.38/6  
    TJ Slovan Karlovy Vary                8.48/6    6.26/2    7.33/4   10.13/8    6.14/5    5.22/5    4.23/8   21.46/8    1.59/6    0.54/5  
  7 Zavadilová Naďa                83.40  9.36/7   17.33/7   31.40/7   37.13/7   45.18/7   63.35/7   66.59/7   80.57/7   82.57/7   83.40/7  
    AC Sparta Praha                       9.36/7    7.57/4   14.07/7    5.33/5    8.05/7   18.17/7    3.24/5   13.58/7    2.00/7    0.43/1* 
  8 Bremová Hilda                 117.56 16.42/8   31.22/8   50.39/8   56.10/8   64.17/8   99.47/8  103.46/8  115.12/8  116.58/8  117.56/8  
    Ski Klub Lenora                      16.42/8   14.40/8   19.17/8    5.31/3    8.07/8   35.30/8    3.59/7   11.26/3    1.46/3    0.58/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         3.5km  110m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-112     2-123     3-119     4-138     5-106     6-107     7-130     8-103     9-100   
  1 Tvrdková Eva                   42.18  3.14/1*   8.24/1*  14.16/1*  19.15/1*  24.28/1*  27.15/1*  32.13/1*  38.37/1*  41.24/1*  42.18/1* 
    TJ Lokomotiva Beroun                  3.14/1*   5.10/1*   5.52/1*   4.59/1*   5.13/1*   2.47/1*   4.58/1*   6.24/1*   2.47/1*   0.54/1* 
  2 Bischofová Alena               77.26  4.52/2   16.15/2   24.50/2   34.43/2   44.34/2   48.25/2   56.49/2   70.22/2   76.09/2   77.26/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.52/2   11.23/2    8.35/2    9.53/2    9.51/2    3.51/2    8.24/2   13.33/2    5.47/2    1.17/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         2.8km   85m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-112     2-123     3-106     4-107     5-130     6-118     7-103     8-100   
  1 Zmeková Míla                   62.35  4.14/1*  13.37/1*  21.59/1*  26.32/1*  34.26/1*  39.18/1*  48.01/1*  61.18/1*  62.35/1* 
    SK Slavia Praha                       4.14/1*   9.23/1*   8.22/1*   4.33/1*   7.54/1*   4.52/1*   8.43/1*  13.17/2    1.17/1* 
  2 Boučková Ludmila               66.03  5.54/2   20.18/2   29.41/2   34.19/2   43.58/2   50.24/2   59.39/2   64.39/2   66.03/2  
    Orienteering club České Budějovice    5.54/2   14.24/2    9.23/2    4.38/2    9.39/2    6.26/2    9.15/2    5.00/1*   1.24/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: DF          2.3km   50m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-102     3-140     4-141     5-100   
  1 Mudrová Lenka                  44.05  4.29/1*  14.24/2   24.59/2   38.04/2   43.12/1*  44.05/1* 
    Kometa Kralovice                      4.29/1*   9.55/2   10.35/1*  13.05/2    5.08/1*   0.53/1* 
  2 Škáchová Magdalena             45.18  7.29/2   13.28/1*  24.08/1*  31.11/1*  44.18/2   45.18/2  
    SK Slavia Praha                       7.29/2    5.59/1*  10.40/2    7.03/1*  13.07/2    1.00/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         2.3km   50m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-102     3-140     4-141     5-100   
  1 Vébr Jiří                      24.31  4.10/1*   7.35/1*  13.19/1*  18.30/1*  23.31/1*  24.31/1* 
    SK Kotnov Tábor                       4.10/1*   3.25/2    5.44/1*   5.11/2    5.01/2    1.00/2  
  2 Jirsa Adam                     26.23  9.30/2   11.56/2   18.17/2   21.58/2   25.37/2   26.23/2  
    TJ Kašperské Hory                     9.30/2    2.26/1*   6.21/2    3.41/1*   3.39/1*   0.46/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         3.5km  110m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-110     2-123     3-119     4-138     5-107     6-130     7-118     8-100   
  1 Horký Aleš                     43.16  6.43/3    9.21/1*  14.11/1*  23.02/1*  30.25/1*  36.08/1*  38.59/1*  42.37/1*  43.16/1* 
    Kometa Kralovice                      6.43/3    2.38/1*   4.50/2    8.51/4    7.23/1*   5.43/1*   2.51/4    3.38/1*   0.39/1* 
  2 Kovář Kamil                    46.36  5.53/1*  12.19/3   17.15/2   25.55/3   33.23/2   39.10/2   41.56/2   45.48/2   46.36/2  
    KOB Baník Sokolov                     5.53/1*   6.26/3    4.56/3    8.40/3    7.28/2    5.47/2    2.46/3    3.52/2    0.48/3  
  3 Macura Vít                     51.54  6.12/2   10.29/2   17.29/3   24.59/2   34.58/3   43.23/3   46.00/3   51.11/3   51.54/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  6.12/2    4.17/2    7.00/4    7.30/1*   9.59/4    8.25/4    2.37/1*   5.11/3    0.43/2  
  4 Horký David                    55.01  7.37/4   18.54/4   23.34/4   32.12/4   39.52/4   46.00/4   48.39/4   54.12/4   55.01/4  
    Kometa Kralovice                      7.37/4   11.17/4    4.40/1*   8.38/2    7.40/3    6.08/3    2.39/2    5.33/4    0.49/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         4.4km  135m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-123     2-130     3-107     4-138     5-119     6-106     7-105     8-139     9-100   
  1 Frank Jiří                     44.19  6.07/1*  12.08/1*  17.58/1*  22.36/1*  28.09/1*  32.30/1*  34.52/1*  42.14/1*  43.45/1*  44.19/1* 
    KČT Aš                                6.07/1*   6.01/1*   5.50/1*   4.38/1*   5.33/1*   4.21/1*   2.22/1*   7.22/1*   1.31/1*   0.34/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         7.5km  260m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-117     2-109     3-119     4-105     5-108     6-111     7-113     8-116     9-137    10-123    11-103    12-100   
  1 Šulc Marek                     78.59  1.10/1*   9.00/3   13.47/2   20.03/2   31.32/2   36.08/1*  40.33/2   49.01/1*  59.48/1*  66.26/1*  76.06/1*  78.13/1*  78.59/1* 
