Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                           4.9.2006 11:31:32
                                                                                        9.ročník - Šumavský kufr
===ČSOB-KSH=====================================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         3.5km  125m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-125     2-105     3-106     4-107     5-117     6-102     7-126     8-123     9-101    10-100   
  1 Uhlíková Tereza                38.09  5.43/7    9.35/4   15.17/1*  19.22/1*  23.07/1*  28.23/1*  30.31/1*  33.35/1*  35.10/1*  37.23/1*  38.09/1* 
    KOB Baník Sokolov                     5.43/7    3.52/3    5.42/1*   4.05/4    3.45/1*   5.16/3    2.08/1*   3.04/1*   1.35/6    2.13/1*   0.46/4  
  2 Beranová Barbora               42.25  5.27/6    9.13/2   16.27/4   20.25/4   25.00/3   28.51/2   32.05/2   36.30/2   37.40/2   41.45/2   42.25/2  
    KOB Baník Sokolov                     5.27/6    3.46/1*   7.14/4    3.58/3    4.35/5    3.51/1*   3.14/2    4.25/4    1.10/1*   4.05/7    0.40/1* 
  3 Beranová Jana                  44.08  4.29/1*   9.17/3   16.25/3   20.18/2   24.45/2   29.39/3   36.27/4   39.33/3   41.07/3   43.20/3   44.08/3  
    KOB Baník Sokolov                     4.29/1*   4.48/6    7.08/3    3.53/2    4.27/3    4.54/2    6.48/7    3.06/2    1.34/5    2.13/1*   0.48/6  
  4 Procházková Monika             48.18  4.37/3    8.28/1*  16.15/2   20.21/3   26.01/5   32.10/5   36.07/3   42.26/4   44.09/4   47.25/4   48.18/4  
    KOB Baník Sokolov                     4.37/3    3.51/2    7.47/7    4.06/5    5.40/7    6.09/5    3.57/3    6.19/9    1.43/8    3.16/4    0.53/8  
  5 Brožová Eliška                 50.11  4.32/2   10.51/6   17.26/6   21.07/5   25.44/4   31.57/4   42.30/7   45.39/7   47.08/7   49.25/5   50.11/5  
    KOB Baník Sokolov                     4.32/2    6.19/7    6.35/2    3.41/1*   4.37/6    6.13/6   10.33/9    3.09/3    1.29/4    2.17/3    0.46/4  
  6 Sedláčková Anna                51.18  7.34/9   11.30/7   19.17/7   23.23/7   29.03/7   34.43/6   39.10/5   45.28/5   47.05/6   50.27/6   51.18/6  
    Kometa Kralovice                      7.34/9    3.56/4    7.47/7    4.06/5    5.40/7    5.40/4    4.27/4    6.18/8    1.37/7    3.22/5    0.51/7  
  7 Veselá Anna                    51.34  5.19/5    9.45/5   17.06/5   22.23/6   26.40/6   35.01/7   40.59/6   45.32/6   46.43/5   50.54/7   51.34/7  
    OK Potůčky                            5.19/5    4.26/5    7.21/5    5.17/8    4.17/2    8.21/7    5.58/6    4.33/5    1.11/2    4.11/8    0.40/1* 
  8 Sklenářová Jana                57.33  4.37/3   15.50/8   23.31/8   28.30/8   32.58/8   41.21/8   46.42/8   51.33/8   52.47/8   56.50/8   57.33/8  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.37/3   11.13/8    7.41/6    4.59/7    4.28/4    8.23/8    5.21/5    4.51/6    1.14/3    4.03/6    0.43/3  
  9 Danihelová Jana           MS   93.53  6.58/8   18.20/9   32.12/9   50.41/9   57.58/9   68.18/9   78.35/9   84.42/9   88.02/9   92.45/9   93.53/9  
    OK Potůčky                            6.58/8   11.22/9   13.52/9   18.29/9    7.17/9   10.20/9   10.17/8    6.07/7    3.20/9    4.43/9    1.08/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         3.8km  170m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-127     2-124     3-117     4-119     5-115     6-113     7-112     8-109     9-102    10-101    11-100   
  1 Kuncová Eliška                 74.16  6.45/1*  12.26/1*  17.31/1*  22.10/1*  27.00/1*  34.57/1*  43.33/1*  49.31/1*  63.25/1*  68.49/1*  72.49/1*  74.16/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  6.45/1*   5.41/2    5.05/1*   4.39/2    4.50/1*   7.57/2    8.36/1*   5.58/1*  13.54/2    5.24/1*   4.00/1*   1.27/2  
