Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                           4.9.2006 11:30:50
                                                                                        9.ročník - Šumavský kufr
===ČSOB-KSH=====================================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         1.8km   60m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-105     3-106     4-107     5-108     6-100   
  1 Šiková Karolína                23.23  6.05/5    8.57/4   13.15/2   17.19/1*  20.18/1*  22.42/1*  23.23/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   6.05/5    2.52/3    4.18/1*   4.04/1*   2.59/1*   2.24/2    0.41/1* 
  2 Šiková Barbora                 25.06  3.57/1*   6.46/1*  11.56/1*  18.21/2   22.29/2   24.21/2   25.06/2  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.57/1*   2.49/2    5.10/2    6.25/4    4.08/2    1.52/1*   0.45/2  
  3 Janošíková Anna                34.13  4.33/2    8.25/3   14.33/4   21.30/4   27.33/4   32.21/4   34.13/4  
    TJ Kašperské Hory                     4.33/2    3.52/4    6.08/5    6.57/5    6.03/5    4.48/4    1.52/5  
  4 Kubínová Veronika              36.30  4.58/3    7.41/2   13.16/3   18.53/3   24.53/3   35.39/5   36.30/5  
    TJ Slovan Karlovy Vary                4.58/3    2.43/1*   5.35/3    5.37/2    6.00/4   10.46/5    0.51/3  
  5 Marianusová Denisa        MS   32.02  6.00/4    9.55/5   16.01/5   22.10/5   27.44/5   31.04/3   32.02/3  
    VŠTJ Ekonom Praha                     6.00/4    3.55/5    6.06/4    6.09/3    5.34/3    3.20/3    0.58/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.0km   65m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-124     3-109     4-106     5-107     6-108     7-100   
  1 Kubínová Romana                25.31  5.18/1*   7.58/1*  11.45/1*  13.39/1*  17.53/1*  22.10/2   24.55/1*  25.31/1* 
    TJ Slovan Karlovy Vary                5.18/1*   2.40/2    3.47/1*   1.54/2    4.14/5    4.17/6    2.45/3    0.36/2  
  2 Kuberková Lucie                25.56  6.39/3    8.47/2   12.40/2   14.22/2   18.04/2   22.07/1*  25.19/2   25.56/2  
    OK Lokomotiva Plzeň                   6.39/3    2.08/1*   3.53/3    1.42/1*   3.42/1*   4.03/4    3.12/6    0.37/3  
  3 Bořánková Karolína             27.33  6.35/2   10.05/3   14.16/3   16.12/3   20.12/3   23.49/3   26.39/3   27.33/3  
    USK Praha                             6.35/2    3.30/3    4.11/5    1.56/3    4.00/3    3.37/2    2.50/5    0.54/6  
  4 Sklenářová Magda               32.05  8.34/6   15.42/7   19.30/6   21.35/6   25.30/6   28.58/4   31.16/4   32.05/4  
    MLOK Mariánské Lázně                  8.34/6    7.08/6    3.48/2    2.05/6    3.55/2    3.28/1*   2.18/1*   0.49/4  
  5 Machová Veronika               32.20 10.04/7   14.58/6   18.57/5   21.01/5   25.26/5   29.03/5   31.31/5   32.20/5  
    KOS Jesenice                         10.04/7    4.54/5    3.59/4    2.04/5    4.25/6    3.37/2    2.28/2    0.49/4  
  6 Kübelová Monika                33.28  7.28/4   14.42/5   19.42/7   21.42/7   25.54/7   30.07/6   32.55/6   33.28/6  
    Kometa Kralovice                      7.28/4    7.14/7    5.00/6    2.00/4    4.12/4    4.13/5    2.48/4    0.33/1* 
  7 Doležalová Anna                41.29  7.32/5   11.02/4   17.19/4   19.24/4   25.09/4   33.56/7   39.08/7   41.29/7  
    OK Lokomotiva Plzeň                   7.32/5    3.30/3    6.17/7    2.05/6    5.45/7    8.47/7    5.12/7    2.21/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.4km   70m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-105     3-124     4-109     5-112     6-115     7-100   
  1 Brožová Eliška                 21.37  4.39/1*   6.53/1*   8.16/1*  11.04/1*  14.24/1*  19.09/1*  21.04/1*  21.37/1* 
    KOB Baník Sokolov                     4.39/1*   2.14/1*   1.23/1*   2.48/1*   3.20/1*   4.45/1*   1.55/1*   0.33/1* 
  2 Sklenářová Jana                30.26  5.41/2    8.21/2   10.12/2   14.00/2   21.48/2   27.29/2   29.44/2   30.26/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  5.41/2    2.40/2    1.51/2    3.48/2    7.48/4    5.41/2    2.15/3    0.42/2  
  3 Březinová Ivana                33.30  8.31/3   11.23/3   13.16/3   17.09/3   24.50/3   30.36/3   32.46/3   33.30/3  
    Kometa Kralovice                      8.31/3    2.52/3    1.53/3    3.53/3    7.41/3    5.46/3    2.10/2    0.44/3  
  4 Smržová Pavlína                42.00  8.35/4   12.31/4   15.26/4   19.44/4   26.57/4   37.08/4   41.14/4   42.00/4  
    KOS Jesenice                          8.35/4    3.56/4    2.55/4    4.18/4    7.13/2   10.11/4    4.06/4    0.46/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         2.8km   80m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-109     3-110     4-117     5-116     6-113     7-115     8-100   
  1 Sedláčková Anna                26.50  3.50/2    5.51/2    7.28/1*  13.47/2   18.04/1*  21.44/1*  24.55/1*  26.20/1*  26.50/1* 
    Kometa Kralovice                      3.50/2    2.01/4    1.37/1*   6.19/3    4.17/2    3.40/2    3.11/7    1.25/1*   0.30/1* 