    KČT Aš                                1.10/1*   7.50/3    4.47/1*   6.16/3   11.29/1*   4.36/1*   4.25/6    8.28/3   10.47/2    6.38/2    9.40/6    2.07/7    0.46/7  
  2 Funda Jiří                     79.58  1.27/4    7.44/1*  12.37/1*  17.59/1*  30.56/1*  36.38/2   40.20/1*  49.44/2   62.40/2   69.30/2   77.35/2   79.22/2   79.58/2  
    OK Andante Písek                      1.27/4    6.17/1*   4.53/2    5.22/1*  12.57/2    5.42/3    3.42/5    9.24/5   12.56/6    6.50/3    8.05/3    1.47/3    0.36/1* 
  3 Hulec Filip                    85.07  1.24/3    8.11/2   13.50/3   20.03/2   35.07/3   42.33/3   46.05/3   55.07/3   67.17/3   74.18/3   82.25/3   84.22/3   85.07/3  
    SKP České Budějovice                  1.24/3    6.47/2    5.39/3    6.13/2   15.04/3    7.26/6    3.32/3    9.02/4   12.10/5    7.01/4    8.07/4    1.57/5    0.45/6  
  4 Fajrajzl Oldřich               89.59  5.48/9   14.42/9   21.45/9   29.23/7   46.38/5   52.05/5   55.19/5   63.42/4   73.52/4   80.20/4   87.34/4   89.22/4   89.59/4  
    OK Andante Písek                      5.48/9    8.54/8    7.03/5    7.38/6   17.15/5    5.27/2    3.14/2    8.23/2   10.10/1*   6.28/1*   7.14/1*   1.48/4    0.37/2  
  5 Macura Jan                    101.29  1.22/2    9.41/5   16.46/5   25.14/6   47.43/6   54.36/6   59.01/6   69.38/7   81.22/7   90.07/6   99.07/6  100.51/6  101.29/5  
    MLOK Mariánské Lázně                  1.22/2    8.19/5    7.05/6    8.28/7   22.29/8    6.53/5    4.25/6   10.37/6   11.44/4    8.45/6    9.00/5    1.44/1*   0.38/3  
  6 Kolovský Martin               101.32  1.30/5    9.37/4   17.11/6   24.25/5   40.37/4   49.00/4   52.41/4   63.46/5   76.55/5   86.16/5   98.12/5  100.37/5  101.32/6  
    OK Lokomotiva Plzeň                   1.30/5    8.07/4    7.34/7    7.14/5   16.12/4    8.23/8    3.41/4   11.05/7   13.09/7    9.21/7   11.56/8    2.25/8    0.55/8  
  7 Prais Marcel                  102.34  1.37/7   10.04/6   16.29/4   23.20/4   51.12/7   57.41/7   60.50/7   69.09/6   80.33/6   92.45/7  100.10/7  101.56/7  102.34/7  
    TJ Sokol Křemže                       1.37/7    8.27/6    6.25/4    6.51/4   27.52/9    6.29/4    3.09/1*   8.19/1*  11.24/3   12.12/9    7.25/2    1.46/2    0.38/3  
  8 Knepr Lukáš                   118.46  1.30/5   10.10/7   17.58/7   32.22/9   52.01/8   60.52/8   65.47/8   77.39/8   95.59/9  104.37/8  116.07/8  118.06/8  118.46/8  
    KOB Baník Sokolov                     1.30/5    8.40/7    7.48/8   14.24/9   19.39/6    8.51/9    4.55/8   11.52/8   18.20/9    8.38/5   11.30/7    1.59/6    0.40/5  
  9 Kovářová Jitka            MS  130.34  2.50/8   11.52/8   21.31/8   32.01/8   52.40/9   61.00/9   66.09/9   79.42/9   95.44/8  105.59/9  122.58/9  129.12/9  130.34/9  
    KČT Aš                                2.50/8    9.02/9    9.39/9   10.30/8   20.39/7    8.20/7    5.09/9   13.33/9   16.02/8   10.15/8   16.59/9    6.14/9    1.22/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         8.7km  345m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-124     2-121     3-108     4-111     5-113     6-134     7-103     8-131     9-119    10-137    11-138    12-106    13-123    14-122    15-100   
  1 Kamaryt Michal                113.16 16.00/2   23.56/2   37.00/1*  41.58/1*  44.45/1*  64.04/1*  69.53/1*  75.02/1*  83.23/1*  86.56/1*  89.48/1*  93.51/1* 104.15/1* 108.52/1* 112.32/1* 113.16/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                 16.00/2    7.56/2   13.04/1*   4.58/1*   2.47/1*  19.19/1*   5.49/1*   5.09/1*   8.21/1*   3.33/1*   2.52/1*   4.03/1*  10.24/2    4.37/1*   3.40/1*   0.44/1* 
  2 Šika Ondřej                   126.51  9.32/1*  16.25/1*  39.31/2   45.56/2   50.49/2   74.02/2   80.34/2   86.20/2   98.50/2  103.01/2  106.14/2  112.09/2  116.08/2  122.09/2  126.01/2  126.51/2  
    OK Lokomotiva Plzeň                   9.32/1*   6.53/1*  23.06/2    6.25/2    4.53/2   23.13/2    6.32/2    5.46/2   12.30/2    4.11/2    3.13/2    5.55/2    3.59/1*   6.01/2    3.52/2    0.50/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21        10.8km  345m 20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-112     2-123     3-124     4-132     5-134     6-113     7-111     8-108     9-105    10-106    11-107    12-116    13-137    14-119    15-109    16-115   
                                      17-114    18-104    19-110    20-100   
  1 Šedivý Jan                     63.16  1.29/2    3.53/2    6.01/2    8.22/2   11.02/2   19.52/1*  21.27/1*  24.17/1*  31.32/1*  33.17/1*  34.36/1*  37.34/1*  43.23/1*  45.27/1*  48.46/1*  53.15/1* 
    SK Praga Praha                        1.29/2    2.24/3    2.08/3    2.21/2    2.40/1*   8.50/1*   1.35/1*   2.50/1*   7.15/1*   1.45/7    1.19/1*   2.58/1*   5.49/1*   2.04/1*   3.19/2    4.29/2  
                                         55.05/1*  59.06/1*  61.02/1*  62.39/1*  63.16/1* 
                                          1.50/3    4.01/2    1.56/14   1.37/2    0.37/4  
  2 Janata Martin                  65.33  1.28/1*   3.34/1*   5.36/1*   7.51/1*  10.45/1*  20.57/2   22.35/2   26.40/2   34.11/2   35.34/2   37.04/2   40.10/2   46.35/2   48.44/2   52.00/2   56.21/2  
    SK Kotlářka Praha                     1.28/1*   2.06/1*   2.02/1*   2.15/1*   2.54/2   10.12/2    1.38/3    4.05/4    7.31/2    1.23/1*   1.30/2    3.06/2    6.25/2    2.09/2    3.16/1*   4.21/1* 