  2 Slavíková Renata               77.52 10.42/2   16.19/2   21.34/2   25.39/2   31.03/2   38.53/2   47.29/2   53.29/2   67.18/2   72.50/2   76.52/2   77.52/2  
    KOB Baník Sokolov                    10.42/2    5.37/1*   5.15/2    4.05/1*   5.24/2    7.50/1*   8.36/1*   6.00/2   13.49/1*   5.32/2    4.02/2    1.00/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21         4.6km  210m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-125     2-107     3-106     4-116     5-110     6-111     7-113     8-115     9-117    10-126    11-123    12-101    13-100   
  1 Baldrianová Barbora            45.01  3.58/1*   9.26/1*  11.21/1*  14.56/1*  21.02/1*  22.56/1*  24.54/1*  27.51/1*  31.15/1*  36.48/1*  39.44/1*  41.06/1*  43.58/1*  45.01/1* 
    USK Praha                             3.58/1*   5.28/1*   1.55/1*   3.35/1*   6.06/1*   1.54/1*   1.58/1*   2.57/1*   3.24/1*   5.33/1*   2.56/1*   1.22/1*   2.52/1*   1.03/3  
  2 Maunová Romana                 51.35  4.00/2   10.06/2   12.29/2   16.14/2   23.12/2   25.41/2   28.04/2   31.01/2   34.40/2   42.07/2   45.36/2   47.33/2   50.46/2   51.35/2  
    VŠTJ Ekonom Praha                     4.00/2    6.06/2    2.23/2    3.45/2    6.58/3    2.29/3    2.23/3    2.57/1*   3.39/2    7.27/2    3.29/2    1.57/2    3.13/2    0.49/2  
  3 Bulenová Michaela              65.45  5.44/3   12.31/3   16.32/3   20.40/3   27.36/3   30.02/3   32.17/3   35.22/3   40.26/3   55.07/3   58.52/3   61.09/3   65.04/3   65.45/3  
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.44/3    6.47/3    4.01/3    4.08/3    6.56/2    2.26/2    2.15/2    3.05/3    5.04/3   14.41/3    3.45/3    2.17/3    3.55/3    0.41/1* 
    Vaníčková Lucie            DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    VŠSK MFF UK Praha                         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         3.8km  170m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-127     2-124     3-117     4-119     5-115     6-113     7-112     8-109     9-102    10-101    11-100   
  1 Kamarytová Martina             60.39  5.33/2   11.21/1*  16.55/1*  25.55/3   30.03/1*  34.06/1*  37.45/1*  42.10/1*  52.00/1*  56.37/1*  59.41/1*  60.39/1* 
    OK Potůčky                            5.33/2    5.48/2    5.34/1*   9.00/4    4.08/1*   4.03/1*   3.39/1*   4.25/4    9.50/1*   4.37/1*   3.04/1*   0.58/1* 
  2 Brumkova Vladimira             68.27  8.49/4   12.47/3   18.50/2   24.31/1*  30.03/1*  37.48/3   43.10/3   45.48/2   57.17/2   63.25/2   67.29/2   68.27/2  
    TJ Sparta Doly Kladno                 8.49/4    3.58/1*   6.03/2    5.41/3    5.32/4    7.45/4    5.22/4    2.38/1*  11.29/2    6.08/2    4.04/2    0.58/1* 
  3 Sklenářová Jana                75.38  5.27/1*  12.31/2   20.43/3   25.47/2   31.07/3   37.31/2   41.48/2   45.59/3   60.17/3   69.22/3   74.05/3   75.38/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  5.27/1*   7.04/3    8.12/4    5.04/2    5.20/2    6.24/3    4.17/2    4.11/2   14.18/3    9.05/4    4.43/3    1.33/4  
  4 Kriegelsteinová Jelena         79.55  8.11/3   16.39/4   24.48/4   29.44/4   35.04/4   41.26/4   45.57/4   50.08/4   64.30/4   73.25/4   78.28/4   79.55/4  
    SKOB Ostrov                           8.11/3    8.28/4    8.09/3    4.56/1*   5.20/2    6.22/2    4.31/3    4.11/2   14.22/4    8.55/3    5.03/4    1.27/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         3.5km  125m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-125     2-105     3-106     4-107     5-117     6-102     7-126     8-123     9-101    10-100   