  2 Uhlíková Tereza                28.16  3.47/1*   5.50/1*   7.29/2   13.03/1*  18.32/2   22.16/2   25.04/2   27.41/2   28.16/2  
    KOB Baník Sokolov                     3.47/1*   2.03/5    1.39/3    5.34/1*   5.29/3    3.44/3    2.48/4    2.37/7    0.35/3  
  3 Beranová Barbora               30.59  4.11/4    6.09/4    8.04/4   15.14/5   20.51/4   26.36/5   28.38/4   30.20/3   30.59/3  
    KOB Baník Sokolov                     4.11/4    1.58/2    1.55/6    7.10/5    5.37/4    5.45/8    2.02/1*   1.42/3    0.39/7  
  4 Veselá Anna                    31.11  3.59/3    6.05/3    7.42/3   14.50/4   21.17/5   25.34/3   28.13/3   30.34/4   31.11/4  
    OK Potůčky                            3.59/3    2.06/6    1.37/1*   7.08/4    6.27/6    4.17/4    2.39/3    2.21/5    0.37/5  
  5 Procházková Monika             31.57  4.23/5    6.22/5    8.04/4   13.47/2   20.34/3   25.46/4   28.52/5   31.20/5   31.57/5  
    KOB Baník Sokolov                     4.23/5    1.59/3    1.42/4    5.43/2    6.47/7    5.12/5    3.06/5    2.28/6    0.37/5  
  6 Beranová Jana                  32.57  7.12/8    9.01/8   10.49/8   20.48/8   24.23/7   27.46/6   30.52/6   32.22/6   32.57/6  
    KOB Baník Sokolov                     7.12/8    1.49/1*   1.48/5    9.59/8    3.35/1*   3.23/1*   3.06/5    1.30/2    0.35/3  
  7 Doležalová Zuzana              34.45  4.44/6    6.54/6    9.29/6   18.19/6   24.10/6   29.38/7   32.05/7   34.15/7   34.45/7  
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.44/6    2.10/7    2.35/8    8.50/7    5.51/5    5.28/6    2.27/2    2.10/4    0.30/1* 
  8 Janebová Zuzana           MS   69.35 19.27/9   23.05/9   27.09/9   40.20/9   48.22/9   57.56/9   62.55/9   67.53/9   69.35/9  
    VŠTJ Stavební fakulta Praha          19.27/9    3.38/9    4.04/9   13.11/9    8.02/8    9.34/9    4.59/8    4.58/9    1.42/9  
  9 Danihelová Jana           MS   43.58  5.33/7    8.04/7   10.26/7   18.29/7   26.45/8   32.28/8   39.58/8   42.59/8   43.58/8  
    OK Potůčky                            5.33/7    2.31/8    2.22/7    8.03/6    8.16/9    5.43/7    7.30/9    3.01/8    0.59/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         3.3km   75m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-104     3-124     4-109     5-110     6-111     7-116     8-113     9-114    10-115    11-100   
  1 Kuncová Eliška                 33.48  4.09/1*   7.14/1*   8.50/1*  11.48/1*  13.54/1*  16.54/1*  23.38/1*  27.54/1*  30.45/1*  31.41/1*  33.18/1*  33.48/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  4.09/1*   3.05/1*   1.36/2    2.58/1*   2.06/1*   3.00/1*   6.44/1*   4.16/1*   2.51/1*   0.56/2    1.37/1*   0.30/1* 
  2 Slavíková Renata               49.17  5.53/2    9.37/2   11.08/2   14.16/2   19.17/2   22.19/2   31.28/2   40.25/2   45.15/2   46.00/2   48.35/2   49.17/2  
    KOB Baník Sokolov                     5.53/2    3.44/2    1.31/1*   3.08/2    5.01/2    3.02/2    9.09/2    8.57/2    4.50/2    0.45/1*   2.35/2    0.42/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21         4.5km  165m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-125     3-115     4-114     5-116     6-119     7-127     8-118     9-122    10-123    11-126    12-100   
  1 Baldrianová Barbora            44.24  3.14/1*   4.57/1*   8.20/1*   9.03/1*  13.45/1*  18.33/1*  21.52/1*  25.31/1*  35.19/1*       /    41.14/1*  43.40/1*  44.24/1* 
    USK Praha                             3.14/1*   1.43/1*   3.23/1*   0.43/2    4.42/1*   4.48/6    3.19/6    3.39/1*   9.48/1*       /         /     2.26/1*   0.44/4  
  2 Městková Lucie                 47.49  3.38/3    5.27/3    9.14/3   10.13/3   15.20/2   20.06/2   22.45/2   26.56/2   37.07/2        /    43.55/2   47.00/2   47.49/2  
    Tempo Praha                           3.38/3    1.49/2    3.47/4    0.59/9    5.07/4    4.46/5    2.39/2    4.11/4   10.11/2        /         /     3.05/6    0.49/10 
  3 Bořánková Kristýna             48.53  3.18/2    5.09/2    8.41/2    9.51/2   15.22/3   20.22/3   23.44/3   27.32/3   38.52/3        /    45.18/3   48.10/3   48.53/3  
    USK Praha                             3.18/2    1.51/3    3.32/2    1.10/11   5.31/7    5.00/7    3.22/7    3.48/2   11.20/3        /         /     2.52/4    0.43/3  
  4 Maunová Romana                 56.10  7.05/11  10.08/10  13.57/10  15.29/10  20.18/6   25.22/6   29.20/6   33.19/6   45.19/4        /    52.40/4   55.26/4   56.10/4  
    VŠTJ Ekonom Praha                     7.05/11   3.03/12   3.49/5    1.32/12   4.49/3    5.04/8    3.58/10   3.59/3   12.00/4        /         /     2.46/2    0.44/4  
  5 Bulenová Michaela              59.06  6.13/10   8.24/9   11.58/7   12.43/7   22.32/9   27.09/7   29.36/7   34.22/7   48.25/6        /    55.39/6   58.27/5   59.06/5  
    OK Lokomotiva Plzeň                   6.13/10   2.11/5    3.34/3    0.45/4    9.49/11   4.37/2    2.27/1*   4.46/7   14.03/5        /         /     2.48/3    0.39/2  
  6 Šilhavá Petra                  59.40  4.57/6    7.11/5   11.35/5   12.16/5   17.03/4   21.34/4   24.16/4   29.05/4   45.55/5        /    55.33/5   59.02/6   59.40/6  