                                         57.58/2   61.51/2   63.19/2   64.53/2   65.33/2  
                                          1.37/1*   3.53/1*   1.28/1*   1.34/1*   0.40/6  
  3 Kondrát Martin                 72.51  1.39/3    4.01/3    6.08/3    8.44/3   11.56/3   22.08/3   24.05/3   28.18/3   36.12/3   37.45/3   39.15/3   42.41/3   49.27/3   51.47/3   55.32/3   61.59/3  
    SK Praga Praha                        1.39/3    2.22/2    2.07/2    2.36/3    3.12/3   10.12/2    1.57/6    4.13/5    7.54/3    1.33/2    1.30/2    3.26/4    6.46/3    2.20/6    3.45/3    6.27/17 
                                         64.12/3   68.37/3   70.19/3   72.11/3   72.51/3  
                                          2.13/8    4.25/3    1.42/5    1.52/4    0.40/6  
  4 Bořánek Petr                   78.06  1.59/8    4.39/5    7.19/5    9.55/5   13.25/4   24.56/4   26.55/4   31.14/5   39.51/4   41.59/5   43.34/5   47.29/5   55.11/5   57.30/4   61.51/4   67.15/4  
    USK Praha                             1.59/8    2.40/7    2.40/8    2.36/3    3.30/7   11.31/4    1.59/8    4.19/9    8.37/5    2.08/19   1.35/5    3.55/10   7.42/9    2.19/5    4.21/12   5.24/6  
                                         69.16/4   73.53/4   75.31/4   77.26/4   78.06/4  
                                          2.01/5    4.37/7    1.38/2    1.55/8    0.40/6  
  5 Přikryl Petr                   79.43  1.44/4    4.44/7    7.30/6   10.23/6   13.52/5   25.37/5   27.35/6   32.41/6   40.54/6   42.44/6   44.22/6   48.15/6   55.47/6   58.15/6   62.13/6   67.36/5  
    KOB MOIRA Brno                        1.44/4    3.00/13   2.46/9    2.53/9    3.29/6   11.45/5    1.58/7    5.06/15   8.13/4    1.50/12   1.38/7    3.53/8    7.32/7    2.28/9    3.58/7    5.23/5  
                                         69.54/6   75.18/6   77.12/6   79.00/5   79.43/5  
                                          2.18/10   5.24/17   1.54/10   1.48/3    0.43/13 
  6 Hrobař Štěpán                  80.47  2.20/14   5.11/12   7.57/10  10.41/9   14.09/6   25.58/6   27.34/5   30.51/4   39.53/5   41.36/4   43.14/4   47.10/4   55.10/4   58.08/5   62.04/5   67.46/6  
    KOB MOIRA Brno                        2.20/14   2.51/11   2.46/9    2.44/6    3.28/5   11.49/6    1.36/2    3.17/2    9.02/6    1.43/5    1.38/7    3.56/11   8.00/11   2.58/15   3.56/6    5.42/9  
                                         69.40/5   74.34/5   76.26/5   80.06/6   80.47/6  
                                          1.54/4    4.54/12   1.52/9    3.40/22   0.41/10 
  7 Rauch Stanislav                81.03  2.27/20   5.59/17   9.12/19  12.42/18  15.58/14  27.47/9   29.47/9   33.42/8   43.05/8   44.53/8   46.35/8   50.33/8   58.14/8   60.36/8   64.55/8   70.08/7  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.27/20   3.32/18   3.13/17   3.30/17   3.16/4   11.49/6    2.00/10   3.55/3    9.23/10   1.48/10   1.42/13   3.58/12   7.41/8    2.22/7    4.19/10   5.13/4  
                                         72.24/7   76.51/7   78.30/7   80.22/7   81.03/7  
                                          2.16/9    4.27/4    1.39/3    1.52/4    0.41/10 
  8 Pelc Václav                    82.16  2.38/21   6.01/18   8.54/17  12.01/14  15.43/13  27.39/8   29.38/8   34.48/9   44.39/10  46.27/10  48.05/10  51.40/10  58.51/10  61.00/10  64.47/7   70.54/8  
    TJ ČZ Strakonice                      2.38/21   3.23/17   2.53/12   3.07/13   3.42/9   11.56/8    1.59/8    5.10/17   9.51/14   1.48/10   1.38/7    3.35/5    7.11/5    2.09/2    3.47/4    6.07/12 
                                         73.14/8   77.53/8   79.33/8   81.31/8   82.16/8  
                                          2.20/12   4.39/9    1.40/4    1.58/10   0.45/16 
  9 Fišer Jiří                     83.24  2.03/9    4.39/5    8.28/15  11.38/13  15.12/10  28.10/10  30.22/10  35.18/10  44.22/9   46.07/9   47.40/9   51.03/9   58.24/9   60.52/9   65.04/9   71.22/9  
    SK Slavia Praha                       2.03/9    2.36/5    3.49/22   3.10/14   3.34/8   12.58/11   2.12/15   4.56/13   9.04/8    1.45/7    1.33/4    3.23/3    7.21/6    2.28/9    4.12/8    6.18/14 
                                         74.15/10  78.52/10  80.46/10  82.39/9   83.24/9  
                                          2.53/18   4.37/7    1.54/10   1.53/6    0.45/16 
 10 Pilař Karel                    84.50  3.04/26   5.42/15   8.20/13  11.22/11  15.27/12  30.35/14  32.39/14  37.54/14  47.35/14  49.31/14  51.07/14  54.43/14  61.30/12  63.52/12  67.43/11  73.57/12 
    KČT Aš                                3.04/26   2.38/6    2.38/7    3.02/12   4.05/16  15.08/18   2.04/13   5.15/20   9.41/13   1.56/14   1.36/6    3.36/6    6.47/4    2.22/7    3.51/5    6.14/13 
                                         76.07/12  80.40/12  82.24/12  84.17/10  84.50/10 
                                          2.10/6    4.33/5    1.44/7    1.53/6    0.33/2  
 11 Hora Vojtěch                   85.12  1.51/6    4.48/8    7.14/4    9.54/4   15.18/11  29.21/12  31.13/12  35.31/11  45.11/11  46.57/11  48.40/11  52.24/11  60.59/11  63.31/11  67.59/12  73.26/11 
    SK Praga Praha                        1.51/6    2.57/12   2.26/4    2.40/5    5.24/21  14.03/12   1.52/5    4.18/8    9.40/12   1.46/9    1.43/14   3.44/7    8.35/15   2.32/11   4.28/13   5.27/7  
                                         75.38/11  80.14/11  82.13/11  84.26/11  85.12/11 
                                          2.12/7    4.36/6    1.59/15   2.13/12   0.46/19 