  1 Gabrielová Šárka               62.23  8.29/1*  14.39/1*  23.59/1*  28.31/1*  36.00/1*  46.50/1*  51.43/1*  55.45/1*  57.34/1*  61.31/1*  62.23/1* 
    SKOB Ostrov                           8.29/1*   6.10/1*   9.20/1*   4.32/1*   7.29/1*  10.50/1*   4.53/1*   4.02/1*   1.49/1*   3.57/1*   0.52/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         3.8km  170m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-127     2-124     3-117     4-119     5-115     6-113     7-112     8-109     9-102    10-101    11-100   
  1 Švirák Ondřej                  30.23  2.29/1*   4.46/1*   7.29/1*   9.49/1*  12.20/1*  15.21/1*  17.08/1*  19.15/1*  25.29/1*  27.52/1*  29.51/1*  30.23/1* 
    KOB Baník Sokolov                     2.29/1*   2.17/1*   2.43/1*   2.20/2    2.31/1*   3.01/2    1.47/1*   2.07/2    6.14/1*   2.23/1*   1.59/1*   0.32/2  
  2 Kovář Tomáš                    41.57  3.20/2    6.29/3   16.40/4   19.06/4   22.15/4   24.51/3   26.47/3   28.32/3   36.18/2   39.14/2   41.22/2   41.57/2  
    KOB Baník Sokolov                     3.20/2    3.09/3   10.11/6    2.26/3    3.09/4    2.36/1*   1.56/2    1.45/1*   7.46/2    2.56/2    2.08/2    0.35/3  
  3 Bína Martin                    44.42  4.06/4    9.27/4   12.38/3   15.08/3   18.12/3   21.41/2   25.52/2   28.12/2   38.23/3   41.42/3   44.06/3   44.42/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.06/4    5.21/4    3.11/2    2.30/4    3.04/3    3.29/3    4.11/3    2.20/3   10.11/5    3.19/4    2.24/3    0.36/4  
  4 Frank Jan                      56.45  3.24/3    5.58/2   10.41/2   12.56/2   15.56/2   27.54/4   35.37/4   38.46/4   50.31/4   53.46/4   56.15/4   56.45/4  
    KČT Aš                                3.24/3    2.34/2    4.43/3    2.15/1*   3.00/2   11.58/6    7.43/6    3.09/4   11.45/6    3.15/3    2.29/4    0.30/1* 
  5 Kamaryt Michal                 66.03  5.56/5   13.06/5   19.13/5   23.05/5   28.42/5   36.27/5   43.29/5   48.23/5   57.42/5   62.20/5   65.26/5   66.03/5  
    OK Potůčky                            5.56/5    7.10/5    6.07/4    3.52/6    5.37/6    7.45/5    7.02/4    4.54/6    9.19/3    4.38/6    3.06/6    0.37/5  
  6 Kriegelstein Michal            70.30  7.11/6   17.10/6   23.18/6   27.03/6   32.38/6   40.17/6   47.35/6   52.19/6   61.58/6   66.29/6   69.30/6   70.30/6  
    SKOB Ostrov                           7.11/6    9.59/6    6.08/5    3.45/5    5.35/5    7.39/4    7.18/5    4.44/5    9.39/4    4.31/5    3.01/5    1.00/6  
    Tengler Petr               DISK       5.59/         /         /         /         /         /         /         /         /    34.57/    37.55/    38.42/   
    MLOK Mariánské Lázně                  5.59/         /         /         /         /         /         /         /         /         /     2.58/     0.47/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         4.6km  210m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-125     2-107     3-106     4-116     5-110     6-111     7-113     8-115     9-117    10-126    11-123    12-101    13-100   
  1 Kamaryt Tomáš                  49.27  5.11/2   10.06/2   12.19/2   16.12/2   23.31/1*  25.54/1*  28.08/1*  32.04/1*  35.21/1*  41.17/1*  44.51/1*  46.03/1*  48.48/1*  49.27/1* 
    OK Potůčky                            5.11/2    4.55/1*   2.13/1*   3.53/2    7.19/1*   2.23/1*   2.14/1*   3.56/2    3.17/1*   5.56/2    3.34/1*   1.12/2    2.45/1*   0.39/2  