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.57/6    2.14/6    4.24/7    0.41/1*   4.47/2    4.31/1*   2.42/3    4.49/8   16.50/6        /         /     3.29/9    0.38/1* 
  7 Boumová Irena                  63.23  5.29/7    7.22/6   11.38/6   12.21/6   17.37/5   22.16/5   25.41/5   32.26/5   50.21/7        /    58.57/7   62.31/7   63.23/7  
    USK Praha                             5.29/7    1.53/4    4.16/6    0.43/2    5.16/6    4.39/3    3.25/8    6.45/11  17.55/10       /         /     3.34/10   0.52/11 
  8 Steiningerová Kateřina         68.13  8.46/12  11.47/11  17.14/12  18.06/11  23.17/10  30.35/10  33.24/9   38.01/8   54.57/8        /    63.35/8   67.25/8   68.13/8  
    OK Lokomotiva Plzeň                   8.46/12   3.01/11   5.27/11   0.52/6    5.11/5    7.18/12   2.49/4    4.37/5   16.56/7        /         /     3.50/11   0.48/9  
  9 Jedličková Renata              68.46  3.41/4    5.56/4   10.36/4   11.34/4   21.02/7   27.47/9   31.49/8   38.43/9   57.09/9        /    65.05/9   68.02/9   68.46/9  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.41/4    2.15/7    4.40/8    0.58/8    9.28/10   6.45/10   4.02/11   6.54/12  18.26/12       /         /     2.57/5    0.44/4  
 10 Richtrová Lucie                76.12  4.24/5    7.22/6   13.24/9   14.13/8   21.33/8   27.36/8   42.27/12  47.05/11  64.59/11       /    72.07/11  75.26/10  76.12/10 
    SK OK 24 Praha                        4.24/5    2.58/10   6.02/12   0.49/5    7.20/8    6.03/9   14.51/13   4.38/6   17.54/9        /         /     3.19/8    0.46/8  
 11 Bohuslavová Jana               77.12  5.47/8    8.23/8   13.05/8   15.17/9   27.01/12  33.56/12  37.49/10  43.12/10  62.32/10       /    71.37/10  76.14/11  77.12/11 
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.47/8    2.36/8    4.42/9    2.12/13  11.44/12   6.55/11   3.53/9    5.23/9   19.20/13       /         /     4.37/13   0.58/12 
 12 Vaníčková Lucie                80.55 11.52/13  14.35/13  22.39/13  23.42/13  35.56/13  40.36/13  43.45/13  50.27/13  68.25/13       /    77.01/12  80.11/12  80.55/12 
    VŠSK MFF UK Praha                    11.52/13   2.43/9    8.04/13   1.03/10  12.14/13   4.40/4    3.09/5    6.42/10  17.58/11       /         /     3.10/7    0.44/4  
 13 Švejcarová Daniela             83.15  5.57/9   12.09/12  17.09/11  18.06/11  25.52/11  33.39/11  37.50/11  47.51/12  65.13/12       /    77.52/13  82.16/13  83.15/13 
    TJ Spartak První Brněnská             5.57/9    6.12/13   5.00/10   0.57/7    7.46/9    7.47/13   4.11/12  10.01/13  17.22/8        /         /     4.24/12   0.59/13 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         3.3km   75m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-104     3-124     4-109     5-110     6-111     7-116     8-113     9-114    10-115    11-100   
  1 Mágrová Ivana                  45.06  6.41/3   11.01/2   13.12/3   16.29/2   21.20/2   24.41/2   33.03/1*  38.30/2   41.02/2   41.52/1*  44.20/1*  45.06/1* 
    TJ Loko Chomutov                      6.41/3    4.20/2    2.11/4    3.17/1*   4.51/10   3.21/1*   8.22/1*   5.27/3    2.32/1*   0.50/1*   2.28/3    0.46/4  
  2 Šedivá Miroslava               45.12  6.45/4   10.28/1*  12.03/1*  15.22/1*  18.38/1*  22.47/1*  33.30/2   37.15/1*  40.31/1*  42.00/2   44.24/2   45.12/2  
    VŠTJ Ekonom Praha                     6.45/4    3.43/1*   1.35/1*   3.19/2    3.16/5    4.09/6   10.43/8    3.45/1*   3.16/6    1.29/9    2.24/1*   0.48/7  
  3 Bínová Kateřina                51.32  6.46/5   12.41/5   14.56/5   19.44/5   23.12/5   27.15/4   37.54/5   43.34/4   46.27/3   47.33/4   50.46/3   51.32/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  6.46/5    5.55/6    2.15/5    4.48/10   3.28/7    4.03/5   10.39/7    5.40/5    2.53/5    1.06/2    3.13/8    0.46/4  
  4 Brumkova Vladimira             53.29 11.15/11  16.15/9   18.54/8   22.57/8   26.16/7   29.52/6   38.17/6   45.55/6   48.35/5   49.46/5   52.37/4   53.29/4  
    TJ Sparta Doly Kladno                11.15/11   5.00/4    2.39/7    4.03/6    3.19/6    3.36/3    8.25/2    7.38/9    2.40/2    1.11/6    2.51/5    0.52/9  
  5 Kubínová Jana                  53.55  6.13/1*  12.11/4   14.18/4   18.56/4   21.20/2   24.53/3   36.04/3   43.03/3   48.14/4   46.42/3   53.11/5   53.55/5  
    TJ Slovan Karlovy Vary                6.13/1*   5.58/7    2.07/3    4.38/9    2.24/1*   3.33/2   11.11/9    6.59/7    5.11/11       /     6.29/11   0.44/2  
  6 Bursová Eva                    54.46  7.54/7   15.50/8   19.39/9   24.06/9   27.19/8   31.40/7   40.23/7   47.12/8   49.53/7   50.59/6   53.59/6   54.46/6  
    OK Lokomotiva Plzeň                   7.54/7    7.56/11   3.49/11   4.27/8    3.13/3    4.21/7    8.43/3    6.49/6    2.41/3    1.06/2    3.00/6    0.47/6  
  7 Chvalová Jana                  54.50  7.12/6   13.23/6   16.00/6   20.08/6   24.10/6   27.46/5   37.05/4   45.30/5   48.53/6   51.06/7   54.08/7   54.50/7  