 12 Šafařík Ivo                    85.25  2.22/15   5.09/11   7.39/8   10.31/7   14.29/8   27.11/7   29.13/7   33.28/7   42.31/7   44.37/7   46.16/7   50.09/7   58.00/7   60.17/7   66.21/10  71.30/10 
    TJ ČZ Strakonice                      2.22/15   2.47/9    2.30/6    2.52/8    3.58/14  12.42/10   2.02/12   4.15/6    9.03/7    2.06/17   1.39/11   3.53/8    7.51/10   2.17/4    6.04/19   5.09/3  
                                         73.15/9   77.58/9   79.48/9   84.44/12  85.25/12 
                                          1.45/2    4.43/11   1.50/8    4.56/27   0.41/10 
 13 Pilař Karel                    91.36  1.48/5    5.02/9    7.52/9   11.28/12  16.37/17  29.17/11  31.06/11  35.33/12  46.24/12  48.26/12  50.07/12  54.22/12  63.03/13  65.36/13  70.39/13  77.05/13 
    KOB Baník Sokolov                     1.48/5    3.14/15   2.50/11   3.36/18   5.09/20  12.40/9    1.49/4    4.27/10  10.51/18   2.02/15   1.41/12   4.15/15   8.41/16   2.33/12   5.03/16   6.26/16 
                                         79.36/13  84.51/13  86.45/13  90.53/13  91.36/13 
                                          2.31/14   5.15/15   1.54/10   4.08/23   0.43/13 
 14 Buriánek Kamil                 93.57  2.55/24   5.43/16   8.10/12  15.56/22  19.39/20  33.44/18  36.02/18  40.17/17  49.52/16  51.36/16  53.30/15  61.11/17  69.41/17  72.57/17  77.09/16  82.40/15 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.55/24   2.48/10   2.27/5    7.46/27   3.43/11  14.05/13   2.18/17   4.15/6    9.35/11   1.44/6    1.54/16   7.41/25   8.30/14   3.16/16   4.12/8    5.31/8  
                                         84.59/14  89.38/14  91.21/14  93.18/14  93.57/14 
                                          2.19/11   4.39/9    1.43/6    1.57/9    0.39/5  
 15 Milota Josef                   96.30  2.24/16   6.02/19   9.23/20  12.35/17  16.20/15  31.23/15  33.53/15  38.20/15  49.19/15  51.25/15  53.50/16  58.42/15  69.09/16  71.45/16  76.35/15  83.25/16 
    MLOK Mariánské Lázně                  2.24/16   3.38/19   3.21/19   3.12/15   3.45/12  15.03/16   2.30/19   4.27/10  10.59/19   2.06/17   2.25/22   4.52/19  10.27/20   2.36/13   4.50/15   6.50/18 
                                         86.16/15  91.35/15  93.39/15  95.44/15  96.30/15 
                                          2.51/17   5.19/16   2.04/16   2.05/11   0.46/19 
 16 Kovář Jindřich                100.47  2.09/11   6.02/19  15.08/27  17.56/25  24.22/25  39.34/23  41.34/23  47.49/23  57.10/22  58.47/21  60.25/21  64.25/21  72.28/18  76.24/18  81.01/17  87.24/17 
    KČT Aš                                2.09/11   3.53/21   9.06/27   2.48/7    6.26/24  15.12/19   2.00/10   6.15/25   9.21/9    1.37/3    1.38/7    4.00/13   8.03/12   3.56/18   4.37/14   6.23/15 
                                         89.47/16  95.26/16  97.45/16 100.04/16 100.47/16 
                                          2.23/13   5.39/18   2.19/18   2.19/15   0.43/13 
 17 Šilhavý Jakub                 101.07  2.25/19   5.06/10   7.59/11  10.55/10  14.56/9   29.26/13  31.41/13  36.53/13  46.57/13  48.49/13  50.36/13  54.37/13  64.01/14  68.50/14  82.02/18  88.06/18 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.25/19   2.41/8    2.53/12   2.56/10   4.01/15  14.30/15   2.15/16   5.12/19  10.04/15   1.52/13   1.47/15   4.01/14   9.24/17   4.49/24  13.12/28   6.04/11 
                                         90.55/17  96.06/17  98.00/17 100.17/17 101.07/17 
                                          2.49/16   5.11/14   1.54/10   2.17/14   0.50/21 
 18 Novotný Ondřej                103.47  1.51/6    4.23/4    7.32/7   10.33/8   14.15/7   32.25/16  34.31/16  39.42/16  52.01/17  53.43/17  55.43/17  60.13/16  68.25/15  71.06/15  75.25/14  81.18/14 
    KOB MOIRA Brno                        1.51/6    2.32/4    3.09/16   3.01/11   3.42/9   18.10/23   2.06/14   5.11/18  12.19/22   1.42/4    2.00/17   4.30/16   8.12/13   2.41/14   4.19/10   5.53/10 
                                         93.19/18  98.28/18 100.37/18 102.57/18 103.47/18 
                                         12.01/28   5.09/13   2.09/17   2.20/16   0.50/21 
 19 Chum Jaroslav                 106.52  2.17/13   8.11/27  11.27/23  14.50/20  19.31/19  34.38/20  37.11/20  42.41/20  54.21/20  56.41/20  58.45/20  63.36/19  73.12/19  77.09/19  82.44/19  91.23/19 
    SK Slavia Praha                       2.17/13   5.54/27   3.16/18   3.23/16   4.41/18  15.07/17   2.33/20   5.30/22  11.40/20   2.20/22   2.04/19   4.51/18   9.36/18   3.57/19   5.35/17   8.39/22 
                                         94.57/19 101.03/19 103.30/19 106.01/19 106.52/19 
                                          3.34/22   6.06/20   2.27/19   2.31/17   0.51/24 
 20 Vébr Jiří                     110.03  2.24/16   5.24/13   8.50/16  12.32/16  16.21/16  32.33/17  35.29/17  40.29/18  53.08/19  55.30/19  57.58/19  63.51/20  74.36/21  78.37/21  84.23/20  95.19/20 
    SK Kotnov Tábor                       2.24/16   3.00/13   3.26/20   3.42/20   3.49/13  16.12/21   2.56/22   5.00/14  12.39/23   2.22/23   2.28/23   5.53/21  10.45/21   4.01/20   5.46/18  10.56/25 
                                         98.43/20 104.31/20 106.58/20 109.13/20 110.03/20 
                                          3.24/20   5.48/19   2.27/19   2.15/13   0.50/21 
 21 Stehlík Petr                  115.45  2.09/11   5.28/14   8.25/14  12.05/15  24.21/24  38.27/22  41.24/22  45.52/21  56.40/21  58.56/22  61.00/22  67.46/22  77.27/22  83.22/22  89.37/22  97.00/21 
