Konečné výsledky kategorie                                                 4.9.2006 11:32:01
                                  9.ročník - Šumavský kufr
===ČSOB-KSH========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.5km  125m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Uhlíková Tereza          KOB Baník Sokolov    BSO9151 A     38.09  +      0.00
  2.Beranová Barbora         KOB Baník Sokolov    BSO9152 A     42.25  +      4.16
  3.Beranová Jana            KOB Baník Sokolov    BSO9153 B     44.08  +      5.59
  4.Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 A     48.18  +     10.09
  5.Brožová Eliška           KOB Baník Sokolov    BSO9250 B     50.11  +     12.02
  6.Sedláčková Anna          Kometa Kralovice     KRL9051 A     51.18  +     13.09
  7.Veselá Anna              OK Potůčky           PTK9252 B     51.34  +     13.25
  8.Sklenářová Jana          MLOK Mariánské Lázně MLA9251 B     57.33  +     19.24
 MS Danihelová Jana          OK Potůčky           PTK6550  MS   93.53  +     55.44
 
Konečné výsledky kategorie: D18         3.8km  170m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kuncová Eliška           MLOK Mariánské Lázně MLA8951 A     74.16  +      0.00
  2.Slavíková Renata         KOB Baník Sokolov    BSO8950 B     77.52  +      3.36
 
Konečné výsledky kategorie: D21         4.6km  210m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E     45.01  +      0.00  R:    0b
  2.Maunová Romana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8350       51.35  +      6.34  R:    0b
  3.Bulenová Michaela        OK Lokomotiva Plzeň  LPM7751       65.45  +     20.44  R:    0b
    Vaníčková Lucie          VŠSK MFF UK Praha    MFP7250 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         3.8km  170m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kamarytová Martina       OK Potůčky           PTK6650 C     60.39  +      0.00
  2.Brumkova Vladimira       TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C     68.27  +      7.48
  3.Sklenářová Jana          MLOK Mariánské Lázně MLA6258 C     75.38  +     14.59
  4.Kriegelsteinová Jelena   SKOB Ostrov          ONO6450 C     79.55  +     19.16
 
Konečné výsledky kategorie: D45         3.5km  125m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950 C     62.23  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H16         3.8km  170m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švirák Ondřej            KOB Baník Sokolov    BSO9102 A     30.23  +      0.00
  2.Kovář Tomáš              KOB Baník Sokolov    BSO9101 A     41.57  +     11.34
  3.Bína Martin              MLOK Mariánské Lázně MLA9102 A     44.42  +     14.19
  4.Frank Jan                KČT Aš               MAS9001 B     56.45  +     26.22
  5.Kamaryt Michal           OK Potůčky           PTK9203 B     66.03  +     35.40
  6.Kriegelstein Michal      SKOB Ostrov          ONO9200 C     70.30  +     40.07
    Tengler Petr             MLOK Mariánské Lázně MLA9101 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18         4.6km  210m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kamaryt Tomáš            OK Potůčky           PTK8805 B     49.27  +      0.00
  2.Popule Tomáš             OK Lokomotiva Plzeň  LPM8803 B     53.27  +      4.00
 
Konečné výsledky kategorie: H21         5.5km  200m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     47.06  +      0.00  R:    0b
  2.Rambousek Karel          KOB Baník Sokolov    BSO7907 C     51.20  +      4.14  R:    0b
  3.Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500       55.19  +      8.13  R:    0b
  4.Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA8801 A     57.37  +     10.31  R:    0b
  5.Pilař Karel              KOB Baník Sokolov    BSO7801 C     59.32  +     12.26  R:    0b
  6.Gabriel Vojtěch          SKOB Ostrov          ONO8720 B     62.44  +     15.38  R:    0b
  7.Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206 C     67.13  +     20.07  R:    0b
  8.Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C     71.08  +     24.02  R:    0b
  9.Tojnar Jan               VŠTJ Stavební fakult FSP6701 C     71.09  +     24.03  R:    0b
 10.Suchý Libor              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8003       75.14  +     28.08  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35         4.6km  210m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Michalec Jan             MLOK Mariánské Lázně MLA5701       50.06  +      0.00
  2.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C     51.30  +      1.24
  3.Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA6601 C     55.07  +      5.01
  4.Käss Pavel               KOB Baník Sokolov    BSO7000 C     78.45  +     28.39
  5.Šustr Pavel              TJ Kašperské Hory    KSH7001 C     79.30  +     29.24
  6.Sedláček Tomáš           Kometa Kralovice     KRL6401 C     91.18  +     41.12
    Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         3.8km  170m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Blažek Jiří              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5009 C     51.36  +      0.00
  2.Kubát Jaroslav           TJ Slovan Karlovy Va SKV5203 C     58.33  +      6.57
  3.Macura Jaroslav          MLOK Mariánské Lázně MLA5903 C     59.02  +      7.26
 
Konečné výsledky kategorie: H55         3.5km  125m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mágr Zdeněk              TJ Loko Chomutov     LCV5000 C     48.00  +      0.00
  2.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     53.03  +      5.03
  3.Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C     56.20  +      8.20
    Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P           2.4km  120m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 B     22.10  +      0.00
  2.Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305 B     25.06  +      2.56
  3.Bursa Jakub              OK Lokomotiva Plzeň  LPM9302 B     29.13  +      7.03
  4.Kolovský Martin          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9403       31.42  +      9.32
  5.Macura Jan               MLOK Mariánské Lázně MLA9306 B     33.44  +     11.34
  6.Šiková Karolína          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9651       39.55  +     17.45
  7.Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650       40.43  +     18.33
  8.Vaško Jindřich           KOB Baník Sokolov    BSO9500 C     41.03  +     18.53
  9.Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452       42.32  +     20.22
 10.Šika Ondřej              OK Lokomotiva Plzeň  LPM9301       44.05  +     21.55
 11.Smržová Pavlína          KOS Jesenice         JES9351 C     47.30  +     25.20
 12.Liberda Ondřej           TJ Kašperské Hory    KSH7501 C     49.58  +     27.48
 13.Doležalová Anna          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9450 B     54.39  +     32.29
WebZdarma.cz