    OK Lokomotiva Plzeň                   7.12/6    6.11/8    2.37/6    4.08/7    4.02/9    3.36/3    9.19/5    8.25/11   3.23/7    2.13/10   3.02/7    0.42/1* 
  8 Sklenářová Jana                55.21  6.35/2   11.02/3   13.01/2   18.29/3   21.44/4   32.23/8   41.13/8   46.43/7   51.00/8   52.06/8   54.32/8   55.21/8  
    MLOK Mariánské Lázně                  6.35/2    4.27/3    1.59/2    5.28/11   3.15/4   10.39/10   8.50/4    5.30/4    4.17/8    1.06/2    2.26/2    0.49/8  
  9 Doležalová Lucie               61.58  9.55/9   17.34/10  20.29/10  24.25/10  27.58/10  33.09/9   45.13/9   52.24/9   57.14/10  58.24/10  61.05/9   61.58/9  
    OK Lokomotiva Plzeň                   9.55/9    7.39/10   2.55/9    3.56/3    3.33/8    5.11/8   12.04/11   7.11/8    4.50/9    1.10/5    2.41/4    0.53/10 
 10 Kamarytová Martina             62.24 10.33/10  18.01/11  21.05/11  25.03/11  27.45/9   39.52/11  49.17/11  54.14/11  56.55/9   58.16/9   61.39/10  62.24/10 
    OK Potůčky                           10.33/10   7.28/9    3.04/10   3.58/4    2.42/2   12.07/11   9.25/6    4.57/2    2.41/3    1.21/7    3.23/9    0.45/3  
 11 Kriegelsteinová Jelena         64.58  8.06/8   13.25/7   16.09/7   20.09/7   28.14/11  34.55/10  46.09/10  53.50/10  59.00/11  60.21/11  63.51/11  64.58/11 
    SKOB Ostrov                           8.06/8    5.19/5    2.44/8    4.00/5    8.05/11   6.41/9   11.14/10   7.41/10   5.10/10   1.21/7    3.30/10   1.07/11 
    Kuncová Daniela            DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MLOK Mariánské Lázně                      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         2.8km   80m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-109     3-110     4-117     5-116     6-113     7-115     8-100   
  1 Opavová Stanislava             38.56  5.39/1*   8.24/1*  11.07/1*  20.04/1*  26.10/1*  31.49/1*  35.16/1*  38.07/1*  38.56/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  5.39/1*   2.45/1*   2.43/1*   8.57/1*   6.06/1*   5.39/1*   3.27/1*   2.51/1*   0.49/2  
  2 Kubátová Lenka                 48.08  6.19/2   10.23/3   14.29/2   25.45/2   33.23/2   39.12/2   44.01/2   47.22/2   48.08/2  
    TJ Slovan Karlovy Vary                6.19/2    4.04/3    4.06/2   11.16/3    7.38/4    5.49/2    4.49/3    3.21/2    0.46/1* 
  3 Gabrielová Šárka               49.00  6.56/3    9.49/2   15.12/3   27.05/3   34.28/3   40.34/3   44.42/3   48.03/3   49.00/3  
    SKOB Ostrov                           6.56/3    2.53/2    5.23/4   11.53/4    7.23/3    6.06/3    4.08/2    3.21/2    0.57/4  
  4 Macurová Jana             MS   61.55 13.16/4   23.04/4   27.37/4   37.52/4   44.53/4   52.48/4   57.38/4   61.03/4   61.55/4  
    MLOK Mariánské Lázně                 13.16/4    9.48/4    4.33/3   10.15/2    7.01/2    7.55/4    4.50/4    3.25/4    0.52/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         2.2km   70m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-125     3-107     4-112     5-113     6-114     7-126     8-100   
  1 Městková Eva                   31.33  5.27/1*   8.02/1*  11.52/1*  13.39/1*  20.21/1*  23.09/1*  26.22/1*  30.38/1*  31.33/1* 
    Tempo Praha                           5.27/1*   2.35/1*   3.50/1*   1.47/1*   6.42/1*   2.48/1*   3.13/1*   4.16/1*   0.55/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         1.8km   60m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-105     3-106     4-107     5-108     6-100   
  1 Macura Vít                     33.32  7.08/4    9.54/1*  19.52/3   24.37/1*  29.04/1*  32.40/1*  33.32/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  7.08/4    2.46/1*   9.58/3    4.45/2    4.27/2    3.36/2    0.52/2  
  2 Wimmer Ondřej                  33.47  4.31/1*  10.28/2   23.04/4   26.17/2   30.33/2   33.02/2   33.47/2  
    KČT Aš                                4.31/1*   5.57/3   12.36/4    3.13/1*   4.16/1*   2.29/1*   0.45/1* 
  3 Strejc Vojtěch                 37.13  5.36/2   12.28/4   18.42/2   26.20/4   32.31/3   36.20/3   37.13/3  
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.36/2    6.52/4    6.14/1*   7.38/3    6.11/3    3.49/3    0.53/3  
  4 Polívka Vrátík                 40.52  6.31/3   10.38/3   17.24/1*  26.19/3   35.02/4   39.30/4   40.52/4  
    OK Lokomotiva Plzeň                   6.31/3    4.07/2    6.46/2    8.55/4    8.43/4    4.28/4    1.22/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.4km   70m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-105     3-124     4-109     5-112     6-115     7-100   
  1 Mašek Ondřej                   35.03  6.32/1*   9.49/1*  12.36/1*  16.48/1*  26.22/1*  32.07/1*  34.23/1*  35.03/1* 
    KOB Baník Sokolov                     6.32/1*   3.17/1*   2.47/2    4.12/1*   9.34/5    5.45/1*   2.16/2    0.40/2  
  2 Vilímek Dominik                44.54 10.07/4   14.32/4   18.14/4   23.38/3   30.02/3   40.42/2   44.04/2   44.54/2  
    TJ Kašperské Hory                    10.07/4    4.25/5    3.42/4    5.24/3    6.24/1*  10.40/3    3.22/4    0.50/4  
  3 Vaško Jindřich                 45.38  6.47/2   10.08/2   18.04/3   25.02/4   34.23/5   43.14/5   45.05/3   45.38/3  