  2 Popule Tomáš                   53.27  3.52/1*   9.34/1*  12.12/1*  15.38/1*  25.53/2   28.55/2   32.11/2   36.05/2   39.22/2   45.15/2   48.54/2   50.05/2   52.51/2   53.27/2  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.52/1*   5.42/2    2.38/2    3.26/1*  10.15/2    3.02/2    3.16/2    3.54/1*   3.17/1*   5.53/1*   3.39/2    1.11/1*   2.46/2    0.36/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21         5.5km  200m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-127     2-107     3-106     4-120     5-121     6-116     7-114     8-108     9-109    10-112    11-113    12-115    13-117    14-102    15-122    16-123   
                                      17-101    18-100   
  1 Bořánek Petr                   47.06  3.02/2    8.48/2   10.31/2   14.54/1*  17.14/1*  20.36/1*  23.49/1*  27.00/1*  28.19/1*  29.39/1*  31.13/1*  33.09/1*  35.42/1*  39.03/1*  41.28/1*  43.14/1* 
    USK Praha                             3.02/2    5.46/1*   1.43/1*   4.23/1*   2.20/1*   3.22/1*   3.13/1*   3.11/1*   1.19/1*   1.20/2    1.34/3    1.56/1*   2.33/1*   3.21/1*   2.25/2    1.46/4  
                                         44.12/1*  46.32/1*  47.06/1* 
                                          0.58/4    2.20/4    0.34/5  
  2 Rambousek Karel                51.20  3.40/4    9.31/3   11.17/3   16.49/3   19.14/3   22.48/3   26.45/3   30.10/2   31.46/2   33.25/2   34.52/3   36.51/2   40.27/2   43.58/2   46.21/2   47.50/2  
    KOB Baník Sokolov                     3.40/4    5.51/2    1.46/2    5.32/4    2.25/2    3.34/2    3.57/2    3.25/3    1.36/3    1.39/4    1.27/1*   1.59/5    3.36/7    3.31/6    2.23/1*   1.29/1* 
                                         48.56/2   50.51/2   51.20/2  
                                          1.06/8    1.55/3    0.29/2  
  3 Šilhavý Jakub                  55.19  3.44/5   10.04/5   12.16/5   18.06/5   21.16/6   26.24/4   30.51/4   34.14/4   35.50/4   37.27/4   38.58/5   40.54/3   44.32/4   47.54/3   50.31/3   52.11/3  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.44/5    6.20/5    2.12/6    5.50/5    3.10/8    5.08/6    4.27/4    3.23/2    1.36/3    1.37/3    1.31/2    1.56/1*   3.38/8    3.22/2    2.37/5    1.40/3  
                                         53.02/3   54.52/3   55.19/3  
                                          0.51/1*   1.50/1*   0.27/1* 
  4 Kunc Petr                      57.37  2.35/1*   8.27/1*  10.13/1*  15.26/2   17.51/2   22.11/2   26.33/2   30.31/3   32.14/3   34.57/3   38.00/4   40.57/4   43.49/3   47.58/4   50.50/4   52.41/4  
    MLOK Mariánské Lázně                  2.35/1*   5.52/3    1.46/2    5.13/3    2.25/2    4.20/5    4.22/3    3.58/7    1.43/5    2.43/7    3.03/7    2.57/9    2.52/2    4.09/7    2.52/7    1.51/5  
                                         53.53/4   57.00/4   57.37/4  
                                          1.12/9    3.07/8    0.37/9  
  5 Pilař Karel                    59.32  3.25/3   10.10/6   12.33/6   18.27/6   21.01/5   26.35/5   31.04/5   35.00/5   37.22/5   41.18/5   43.01/6   44.58/5   48.19/5   51.49/5   54.27/5   56.06/5  
    KOB Baník Sokolov                     3.25/3    6.45/6    2.23/7    5.54/6    2.34/4    5.34/7    4.29/5    3.56/6    2.22/9    3.56/9    1.43/4    1.57/3    3.21/3    3.30/5    2.38/6    1.39/2  
                                         57.03/5   58.57/5   59.32/5  
                                          0.57/3    1.54/2    0.35/6  
  6 Gabriel Vojtěch                62.44  4.20/8   13.00/10  15.00/8   21.35/9   24.29/7   28.46/7   34.23/6   38.55/6   40.27/6   41.41/6   44.01/7   46.27/6   49.51/6   53.15/6   55.48/6   58.05/6  
    SKOB Ostrov                           4.20/8    8.40/10   2.00/4    6.35/10   2.54/6    4.17/3    5.37/7    4.32/8    1.32/2    1.14/1*   2.20/6    2.26/6    3.24/4    3.24/3    2.33/3    2.17/10 