    Neregistrovaní                        2.09/11   3.19/16   2.57/14   3.40/19  12.16/28  14.06/14   2.57/23   4.28/12  10.48/17   2.16/20   2.04/19   6.46/24   9.41/19   5.55/27   6.15/20   7.23/20 
                                        100.32/21 106.55/21 110.52/21 115.00/21 115.45/21 
                                          3.32/21   6.23/21   3.57/25   4.08/23   0.45/16 
 22 Koldinský Jan                 120.13  3.09/27   7.32/24  11.24/22  16.23/23  21.10/21  37.31/21  40.16/21  46.03/22  58.04/23  60.34/23  63.06/23  68.46/23  81.31/23  86.43/23  93.41/23 100.51/23 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   3.09/27   4.23/24   3.52/23   4.59/22   4.47/19  16.21/22   2.45/21   5.47/24  12.01/21   2.30/24   2.32/24   5.40/20  12.45/24   5.12/25   6.58/22   7.10/19 
                                        104.39/23 111.22/22 114.54/22 119.33/22 120.13/22 
                                          3.48/24   6.43/22   3.32/23   4.39/26   0.40/6  
 23 Kolovský František            124.40  2.24/16   6.06/21   9.10/18  13.55/19  18.28/18  34.34/19  37.02/19  42.28/19  52.52/18  54.55/18  56.58/18  61.37/18  73.57/20  78.25/20  85.53/21  98.12/22 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.24/16   3.42/20   3.04/15   4.45/21   4.33/17  16.06/20   2.28/18   5.26/21  10.24/16   2.03/16   2.03/18   4.39/17  12.20/23   4.28/22   7.28/24  12.19/27 
                                        103.18/22 113.34/23 117.56/23 122.52/23 124.40/23 
                                          5.06/25  10.16/28   4.22/26   4.56/27   1.48/28 
 24 Šimon Václav                  131.16  2.08/10   6.29/22  12.25/25  18.28/26  24.54/26  43.55/25  47.32/25  52.38/24  66.43/24  69.00/24  72.27/24  78.42/24  92.21/24  96.16/24 103.58/24 114.18/25 
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.08/10   4.21/23   5.56/26   6.03/26   6.26/24  19.01/24   3.37/27   5.06/15  14.05/25   2.17/21   3.27/27   6.15/22  13.39/26   3.55/17   7.42/25  10.20/24 
                                        117.01/24 123.54/24 127.42/24 130.52/25 131.16/24 
                                          2.43/15   6.53/23   3.48/24   3.10/20   0.24/1* 
 25 Hora Vladimír                 131.26  2.40/23   6.51/23  10.37/21  15.50/21  23.20/22  43.14/24  46.35/24  57.10/26  70.33/25  73.50/25  76.10/25  83.53/25  94.59/25  99.01/25 106.05/25 114.06/24 
    USK Praha                             2.40/23   4.11/22   3.46/21   5.13/25   7.30/27  19.54/25   3.21/25  10.35/28  13.23/24   3.17/26   2.20/21   7.43/26  11.06/22   4.02/21   7.04/23   8.01/21 
                                        117.47/25 124.53/25 127.54/25 130.32/24 131.26/25 
                                          3.41/23   7.06/24   3.01/22   2.38/18   0.54/25 
 26 Suchý Libor                   138.36  2.39/22   8.09/25  12.35/26  20.41/27  26.43/27  48.39/27  52.00/27  59.18/27  74.09/27  77.43/27  80.33/26  87.01/26 100.11/26 104.49/26 111.39/26 121.02/26 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.39/22   5.30/26   4.26/25   8.06/28   6.02/22  21.56/26   3.21/25   7.18/26  14.51/26   3.34/27   2.50/25   6.28/23  13.10/25   4.38/23   6.50/21   9.23/23 
                                        124.07/26 131.49/26 134.43/26 137.39/26 138.36/26 
                                          3.05/19   7.42/25   2.54/21   2.56/19   0.57/26 
 27 Žáček Martin                  157.03  2.17/     9.27/    17.35/    23.57/    30.39/    52.59/    65.23/    71.18/    87.18/    89.16/    91.18/   104.38/   118.07/   123.26/   129.36/   136.43/   
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.17/     7.10/     8.08/     6.22/     6.42/    22.20/    12.24/     5.55/    16.00/     1.58/     2.02/    13.20/    13.29/     5.19/     6.10/     7.07/   
                                        140.37/   149.19/   153.22/   156.07/   157.03/   
                                          3.54/     8.42/     4.03/     2.45/     0.56/
 28 Beneš Petr                    171.33  3.00/25   8.09/25  12.11/24  17.17/24  23.29/23  45.46/26  48.49/26  54.32/25  71.46/26  74.59/26  81.31/27  95.01/27 111.38/27 116.58/27 126.38/27 138.06/27 
    Neregistrovaní                        3.00/25   5.09/25   4.02/24   5.06/23   6.12/23  22.17/27   3.03/24   5.43/23  17.14/27   3.13/25   6.32/28  13.30/28  16.37/27   5.20/26   9.40/26  11.28/26 
                                        146.55/27 156.06/27 167.20/27 170.31/27 171.33/27 
                                          8.49/27   9.11/26  11.14/28   3.11/21   1.02/27 
 29 Blaťák Jakub                  199.42  4.53/28  11.17/28  20.30/28  25.42/28  32.22/28  58.40/28  62.57/28  70.28/28  87.59/28  97.06/28 100.05/28 107.51/28 128.16/28 142.14/28 155.19/28 174.22/28 
    SK Slavia Praha                       4.53/28   6.24/28   9.13/28   5.12/24   6.40/26  26.18/28   4.17/28   7.31/27  17.31/28   9.07/28   2.59/26   7.46/27  20.25/28  13.58/28  13.05/27  19.03/28 
                                        180.13/28 190.09/28 194.46/28 199.07/28 199.42/28 
                                          5.51/26   9.56/27   4.37/27   4.21/25   0.35/3  
    Suchý Petr                 DISK       2.08/     4.49/     7.30/    10.09/    14.15/    27.16/    29.24/    34.42/    47.31/    49.21/    51.28/    56.03/    70.13/         /         /         /   