    KOB Baník Sokolov                     6.47/2    3.21/2    7.56/5    6.58/5    9.21/3    8.51/2    1.51/1*   0.33/1* 
  4 Frank Jiří                     46.08 12.09/5   16.20/5   18.43/5   25.27/5   31.51/4   42.45/4   45.26/4   46.08/4  
    KČT Aš                               12.09/5    4.11/4    2.23/1*   6.44/4    6.24/1*  10.54/4    2.41/3    0.42/3  
  5 Kolovský Martin                49.34  7.52/3   11.15/3   14.36/2   19.59/2   29.27/2   40.43/3   47.54/5   49.34/5  
    OK Lokomotiva Plzeň                   7.52/3    3.23/3    3.21/3    5.23/2    9.28/4   11.16/5    7.11/5    1.40/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         2.8km   80m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-109     3-110     4-117     5-116     6-113     7-115     8-100   
  1 Bursa Jakub                    32.57  4.43/3    6.54/4    9.06/2   16.01/1*  21.04/1*  25.50/1*  29.57/1*  32.26/1*  32.57/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.43/3    2.11/7    2.12/1*   6.55/1*   5.03/1*   4.46/2    4.07/10   2.29/3    0.31/2  
  2 Macura Jan                     34.41  4.30/1*   6.29/1*   9.39/3   16.36/2   23.23/2   28.49/3   31.43/2   33.58/2   34.41/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.30/1*   1.59/3    3.10/6    6.57/2    6.47/9    5.26/5    2.54/4    2.15/1*   0.43/11 
  3 Šulc Marek                     35.55  6.47/11   8.25/8   11.36/7   19.23/5   25.53/6   30.42/4   32.46/3   35.19/3   35.55/3  
    KČT Aš                                6.47/11   1.38/1*   3.11/7    7.47/4    6.30/7    4.49/3    2.04/1*   2.33/5    0.36/5  
  4 Kamaryt Michal                 35.58  4.31/2    6.35/2    8.49/1*  17.30/3   23.34/3   28.45/2   32.51/4   35.29/4   35.58/4  
    OK Potůčky                            4.31/2    2.04/4    2.14/2    8.41/7    6.04/5    5.11/4    4.06/8    2.38/6    0.29/1* 
  5 Kriegelstein Michal            38.29  4.46/4    6.53/3    9.40/4   19.54/7   25.56/7   31.48/6   34.56/5   37.50/5   38.29/5  
    SKOB Ostrov                           4.46/4    2.07/5    2.47/3   10.14/8    6.02/4    5.52/6    3.08/5    2.54/7    0.39/9  
  6 Vištejn Jiří                   38.56  5.01/7    6.59/5    9.54/5   22.25/8   28.59/8   33.41/8   35.53/6   38.20/6   38.56/6  
    Kometa Kralovice                      5.01/7    1.58/2    2.55/4   12.31/10   6.34/8    4.42/1*   2.12/2    2.27/2    0.36/5  
  7 Kolovský František             39.12  4.55/5    7.04/6   12.04/8   19.40/6   25.23/5   31.37/5   36.01/8   38.31/7   39.12/7  
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.55/5    2.09/6    5.00/9    7.36/3    5.43/3    6.14/7    4.24/12   2.30/4    0.41/10 
  8 Bína Roman                     39.37  5.00/6    7.19/7   10.22/6   18.17/4   24.44/4   31.49/7   35.55/7   39.04/8   39.37/8  
    MLOK Mariánské Lázně                  5.00/6    2.19/8    3.03/5    7.55/5    6.27/6    7.05/9    4.06/8    3.09/8    0.33/3  
  9 Lhoták Luboš                   46.53  6.41/9    9.31/10  14.11/9   22.41/9   29.52/9   39.23/9   42.51/9   46.16/9   46.53/9  
    KČT Aš                                6.41/9    2.50/10   4.40/8    8.30/6    7.11/10   9.31/10   3.28/6    3.25/11   0.37/8  
 10 Wimmer Jan                     47.48  6.15/8    8.46/9   15.22/10  26.33/10  33.48/10  40.39/10  43.23/10  47.15/10  47.48/10 
    KČT Aš                                6.15/8    2.31/9    6.36/10  11.11/9    7.15/11   6.51/8    2.44/3    3.52/12   0.33/3  
 11 Šika Ondřej                    64.10  9.51/12  14.04/12  21.02/12  36.12/12  46.13/12  56.11/12  60.13/12  63.34/12  64.10/12 
    OK Lokomotiva Plzeň                   9.51/12   4.13/12   6.58/11  15.10/11  10.01/12   9.58/12   4.02/7    3.21/10   0.36/5  
 12 Liberda Ondřej            MS   57.30  6.41/9   10.08/11  19.03/11  34.38/11  39.47/11  49.20/11  53.28/11  56.47/11  57.30/11 
    TJ Kašperské Hory                     6.41/9    3.27/11   8.55/12  15.35/12   5.09/2    9.33/11   4.08/11   3.19/9    0.43/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         3.3km   75m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-104     3-124     4-109     5-110     6-111     7-116     8-113     9-114    10-115    11-100   
  1 Bína Martin                    35.24  4.19/3    8.01/3    9.15/1*  11.20/1*  12.49/1*  20.42/2   25.49/2   30.13/2   32.16/1*  33.03/1*  34.55/1*  35.24/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  4.19/3    3.42/3    1.14/1*   2.05/2    1.29/2    7.53/6    5.07/2    4.24/1*   2.03/3    0.47/2    1.52/1*   0.29/2  
  2 Švirák Ondřej                  36.17  3.31/2    9.22/5   11.05/2   12.56/2   15.58/2   18.21/1*  23.00/1*  28.18/1*  33.01/2   33.48/2   35.45/2   36.17/2  
    KOB Baník Sokolov                     3.31/2    5.51/5    1.43/2    1.51/1*   3.02/4    2.23/1*   4.39/1*   5.18/3    4.43/5    0.47/2    1.57/2    0.32/4  
  3 Kovář Tomáš                    40.19  4.31/4    7.12/2   17.18/5   19.26/5   20.53/4   23.22/3   28.34/3   33.44/3   36.52/3   37.45/3   39.44/3   40.19/3  