                                         58.57/6   62.12/6   62.44/6  
                                          0.52/2    3.15/9    0.32/4  
  7 Bohuslav Václav                67.13  4.14/7   12.01/7   15.03/9   21.20/8   24.55/10  30.40/9   36.44/8   40.24/7   42.09/7   44.16/7   47.41/8   50.22/7   53.53/7   58.05/7   60.58/7   63.00/7  
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.14/7    7.47/7    3.02/9    6.17/8    3.35/9    5.45/8    6.04/8    3.40/5    1.45/6    2.07/5    3.25/9    2.41/8    3.31/5    4.12/8    2.53/8    2.02/7  
                                         64.05/7   66.42/7   67.13/7  
                                          1.05/7    2.37/7    0.31/3  
  8 Milota Josef                   71.08  4.31/10  12.20/8   15.34/10  21.57/10  24.54/9   29.13/8   34.27/7   40.54/8   43.13/8   47.33/9   50.41/9   53.21/8   57.13/8   61.27/9   64.42/9   66.37/9  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.31/10   7.49/8    3.14/10   6.23/9    2.57/7    4.19/4    5.14/6    6.27/9    2.19/8    4.20/10   3.08/8    2.40/7    3.52/9    4.14/9    3.15/10   1.55/6  
                                         67.54/9   70.24/8   71.08/8  
                                          1.17/10   2.30/5    0.44/10 
  9 Tojnar Jan                     71.09  4.05/6   10.00/4   12.02/4   16.54/4   19.36/4   28.30/6   38.19/9   41.55/9   44.31/9   47.01/8   34.45/2   54.25/9   57.56/9   61.20/8   63.55/8   66.02/8  
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           4.05/6    5.55/4    2.02/5    4.52/2    2.42/5    8.54/10   9.49/10   3.36/4    2.36/10   2.30/6        /    19.40/10   3.31/5    3.24/3    2.35/4    2.07/8  
                                         67.00/8   70.34/9   71.09/9  
                                          0.58/4    3.34/10   0.35/6  
 10 Suchý Libor                    75.14  4.26/9   12.20/8   14.45/7   20.47/7   24.31/8   32.30/10  38.50/10  47.24/10  49.24/10  53.16/10  55.07/10  57.04/10  61.38/10  65.55/10  68.55/10  71.05/10 
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.26/9    7.54/9    2.25/8    6.02/7    3.44/10   7.59/9    6.20/9    8.34/10   2.00/7    3.52/8    1.51/5    1.57/3    4.34/10   4.17/10   3.00/9    2.10/9  
                                         72.03/10  74.39/10  75.14/10 
                                          0.58/4    2.36/6    0.35/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         4.6km  210m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-125     2-107     3-106     4-116     5-110     6-111     7-113     8-115     9-117    10-126    11-123    12-101    13-100   
  1 Michalec Jan                   50.06  5.12/2   10.46/2   13.10/2   17.01/2   24.27/2   26.41/2   28.47/2   32.09/2   35.41/1*  43.13/2   45.53/1*  46.52/1*  49.26/1*  50.06/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  5.12/2    5.34/1*   2.24/1*   3.51/3    7.26/2    2.14/2    2.06/3    3.22/4    3.32/1*   7.32/4    2.40/1*   0.59/1*   2.34/2    0.40/5  
  2 Funda Jiří                     51.30  4.32/1*  10.07/1*  12.59/1*  16.46/1*  24.09/1*  26.13/1*  28.16/1*  31.27/1*  36.05/2   42.19/1*  47.02/2   48.16/2   50.58/2   51.30/2  
    OK Andante Písek                      4.32/1*   5.35/2    2.52/2    3.47/2    7.23/1*   2.04/1*   2.03/1*   3.11/2    4.38/3    6.14/1*   4.43/5    1.14/3    2.42/3    0.32/2  
  3 Kunc Petr                      55.07  5.22/3   11.00/3   13.58/3   17.44/3   26.44/3   29.51/3   31.54/3   34.42/3   38.19/3   45.21/3   49.54/3   50.59/3   54.37/3   55.07/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  5.22/3    5.38/3    2.58/3    3.46/1*   9.00/4    3.07/3    2.03/1*   2.48/1*   3.37/2    7.02/2    4.33/4    1.05/2    3.38/5    0.30/1* 