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.08/     2.41/     2.41/     2.39/     4.06/    13.01/     2.08/     5.18/    12.49/     1.50/     2.07/     4.35/    14.10/         /         /         /   
                                              /         /         /    99.45/   102.02/   
                                              /         /         /         /     2.17/   
    Nedbal Dalibor             DISK       2.22/     5.56/     9.26/    13.17/    18.05/    34.16/    36.58/    42.43/    55.47/    57.49/    60.02/    65.17/         /         /         /         /   
    VŠSK MFF UK Praha                     2.22/     3.34/     3.30/     3.51/     4.48/    16.11/     2.42/     5.45/    13.04/     2.02/     2.13/     5.15/         /         /         /         /   
                                              /         /         /   109.13/   109.56/   
                                              /         /         /         /     0.43/   
    Kunc Petr                  DISK       2.08/     5.08/         /    23.26/         /         /         /         /    18.23/    16.23/         /         /    11.59/     9.07/         /         /   
    MLOK Mariánské Lázně                  2.08/     3.00/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /    27.22/    28.12/   
                                              /         /         /         /     0.50/   
    Bíla Hynek                 DISK       6.29/    16.49/    26.56/    36.40/    46.06/    70.57/    74.42/    83.13/   117.01/   121.35/   125.17/         /         /         /         /         /   
    Neregistrovaní                        6.29/    10.20/    10.07/     9.44/     9.26/    24.51/     3.45/     8.31/    33.48/     4.34/     3.42/         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /   181.26/   182.19/   
                                              /         /         /         /     0.53/   
    
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         8.7km  345m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-124     2-121     3-108     4-111     5-113     6-134     7-103     8-131     9-119    10-137    11-138    12-106    13-123    14-122    15-100   
  1 Kroupa Štěpán                  88.02  6.42/7   11.50/4   23.09/4   27.21/2   30.16/2   48.50/2   53.22/2   57.49/2   65.12/1*  68.57/1*  71.36/1*  74.48/1*  79.31/1*  83.34/1*  87.12/1*  88.02/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   6.42/7    5.08/1*  11.19/3    4.12/1*   2.55/2   18.34/6    4.32/1*   4.27/4    7.23/3    3.45/5    2.39/2    3.12/1*   4.43/8    4.03/2    3.38/4    0.50/7  
  2 Šilhavý Miroslav               92.53  5.02/1*  10.27/1*  23.08/3   27.54/3   31.25/4   44.58/1*  50.43/1*  55.00/1*  66.39/2   71.33/2   74.25/2   78.33/2   84.29/4   88.52/3   92.07/2   92.53/2  
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.02/1*   5.25/3   12.41/5    4.46/4    3.31/11  13.33/1*   5.45/7    4.17/3   11.39/11   4.54/12   2.52/3    4.08/9    5.56/10   4.23/4    3.15/1*   0.46/5  
  3 Funda Jiří                     93.12  5.27/2   11.06/2   22.09/1*  26.42/1*  29.47/1*  51.21/4   56.29/4   60.28/3   69.43/4   72.51/3   75.26/3   79.40/3   83.39/2   88.28/2   92.31/3   93.12/3  
    OK Andante Písek                      5.27/2    5.39/4   11.03/1*   4.33/2    3.05/5   21.34/9    5.08/3    3.59/1*   9.15/8    3.08/2    2.35/1*   4.14/12   3.59/5    4.49/5    4.03/9    0.41/2  
  4 Hájek Jiří                     94.05  6.14/4   11.23/3   23.05/2   28.21/4   31.16/3   51.56/5   57.38/5   62.28/5   70.11/5   73.53/5   77.33/5   81.00/5   85.36/5   89.53/4   93.21/4   94.05/4  
    KOB Baník Sokolov                     6.14/4    5.09/2   11.42/4    5.16/8    2.55/2   20.40/8    5.42/6    4.50/6    7.43/4    3.42/3    3.40/10   3.27/2    4.36/7    4.17/3    3.28/2    0.44/4  
  5 Michalec Jan                   96.46  6.08/3   12.08/5   25.49/5   31.02/5   33.57/5   51.02/3   55.53/3   60.32/4   69.22/3   73.10/4   76.34/4   80.21/4   83.56/3   92.13/5   95.51/5   96.46/5  
    MLOK Mariánské Lázně                  6.08/3    6.00/6   13.41/8    5.13/7    2.55/2   17.05/2    4.51/2    4.39/5    8.50/7    3.48/6    3.24/7    3.47/4    3.35/2    8.17/10   3.38/4    0.55/12 
  6 Pěsta Roman                   100.17  6.35/6   23.49/12  34.52/11  39.26/10  42.03/10  59.47/8   65.32/8   69.45/8   76.41/6   79.43/6   82.47/6   86.37/6   89.50/6   95.59/6   99.29/6  100.17/6  
    Ski Klub Lenora                       6.35/6   17.14/12  11.03/1*   4.34/3    2.37/1*  17.44/3    5.45/7    4.13/2    6.56/1*   3.02/1*   3.04/4    3.50/5    3.13/1*   6.09/7    3.30/3    0.48/6  
  7 Kovář Vladimír                105.31  6.25/5   13.27/7   26.27/6   31.37/6   34.52/6   53.19/6   59.38/6   66.01/6   77.27/7   81.09/7   84.25/7   88.16/7   92.37/7  100.45/7  104.50/7  105.31/7  
    KČT Aš                                6.25/5    7.02/10  13.00/6    5.10/6    3.15/6   18.27/5    6.19/10   6.23/12  11.26/10   3.42/3    3.16/6    3.51/6    4.21/6    8.08/9    4.05/10   0.41/2  
  8 Janovič Ondřej                112.56  7.41/10  14.06/8   31.34/9   37.17/9   40.41/9   68.05/10  73.25/10  78.33/10  87.06/8   91.22/8   95.10/8   99.16/8  103.07/8  108.15/8  112.03/8  112.56/8  
    TJ Slovan Karlovy Vary                7.41/10   6.25/9   17.28/10   5.43/9    3.24/9   27.24/11   5.20/5    5.08/8    8.33/5    4.16/10   3.48/11   4.06/8    3.51/4    5.08/6    3.48/7    0.53/8  