    KOB Baník Sokolov                     4.31/4    2.41/1*  10.06/6    2.08/3    1.27/1*   2.29/2    5.12/3    5.10/2    3.08/4    0.53/5    1.59/3    0.35/5  
  4 Tengler Petr                   42.57  4.49/5    8.47/4   14.04/4   16.32/4   18.13/3   23.27/4   30.29/4   37.09/4   39.00/4   39.52/4   42.15/4   42.57/4  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.49/5    3.58/4    5.17/3    2.28/5    1.41/3    5.14/5    7.02/4    6.40/5    1.51/2    0.52/4    2.23/5    0.42/6  
  5 Frank Jan                      48.27  3.29/1*   6.52/1*  13.30/3   15.46/3   23.35/5   26.19/5   36.20/5   43.20/5   45.06/5   45.43/5   47.59/5   48.27/5  
    KČT Aš                                3.29/1*   3.23/2    6.38/4    2.16/4    7.49/6    2.44/3   10.01/6    7.00/6    1.46/1*   0.37/1*   2.16/4    0.28/1* 
  6 Janošík Petr                   64.30  6.53/6   17.09/6   24.02/6   28.05/6   33.48/6   36.39/6   45.17/6   51.22/6   59.58/6   60.57/6   63.59/6   64.30/6  
    TJ Kašperské Hory                     6.53/6   10.16/6    6.53/5    4.03/6    5.43/5    2.51/4    8.38/5    6.05/4    8.36/6    0.59/6    3.02/6    0.31/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         5.1km  200m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-125     3-126     4-123     5-122     6-121     7-119     8-127     9-118    10-111    11-110    12-109    13-112    14-115    15-100   
  1 Popule Tomáš                   67.38  3.11/1*   7.13/1*  11.54/1*       /    21.16/1*  25.15/1*  32.01/1*  38.23/1*  43.58/1*  49.35/1*  52.39/1*  55.02/1*  60.03/1*  64.19/1*  67.11/1*  67.38/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.11/1*   4.02/1*   4.41/1*       /         /     3.59/1*   6.46/1*   6.22/1*   5.35/1*   5.37/1*   3.04/1*   2.23/1*   5.01/1*   4.16/1*   2.52/1*   0.27/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21         5.6km  155m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-102     3-110     4-112     5-113     6-116     7-111     8-118     9-127    10-119    11-120    12-121    13-122    14-123    15-126    16-100   
                                     
  1 Rambousek Karel                44.31  1.49/1*   3.41/1*   7.49/3   11.14/3   14.10/3   16.35/3   20.46/2   23.26/2   25.59/1*  28.10/2   31.05/1*  34.04/1*  36.26/1*       /    41.48/1*  44.05/1* 
    KOB Baník Sokolov                     1.49/1*   1.52/10   4.08/6    3.25/2    2.56/2    2.25/4    4.11/2    2.40/2    2.33/6    2.11/5    2.55/3    2.59/15   2.22/4        /         /     2.17/6  
                                         44.31/1* 
                                          0.26/1* 
  2 Bořánek Petr                   45.17  2.02/2    3.47/4    7.19/1*  10.51/1*  13.40/1*  16.06/1*  20.14/1*  23.18/1*  26.04/2   28.07/1*  32.24/2   34.46/2   36.58/2        /    42.23/2   44.41/2  
    USK Praha                             2.02/2    1.45/5    3.32/1*   3.32/3    2.49/1*   2.26/6    4.08/1*   3.04/6    2.46/12   2.03/3    4.17/16   2.22/3    2.12/2        /         /     2.18/7  
                                         45.17/2  
                                          0.36/6  
  3 Pilař Karel                    48.39  2.07/5    3.45/3    7.48/2   11.04/2   14.09/2   16.16/2   20.52/3   27.43/7   30.12/7   32.04/5   35.36/7   38.02/6   40.12/5        /    45.50/3   48.06/3  
    KOB Baník Sokolov                     2.07/5    1.38/2    4.03/5    3.16/1*   3.05/5    2.07/1*   4.36/7    6.51/18   2.29/4    1.52/1*   3.32/9    2.26/5    2.10/1*       /         /     2.16/5  
                                         48.39/3  
                                          0.33/5  
  4 Pilař Karel                    49.22  2.35/15   4.10/6   10.27/15  14.02/12  16.59/8   19.14/7   23.28/5   26.09/4   28.23/4   30.15/3   33.59/3   36.12/3   39.42/3        /    46.27/5   48.45/4  
    KČT Aš                                2.35/15   1.35/1*   6.17/15   3.35/5    2.57/3    2.15/2    4.14/3    2.41/4    2.14/2    1.52/1*   3.44/14   2.13/1*   3.30/20       /         /     2.18/7  
                                         49.22/4  
                                          0.37/9  
  5 Bílý Milan                     49.25  2.20/10   4.11/7    7.59/4   11.47/4   15.40/4   18.33/4   23.03/4   25.32/3   28.14/3   30.48/4   34.20/4   37.12/4   39.51/4        /    46.05/4   48.49/5  
    KOS Jesenice                          2.20/10   1.51/9    3.48/2    3.48/9    3.53/12   2.53/12   4.30/5    2.29/1*   2.42/10   2.34/15   3.32/9    2.52/11   2.39/10       /         /     2.44/15 
                                         49.25/5  
                                          0.36/6  
  6 Kamaryt Tomáš                  51.02  2.32/13   4.13/9    8.42/5   12.40/5   15.49/5   18.36/5   23.56/6   27.22/5   30.02/6   32.14/6   35.11/5   37.48/5   41.17/6        /    47.50/6   50.26/6  
    OK Potůčky                            2.32/13   1.41/4    4.29/8    3.58/12   3.09/8    2.47/11   5.20/15   3.26/10   2.40/9    2.12/6    2.57/4    2.37/8    3.29/19       /         /     2.36/12 