  4 Käss Pavel                     78.45  6.30/5   13.15/5   16.26/4   20.34/4   30.40/4   34.29/4   44.24/4   47.36/4   52.41/4   67.57/4   71.09/4   73.28/4   78.09/4   78.45/4  
    KOB Baník Sokolov                     6.30/5    6.45/4    3.11/4    4.08/4   10.06/5    3.49/4    9.55/6    3.12/3    5.05/4   15.16/6    3.12/2    2.19/5    4.41/6    0.36/4  
  5 Šustr Pavel                    79.30  5.28/4   12.42/4   16.41/5   21.43/5   33.09/5   37.27/5   47.03/6   58.34/5   64.12/5   71.18/5   75.08/5   76.27/5   78.56/5   79.30/5  
    TJ Kašperské Hory                     5.28/4    7.14/5    3.59/5    5.02/6   11.26/6    4.18/5    9.36/5   11.31/5    5.38/5    7.06/3    3.50/3    1.19/4    2.29/1*   0.34/3  
  6 Sedláček Tomáš                 91.18  6.35/6   15.09/6   20.03/6   24.41/6   33.14/6   39.00/6   45.14/5   61.26/6   67.11/6   79.01/6   84.16/6   87.21/6   90.31/6   91.18/6  
    Kometa Kralovice                      6.35/6    8.34/6    4.54/6    4.38/5    8.33/3    5.46/6    6.14/4   16.12/6    5.45/6   11.50/5    5.15/6    3.05/6    3.10/4    0.47/6  
    Janovič Ondřej             DISK       5.29/    12.51/    16.33/    21.17/    29.04/         /    40.38/    48.53/    55.06/    62.39/    67.47/    69.27/    74.20/    75.03/   
    TJ Slovan Karlovy Vary                5.29/     7.22/     3.42/     4.44/     7.47/         /         /     8.15/     6.13/     7.33/     5.08/     1.40/     4.53/     0.43/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         3.8km  170m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-127     2-124     3-117     4-119     5-115     6-113     7-112     8-109     9-102    10-101    11-100   
  1 Blažek Jiří                    51.36  4.22/1*   7.15/1*  11.12/1*  14.06/1*  17.48/1*  21.29/1*  25.41/1*  30.33/1*  40.40/1*  45.33/1*  50.25/1*  51.36/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   4.22/1*   2.53/1*   3.57/1*   2.54/1*   3.42/1*   3.41/1*   4.12/2    4.52/2   10.07/2    4.53/3    4.52/3    1.11/3  
  2 Kubát Jaroslav                 58.33  8.11/3   13.11/3   17.35/3   21.03/2   25.30/3   29.15/2   32.57/2   38.52/2   49.09/2   53.16/2   57.50/2   58.33/2  
    TJ Slovan Karlovy Vary                8.11/3    5.00/2    4.24/2    3.28/2    4.27/3    3.45/2    3.42/1*   5.55/3   10.17/3    4.07/1*   4.34/2    0.43/1* 
  3 Macura Jaroslav                59.02  5.24/2   11.32/2   17.12/2   21.05/3   25.00/2   32.24/3   36.41/3   39.51/3   49.52/3   54.16/3   58.13/3   59.02/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  5.24/2    6.08/3    5.40/3    3.53/3    3.55/2    7.24/3    4.17/3    3.10/1*  10.01/1*   4.24/2    3.57/1*   0.49/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         3.5km  125m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-125     2-105     3-106     4-107     5-117     6-102     7-126     8-123     9-101    10-100   
  1 Mágr Zdeněk                    48.00  5.24/2   10.20/2   16.46/1*  20.16/1*  26.32/1*  32.46/1*  36.21/1*  40.51/1*  42.24/1*  47.18/1*  48.00/1* 
    TJ Loko Chomutov                      5.24/2    4.56/2    6.26/1*   3.30/1*   6.16/3    6.14/1*   3.35/1*   4.30/3    1.33/1*   4.54/3    0.42/2  
  2 Fišák Jan                      53.03  5.22/1*  10.12/1*  20.22/2   24.52/2   30.52/2   37.11/2   42.37/2   46.35/2   48.23/2   52.26/2   53.03/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  5.22/1*   4.50/1*  10.10/2    4.30/2    6.00/2    6.19/2    5.26/3    3.58/2    1.48/3    4.03/2    0.37/1* 