  9 Přeček Zdeněk                 115.34  7.25/9   14.38/9   27.51/7   34.47/7   38.17/7   68.43/11  74.29/11  80.42/11  91.48/12  95.55/12  99.01/12 103.12/12 107.00/10 110.59/9  114.41/9  115.34/9  
    AC Sparta Praha                       7.25/9    7.13/11  13.13/7    6.56/12   3.30/10  30.26/12   5.46/9    6.13/11  11.06/9    4.07/9    3.06/5    4.11/10   3.48/3    3.59/1*   3.42/6    0.53/8  
 10 Kamaryt Miloš                 121.03  6.52/8   13.11/6   29.56/8   36.20/8   40.12/8   58.10/7   64.31/7   69.36/7   90.14/11  94.13/11  97.40/11 101.26/11 106.20/9  115.57/10 120.09/10 121.03/10 
    MLOK Mariánské Lázně                  6.52/8    6.19/8   16.45/9    6.24/11   3.52/12  17.58/4    6.21/11   5.05/7   20.38/12   3.59/8    3.27/8    3.46/3    4.54/9    9.37/11   4.12/11   0.54/11 
 11 Sedláček Tomáš                121.14 15.58/12  22.13/11  39.49/12  44.49/12  48.04/12  66.41/9   73.07/9   78.32/9   87.10/9   91.43/9   95.10/8   99.23/9  109.03/11 116.07/11 120.21/11 121.14/11 
    Kometa Kralovice                     15.58/12   6.15/7   17.36/11   5.00/5    3.15/6   18.37/7    6.26/12   5.25/10   8.38/6    4.33/11   3.27/8    4.13/11   9.40/12   7.04/8    4.14/12   0.53/8  
 12 Marek Jan                     133.35  9.31/11  15.30/10  34.47/10  40.34/11  43.51/11  71.10/12  76.20/12  81.39/12  88.52/10  92.47/10  96.41/10 100.33/10 109.43/12 129.06/12 132.56/12 133.35/12 
    TJ Lokomotiva Beroun                  9.31/11   5.59/5   19.17/12   5.47/10   3.17/8   27.19/10   5.10/4    5.19/9    7.13/2    3.55/7    3.54/12   3.52/7    9.10/11  19.23/12   3.50/8    0.39/1* 
    Hofman Petr                DISK       9.05/    22.53/    40.14/    49.00/    52.19/    78.12/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    OK Lokomotiva Plzeň                   9.05/    13.48/    17.21/     8.46/     3.19/    25.53/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         7.5km  260m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-117     2-109     3-119     4-105     5-108     6-111     7-113     8-116     9-137    10-123    11-103    12-100   
  1 Blabla Zdeněk                  71.54  1.21/1*   6.57/1*  11.49/1*  16.47/1*  28.35/1*  34.03/1*  37.18/1*  45.38/1*  55.46/1*  62.22/1*  69.32/1*  71.10/1*  71.54/1* 
    SKP České Budějovice                  1.21/1*   5.36/1*   4.52/1*   4.58/1*  11.48/1*   5.28/2    3.15/1*   8.20/1*  10.08/1*   6.36/4    7.10/1*   1.38/2    0.44/2  
  2 Chotětický Václav              86.11  1.26/2    8.31/2   14.16/2   20.20/2   35.13/2   40.32/2   43.47/2   52.20/2   64.46/2   71.00/2   82.33/2   85.19/2   86.11/2  
    KČT Aš                                1.26/2    7.05/3    5.45/2    6.04/3   14.53/2    5.19/1*   3.15/1*   8.33/2   12.26/3    6.14/3   11.33/5    2.46/5    0.52/5  
  3 Rambousek Karel                95.06  2.00/6   10.27/6   17.16/5   24.16/5   41.12/5   48.03/5   53.11/5   64.28/3   77.12/3   83.16/3   91.44/3   94.11/3   95.06/3  
    KOB Baník Sokolov                     2.00/6    8.27/6    6.49/4    7.00/6   16.56/4    6.51/4    5.08/7   11.17/4   12.44/5    6.04/1*   8.28/4    2.27/3    0.55/6  
  4 Jirsa Adam                     96.37  1.52/5    8.35/3   16.29/4   21.28/3   36.57/3   45.15/3   49.45/3   68.19/6   80.36/5   86.46/4   94.26/4   95.53/4   96.37/4  
    TJ Kašperské Hory                     1.52/5    6.43/2    7.54/6    4.59/2   15.29/3    8.18/6    4.30/6   18.34/7   12.17/2    6.10/2    7.40/2    1.27/1*   0.44/2  
  5 Kraus Ota                      99.19  1.46/4    9.33/4   16.21/3   23.12/4   40.51/4   47.36/4   51.59/4   67.18/5   79.58/4   87.25/5   95.45/5   98.32/5   99.19/5  
    OOB TJ Sokol Troja                    1.46/4    7.47/4    6.48/3    6.51/5   17.39/5    6.45/3    4.23/5   15.19/6   12.40/4    7.27/5    8.20/3    2.47/6    0.47/4  
  6 Kubát Jaroslav                105.31  2.19/7   11.14/7   18.43/6   26.34/6   44.33/6   51.46/6   55.36/6   66.17/4   81.50/6   89.19/6  101.17/6  104.34/6  105.31/6  
    TJ Slovan Karlovy Vary                2.19/7    8.55/7    7.29/5    7.51/7   17.59/6    7.13/5    3.50/3   10.41/3   15.33/6    7.29/6   11.58/6    3.17/7    0.57/7  
  7 Blažek Jiří                   119.02  1.41/3   10.06/5   21.11/7   27.32/7   48.33/7   58.11/7   62.27/7   74.28/7   92.22/7  103.20/7  115.41/7  118.22/7  119.02/7  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   1.41/3    8.25/5   11.05/7    6.21/4   21.01/7    9.38/7    4.16/4   12.01/5   17.54/7   10.58/7   12.21/7    2.41/4    0.40/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         4.9km   80m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-109     2-119     3-137     4-138     5-106     6-107     7-105     8-123     9-117    10-104    11-110    12-100   
  1 Sklenář Jan                    48.36  8.10/3   13.40/3   17.32/3   20.32/3   25.04/2   27.08/2   30.12/2   34.51/3   39.00/2   41.57/3   45.18/1*  47.52/1*  48.36/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  8.10/3    5.30/3    3.52/5    3.00/5    4.32/4    2.04/2    3.04/5    4.39/3    4.09/1*   2.57/3    3.21/3    2.34/4    0.44/2  
  2 Tvrdek Vojtěch                 50.22  7.36/2   13.08/2   16.33/2   19.13/2   22.59/1*  25.07/1*  27.41/1*  32.26/1*  37.37/1*  41.29/1*  46.59/2   49.29/2   50.22/2  
    TJ Lokomotiva Beroun                  7.36/2    5.32/4    3.25/3    2.40/2    3.46/2    2.08/4    2.34/2    4.45/4    5.11/6    3.52/6    5.30/4    2.30/2    0.53/4  
