Průběžné výsledky kategorie (">" konečné umístění)                        10.10.2005 23:19:39
                                        Šumavský kufr
===ČSOB-KSH=========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Průběžné výsledky kategorie: D16         3.7km  145m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Uhlíková Tereza          KOB Baník Sokolov    BSO9151 B      47.16  +      0.00
  2>Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 B      49.13  +      1.57
  3>Doležalová Zuzana        OK Lokomotiva Plzeň  LPM9052 B      50.13  +      2.57
  4>Brožová Eliška           KOB Baník Sokolov    BSO9250 B      52.10  +      4.54
  5>Beranová Jana            KOB Baník Sokolov    BSO9153 B      53.00  +      5.44
 
Průběžné výsledky kategorie: D18         4.1km  140m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1>Slavíková Renata         KOB Baník Sokolov    BSO8950 B      67.06  +      0.00
  2>Kuncová Eliška           MLOK Mariánské Lázně MLA8951 A      70.01  +      2.55
 
Průběžné výsledky kategorie: D21         5.3km  205m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1>Jedličková Renata        OK Lokomotiva Plzeň  LPM7854        86.25  +      0.00  R:    0b
  2>Bulenová Michaela        OK Lokomotiva Plzeň  LPM7751        90.36  +      4.11  R:    0b
  3>Kovářová Lenka           TJ OK Tolar          TJH8652 B     101.32  +     15.07  R:    0b
   >Šilhavá Petra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8351    DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D35         4.1km  140m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
 MS Sklenářová Jana          MLOK Mariánské Lázně MLA6258 C MS  105.45  +      0.00
 
Průběžné výsledky kategorie: D45         3.7km  145m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950 C      67.15  +      0.00
  2>Steiningerová Helena     OK Lokomotiva Plzeň  LPM5950        77.20  +     10.05
   >Opavová Stanislava       MLOK Mariánské Lázně MLA5451 C  DISK              
   >Kovářová Milena          TJ OK Tolar          TJH5351 C  DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H16         4.1km  140m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Tengler Martin           MLOK Mariánské Lázně MLA8901 B      39.49  +      0.00
  2>Kovář Tomáš              KOB Baník Sokolov    BSO9101 B      42.08  +      2.19
  3>Kovář Jaroslav           TJ OK Tolar          TJH8901 B      42.14  +      2.25
  4>Bína Martin              MLOK Mariánské Lázně MLA9102 B      43.15  +      3.26
  5>Frank Jan                KČT Aš               MAS9001 C      48.51  +      9.02
 
Průběžné výsledky kategorie: H18         5.3km  205m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Gabriel Vojtěch          SKOB Ostrov          ONO8702 B      68.53  +      0.00
  2>Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA8801 A      71.51  +      2.58
  3>Popule Tomáš             OK Lokomotiva Plzeň  LPM8803        74.55  +      6.02
 
Průběžné výsledky kategorie: H21         6.2km  220m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Flasar Jan               USK Praha            VSP8612 R      52.59  +      0.00  R:    0b
  2>Rambousek Karel          KOB Baník Sokolov    BSO7907 C      59.46  +      6.47  R:    0b
  3>Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206        64.12  +     11.13  R:    0b
  4>Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C      67.23  +     14.24  R:    0b
  5>Pilař Karel              KOB Baník Sokolov    BSO7801 C      67.58  +     14.59  R:    0b
  6>Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500 B      70.20  +     17.21  R:    0b
  7>Tojnar Jan               VŠTJ Stavební fakult FSP6701 C      75.39  +     22.40  R:    0b
  8>Suchý Libor              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8003        76.14  +     23.15  R:    0b
  9>Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C      78.02  +     25.03  R:    0b
 10>Martínek Robert          VŠTJ Stavební fakult FSP7700 C      78.12  +     25.13  R:    0b
 11 Princl Pavel             VŠTJ Stavební fakult FSP7800 R      97.16  +     44.17  R:    0b
 12 Suchý Ondřej             OK Lokomotiva Plzeň  LPM8301        99.31  +     46.32  R:    0b
 13 Brom Hynek               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7503        99.54  +     46.55  R:    0b
 
Průběžné výsledky kategorie: H35         5.3km  205m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Koníček Jiří             SK OK 24 Praha       OKP5900        64.25  +      0.00
  2>Michalec Jan             MLOK Mariánské Lázně MLA5701 C      64.52  +      0.27
  3>Princ David              KOB Temelín          TEM6901        69.22  +      4.57
  4>Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C      69.26  +      5.01
  5>Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK5701 C      73.56  +      9.31
  6>Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA6601 C      77.56  +     13.31
  7>Pěnička Miloslav         KOB Temelín          TEM6101        78.42  +     14.17
  8 Kass Pavel               KOB Baník Sokolov    BSO7000 C     104.07  +     39.42
   >Hájek Jiří               OK Potůčky           PTK6401    DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H45         4.1km  140m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Blažek Jiří              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5009        77.51  +      0.00
 
Průběžné výsledky kategorie: H55         3.7km  145m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Schimm Dieter            KOB Baník Sokolov    BSO4401 C      53.44  +      0.00
  2>Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701 C      57.54  +      4.10
  3>Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C      63.52  +     10.08
   >Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C  DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: P           2.3km   85m 7k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Hájková Monika           OK Potůčky           PTK9105        25.56  +      0.00
  2>Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202        27.07  +      1.11
  3>Bína Roman               MLOK Mariánské Lázně MLA9209 B      27.42  +      1.46
  4>Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250 B      29.17  +      3.21
  5>Frey Martin              OK Potůčky           PTK9200        32.14  +      6.18
  6>Rubeš Martin             OK Lokomotiva Plzeň  LPM9300        33.04  +      7.08
  7>Bursa Jakub              OK Lokomotiva Plzeň  LPM9302        33.49  +      7.53
  8>Veselá Anna              OK Potůčky           PTK9252        35.14  +      9.18
  9>Míka Tomáš               OK Lokomotiva Plzeň  LPM9100        40.05  +     14.09
 10>Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM            46.47  +     20.51
 11>Šika Ondřej              OK Lokomotiva Plzeň  LPM9301 C      47.01  +     21.05
 12>Mašek Ondřej             KOB Baník Sokolov    BSO9501 C      49.31  +     23.35
 13>Doležalová Anna          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9450        55.16  +     29.20
   >Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451    DISK              
WebZdarma.cz