  3 Lisý Jan                       56.20  6.38/3   12.22/3   23.26/3   28.12/3   33.57/3   41.05/3   45.48/3   49.39/3   51.26/3   55.23/3   56.20/3  
    SKOB Ostrov                           6.38/3    5.44/3   11.04/3    4.46/3    5.45/1*   7.08/3    4.43/2    3.51/1*   1.47/2    3.57/1*   0.57/3  
    Jirásek Jaroslav           DISK       4.27/    13.41/    25.00/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    TJ Skalka Cheb                        4.27/     9.14/    11.19/         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P           2.4km  120m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-119     3-117     4-102     5-101     6-100   
  1 Kolovský František             22.10  2.07/1*   7.49/1*   9.40/1*  15.00/1*  18.46/1*  21.23/1*  22.10/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.07/1*   5.42/1*   1.51/1*   5.20/2    3.46/1*   2.37/2    0.47/8  
  2 Vištejn Jiří                   25.06  3.08/6    9.08/2   12.38/2   17.55/2   21.49/2   24.19/2   25.06/2  
    Kometa Kralovice                      3.08/6    6.00/2    3.30/4    5.17/1*   3.54/2    2.30/1*   0.47/8  
  3 Bursa Jakub                    29.13  3.06/5    9.43/3   13.14/3   21.42/4   25.38/3   28.27/3   29.13/3  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.06/5    6.37/3    3.31/5    8.28/7    3.56/3    2.49/3    0.46/7  
  4 Kolovský Martin                31.42  2.46/3    9.58/4   13.26/4   21.19/3   27.02/4   30.57/4   31.42/4  
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.46/3    7.12/4    3.28/3    7.53/6    5.43/7    3.55/6    0.45/6  
  5 Macura Jan                     33.44  3.20/7   13.14/7   16.40/6   24.08/5   28.49/5   33.03/5   33.44/5  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.20/7    9.54/9    3.26/2    7.28/5    4.41/4    4.14/7    0.41/4  
  6 Šiková Karolína                39.55  4.35/10  13.50/8   18.58/7   28.07/7   34.36/7   39.18/6   39.55/6  
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.35/10   9.15/7    5.08/10   9.09/8    6.29/8    4.42/9    0.37/1* 
  7 Šiková Barbora                 40.43  3.02/4   10.53/5   15.37/5   25.09/6   32.54/6   40.06/7   40.43/7  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.02/4    7.51/5    4.44/9    9.32/11   7.45/11   7.12/12   0.37/1* 
  8 Vaško Jindřich                 41.03  2.44/2   21.22/12  25.09/12  32.16/10  37.17/8   40.23/8   41.03/8  
    KOB Baník Sokolov                     2.44/2   18.38/12   3.47/6    7.07/3    5.01/6    3.06/5    0.40/3  
  9 Kubínová Romana                42.32  7.04/13  16.39/10  21.50/9   31.02/9   37.34/9   41.49/9   42.32/9  
    TJ Slovan Karlovy Vary                7.04/13   9.35/8    5.11/11   9.12/9    6.32/9    4.15/8    0.43/5  
 10 Šika Ondřej                    44.05  4.47/11  24.17/13  28.06/13  35.22/12  40.18/10  43.18/10  44.05/10 
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.47/11  19.30/13   3.49/7    7.16/4    4.56/5    3.00/4    0.47/8  
 11 Smržová Pavlína                47.30  3.33/8   13.57/9   20.21/8   30.23/8   40.49/12  46.21/11  47.30/11 
    KOS Jesenice                          3.33/8   10.24/10   6.24/12  10.02/12  10.26/12   5.32/10   1.09/11 
 12 Liberda Ondřej                 49.58  3.44/9   12.39/6   24.10/11  33.38/11  40.20/11  48.18/12  49.58/12 
    TJ Kašperské Hory                     3.44/9    8.55/6   11.31/13   9.28/10   6.42/10   7.58/13   1.40/13 
 13 Doležalová Anna                54.39  6.25/12  18.02/11  22.17/10  35.36/13  47.06/13  53.26/13  54.39/13 
    OK Lokomotiva Plzeň                   6.25/12  11.37/11   4.15/8   13.19/13  11.30/13   6.20/11   1.13/12 
WebZdarma.cz