                                         51.02/6  
                                          0.36/6  
  7 Šilhavý Jakub                  51.55  3.43/23   5.46/20   9.34/12  13.14/8   17.50/12  20.15/11  25.07/11  27.47/8   29.51/5   32.48/7   35.15/6   39.54/8   42.16/7        /    47.55/7   51.27/7  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.43/23   2.03/14   3.48/2    3.40/8    4.36/18   2.25/4    4.52/9    2.40/2    2.04/1*   2.57/18   2.27/1*   4.39/24   2.22/4        /         /     3.32/22 
                                         51.55/7  
                                          0.28/3  
  8 Baldrian Petr                  52.58  2.02/2    3.42/2    8.59/7   12.50/6   15.56/6   18.49/6   24.25/7   27.41/6   30.43/9   33.12/9   38.17/10  40.32/10  44.24/10       /    50.01/8   52.16/8  
    SK Praga Praha                        2.02/2    1.40/3    5.17/14   3.51/11   3.06/6    2.53/12   5.36/17   3.16/7    3.02/14   2.29/11   5.05/22   2.15/2    3.52/21       /         /     2.15/4  
                                         52.58/8  
                                          0.42/16 
  9 Jiroušek Pavel                 53.39  3.59/24   5.46/20   9.38/13  13.16/9   16.19/7   19.46/9   25.05/10  30.12/11  32.43/11  35.13/11  38.46/11  41.40/11  44.44/11       /    50.30/10  52.53/9  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.59/24   1.47/7    3.52/4    3.38/6    3.03/4    3.27/21   5.19/14   5.07/14   2.31/5    2.30/12   3.33/12   2.54/12   3.04/13       /         /     2.23/11 
                                         53.39/9  
                                          0.46/17 
 10 Fibír Tomáš                    53.47  2.07/5    4.22/11  11.01/17  14.49/15  18.42/14  21.38/14  26.36/13  29.53/10  32.12/10  34.32/10  37.49/9   40.15/9   42.32/9        /    50.20/9   53.00/10 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.07/5    2.15/18   6.39/17   3.48/9    3.53/12   2.56/14   4.58/11   3.17/8    2.19/3    2.20/8    3.17/7    2.26/5    2.17/3        /         /     2.40/14 
                                         53.47/10 
                                          0.47/19 
 11 Richtr Aleš                    55.24  2.24/11   4.21/10   9.02/8   13.09/7   17.38/11  20.46/12  25.52/12  31.28/12  35.12/14  37.40/14  40.47/13  43.44/14  46.22/12       /    52.17/11  54.38/11 
    SK OK 24 Praha                        2.24/11   1.57/12   4.41/9    4.07/13   4.29/17   3.08/19   5.06/12   5.36/15   3.44/18   2.28/10   3.07/6    2.57/14   2.38/8        /         /     2.21/9  
                                         55.24/11 
                                          0.46/17 
 12 Milota Josef                   56.28  2.36/16   5.04/16   9.17/9   13.46/11  17.07/9   19.45/8   24.52/9   27.54/9   30.30/8   33.00/8   36.28/8   39.27/7   42.20/8        /    52.19/12  55.38/12 
    MLOK Mariánské Lázně                  2.36/16   2.28/21   4.13/7    4.29/14   3.21/10   2.38/10   5.07/13   3.02/5    2.36/7    2.30/12   3.28/8    2.59/15   2.53/12       /         /     3.19/20 
                                         56.28/12 
                                          0.50/22 
 13 Rauch Tomáš                    57.08  3.15/20   5.03/15   9.56/14  18.01/19  21.20/17  23.50/17  28.44/16  32.11/14  34.59/13  37.23/13  40.55/14  43.18/13  48.06/14       /    54.22/13  56.30/13 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.15/20   1.48/8    4.53/11   8.05/24   3.19/9    2.30/7    4.54/10   3.27/12   2.48/13   2.24/9    3.32/9    2.23/4    4.48/24       /         /     2.08/2  
                                         57.08/13 
                                          0.38/10 
 14 Kunc Petr                      59.46  2.13/8    3.59/5   10.52/16  14.25/14  17.32/10  20.08/10  24.38/8   34.45/16  38.21/16  41.37/16  45.24/16  48.13/15  50.48/15       /    56.23/14  58.59/14 
    MLOK Mariánské Lázně                  2.13/8    1.46/6    6.53/18   3.33/4    3.07/7    2.36/9    4.30/5   10.07/23   3.36/17   3.16/20   3.47/15   2.49/10   2.35/7        /         /     2.36/12 
                                         59.46/14 
                                          0.47/19 
 15 Buriánek Kamil                 60.56  2.11/7    5.41/18  13.45/21  17.24/18  25.35/21  27.55/21  32.42/20  37.23/17  40.37/17  43.37/17  46.43/17  49.15/17  51.40/17       /    58.19/15  60.27/15 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.11/7    3.30/22   8.04/21   3.39/7    8.11/24   2.20/3    4.47/8    4.41/13   3.14/15   3.00/19   3.06/5    2.32/7    2.25/6        /         /     2.08/2  
                                         60.56/15 
                                          0.29/4  
 16 Gabriel Vojtěch                61.11  2.29/12   4.28/13   9.29/10  14.02/12  18.09/13  21.18/13  28.26/15  31.49/13  34.32/12  36.42/12  40.20/12  43.08/12  46.22/12       /    58.33/16  60.33/16 
    SKOB Ostrov                           2.29/12   1.59/13   5.01/12   4.33/15   4.07/15   3.09/20   7.08/21   3.23/9    2.43/11   2.10/4    3.38/13   2.48/9    3.14/17       /         /     2.00/1* 