  3 Wald František                 60.44  8.14/4   17.32/4   26.00/6   28.52/6   32.49/5   35.39/5   39.20/5   45.17/5   50.19/5   54.01/5   57.19/3   59.56/3   60.44/3  
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           8.14/4    9.18/6    8.28/7    2.52/4    3.57/3    2.50/6    3.41/6    5.57/5    5.02/5    3.42/5    3.18/2    2.37/5    0.48/3  
  4 Hamáček Bohuslav               61.17 11.37/6   22.38/7   26.16/7   29.54/7   37.57/7   40.01/7   42.55/7   47.23/6   51.57/6   54.54/6   57.35/4   60.34/4   61.17/4  
    TJ Lokomotiva Beroun                 11.37/6   11.01/7    3.38/4    3.38/6    8.03/6    2.04/2    2.54/3    4.28/2    4.34/3    2.57/3    2.41/1*   2.59/6    0.43/1* 
  5 Fišák Jan                      70.13  7.04/1*  12.21/1*  15.20/1*  17.51/1*  25.54/3   27.57/3   30.26/3   34.41/2   39.20/3   41.56/2   66.45/5   69.16/5   70.13/5  
    MLOK Mariánské Lázně                  7.04/1*   5.17/1*   2.59/1*   2.31/1*   8.03/6    2.03/1*   2.29/1*   4.15/1*   4.39/4    2.36/1*  24.49/6    2.31/3    0.57/6  
  6 Jirásek Jaroslav               76.15 13.06/7   18.31/5   21.38/4   24.29/4   28.13/4   30.35/4   33.36/4   40.45/4   45.12/4   48.05/4   73.04/7   75.22/6   76.15/6  
    TJ Skalka Cheb                       13.06/7    5.25/2    3.07/2    2.51/3    3.44/1*   2.22/5    3.01/4    7.09/6    4.27/2    2.53/2   24.59/7    2.18/1*   0.53/4  
  7 Lisý Jan                       76.43 10.30/5   19.08/6   23.41/5   27.45/5   32.55/6   36.22/6   40.39/6   48.05/7   54.49/7   59.10/7   71.13/6   75.24/7   76.43/7  
    SKOB Ostrov                          10.30/5    8.38/5    4.33/6    4.04/7    5.10/5    3.27/7    4.17/7    7.26/7    6.44/7    4.21/7   12.03/5    4.11/7    1.19/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         3.5km  110m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-112     2-123     3-119     4-138     5-106     6-107     7-130     8-103     9-100   
  1 Bouček Václav                  44.59  2.52/1*   9.13/1*  14.26/1*  20.22/1*  25.07/1*  28.16/1*  33.15/1*  40.36/1*  44.01/1*  44.59/1* 
    Orienteering club České Budějovice    2.52/1*   6.21/1*   5.13/1*   5.56/1*   4.45/1*   3.09/1*   4.59/1*   7.21/1*   3.25/1*   0.58/1* 
  2 Chloupek Radek                 81.40  4.49/2   13.53/2   21.53/2   32.54/2   41.36/2   47.12/2   55.04/2   69.53/2   80.04/2   81.40/2  
    SK Slavia Praha                       4.49/2    9.04/2    8.00/2   11.01/2    8.42/2    5.36/2    7.52/2   14.49/2   10.11/2    1.36/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         2.3km   50m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-102     3-140     4-141     5-100   
  1 Škácha Vítek                   24.57  4.33/1*   8.26/2   13.35/1*  18.06/1*  23.44/1*  24.57/1* 
    SK Slavia Praha                       4.33/1*   3.53/2    5.09/1*   4.31/1*   5.38/1*   1.13/3  
  2 Kovář Ondřej                   27.12  5.17/2    8.22/1*  15.45/2   20.31/2   26.21/2   27.12/2  
    KČT Aš                                5.17/2    3.05/1*   7.23/3    4.46/2    5.50/2    0.51/1* 
  3 Kovářová Lucie                 29.51  5.34/3   10.13/3   17.35/3   22.37/3   28.39/3   29.51/3  
    KČT Aš                                5.34/3    4.39/3    7.22/2    5.02/3    6.02/3    1.12/2  
    Vakant                     DISK           /         /         /         /   193.26/   194.19/   
                                              /         /         /         /         /     0.53/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P           3.6km   40m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-119     3-138     4-107     5-130     6-140     7-110     8-100   
  1 Šoupa Karel                    53.23  3.34/1*   9.53/1*  14.36/1*  19.57/1*  25.16/1*  30.14/1*  49.16/2   52.33/1*  53.23/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.34/1*   6.19/1*   4.43/1*   5.21/1*   5.19/1*   4.58/2   19.02/5    3.17/2    0.50/2  
  2 Černý Dan                      54.58  3.54/3   16.30/4   22.07/4   32.56/3   40.46/3   47.54/3   51.21/3   54.09/2   54.58/2  
    Neregistrovaní                        3.54/3   12.36/4    5.37/2   10.49/4    7.50/3    7.08/3    3.27/1*   2.48/1*   0.49/1* 
  3 Voborovská Jana                58.48  4.58/5   11.22/3   20.16/2   26.40/2   33.21/2   38.16/2   48.18/1*  57.56/3   58.48/3  
    Neregistrovaní                        4.58/5    6.24/2    8.54/4    6.24/2    6.41/2    4.55/1*  10.02/4    9.38/5    0.52/3  
  4 Pěstová Kateřina               77.05  3.47/2   27.19/5   36.08/5   44.34/4   54.46/4   62.26/4   71.54/4   76.04/4   77.05/4  
    Ski Klub Lenora                       3.47/2   23.32/5    8.49/3    8.26/3   10.12/4    7.40/4    9.28/3    4.10/4    1.01/4  
  5 Pecháček Tomáš                109.11  4.34/4   11.07/2   20.51/3   74.13/5   85.13/5   96.48/5  104.16/5  108.04/5  109.11/5  
    Neregistrovaní                        4.34/4    6.33/3    9.44/5   53.22/5   11.00/5   11.35/5    7.28/2    3.48/3    1.07/5  
    Nedbal Dalibor             DISK      10.21/    24.45/    38.05/    52.10/    72.24/   102.51/         /   130.12/   132.36/   
    Neregistrovaní                       10.21/    14.24/    13.20/    14.05/    20.14/    30.27/         /         /     2.24/   
    Anežka Paločková           DISK      15.11/    41.37/    51.53/    62.29/    76.56/    86.06/         /         /   136.10/   
    SKOB Kralupy n.Vlt.                  15.11/    26.26/    10.16/    10.36/    14.27/     9.10/         /         /         /   
WebZdarma.cz