                                         61.11/16 
                                          0.38/10 
 17 Tojnar Jan                     63.36  3.36/22   5.42/19  13.17/20  18.02/20  21.39/19  24.37/19  30.00/18  33.26/15  36.02/15  38.19/15  44.10/15  48.36/16  51.14/16       /    60.36/17  62.58/17 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           3.36/22   2.06/15   7.35/20   4.45/17   3.37/11   2.58/15   5.23/16   3.26/10   2.36/7    2.17/7    5.51/23   4.26/23   2.38/8        /         /     2.22/10 
                                         63.36/17 
                                          0.38/10 
 18 Jiroušek Petr                  65.32  2.06/4    4.22/11   9.32/11  14.52/16  20.03/15  23.04/15  29.42/17  38.18/19  41.53/18  44.44/18  47.22/18  51.45/18  54.54/18       /    61.47/18  64.52/18 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.06/4    2.16/19   5.10/13   5.20/19   5.11/21   3.01/16   6.38/18   8.36/22   3.35/16   2.51/16   2.38/2    4.23/21   3.09/15       /         /     3.05/18 
                                         65.32/18 
                                          0.40/13 
 19 Šilhavý Miroslav               73.43  2.17/9    4.11/7    8.57/6   13.37/10  21.30/18  24.02/18  28.21/14  43.39/21  50.05/22  52.35/22  57.28/22  60.27/21  63.08/21       /    70.02/19  72.52/19 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.17/9    1.54/11   4.46/10   4.40/16   7.53/23   2.32/8    4.19/4   15.18/24   6.26/24   2.30/12   4.53/20   2.59/15   2.41/11       /         /     2.50/17 
                                         73.43/19 
                                          0.51/23 
 20 Suchý Libor                    74.46  2.34/14   4.43/14  13.04/19  18.44/21  23.43/20  26.44/20  33.41/21  40.48/20  45.58/20  49.23/20  53.59/20  57.14/20  61.51/20       /    70.27/20  74.20/21 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.34/14   2.09/17   8.21/22   5.40/20   4.59/20   3.01/16   6.57/19   7.07/19   5.10/23   3.25/21   4.36/18   3.15/18   4.37/23       /         /     3.53/24 
                                         74.46/20 
                                          0.26/1* 
 21 Žižka Přemysl                  74.55  3.26/21   5.50/22  16.17/24  22.27/23  26.32/23  30.25/23  38.48/23  46.18/23  50.46/23  53.42/23  58.32/23  61.27/23  64.43/22       /    71.30/21  74.15/20 
    TJ ZVVZ Milevsko                      3.26/21   2.24/20  10.27/24   6.10/22   4.05/14   3.53/22   8.23/23   7.30/21   4.28/21   2.56/17   4.50/19   2.55/13   3.16/18       /         /     2.45/16 
                                         74.55/21 
                                          0.40/13 
 22 Polívka Vratislav              76.05  3.01/17   5.09/17  11.34/18  16.35/17  20.46/16  23.47/16  30.49/19  37.34/18  42.28/19  46.36/19  50.56/19  54.46/19  57.52/19       /    72.01/22  75.25/22 
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.01/17   2.08/16   6.25/16   5.01/18   4.11/16   3.01/16   7.02/20   6.45/17   4.54/22   4.08/22   4.20/17   3.50/20   3.06/14       /         /     3.24/21 
                                         76.05/22 
                                          0.40/13 
 23 Pešta Jiří                     78.08  3.14/19   7.36/24  14.59/22  21.02/22  25.54/22  29.55/22  38.27/22  44.14/22  48.03/21  52.18/21  57.18/21  61.07/22  65.14/23       /    74.04/23  77.20/23 
    TJ ZVVZ Milevsko                      3.14/19   4.22/24   7.23/19   6.03/21   4.52/19   4.01/24   8.32/24   5.47/16   3.49/19   4.15/23   5.00/21   3.49/19   4.07/22       /         /     3.16/19 
                                         78.08/23 
                                          0.48/21 
 24 Mareš Ladislav                 85.56  3.01/17   6.37/23  16.08/23  22.35/24  28.46/24  32.46/24  41.05/24  48.12/24  52.13/24  57.00/24  65.04/24  69.27/24  72.39/24       /    81.10/24  85.00/24 
    TJ ZVVZ Milevsko                      3.01/17   3.36/23   9.31/23   6.27/23   6.11/22   4.00/23   8.19/22   7.07/19   4.01/20   4.47/24   8.04/24   4.23/21   3.12/16       /         /     3.50/23 
                                         85.56/24 
                                          0.56/24 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         5.1km  200m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-125     3-126     4-123     5-122     6-121     7-119     8-127     9-118    10-111    11-110    12-109    13-112    14-115    15-100   
  1 Kunc Petr                      56.18  4.07/1*   6.05/2   10.38/2        /    15.45/1*  17.32/1*  22.44/1*  26.37/1*  32.00/1*  37.21/1*  43.49/1*  45.24/1*  49.01/1*  53.21/1*  55.40/1*  56.18/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  4.07/1*   1.58/4    4.33/2        /         /     1.47/1*   5.12/1*   3.53/9    5.23/6    5.21/2    6.28/10   1.35/1*   3.37/2    4.20/3    2.19/5    0.38/3  
  2 Bína Pavel                     63.01  5.19/4    7.18/3   12.11/3        /    18.24/2   21.03/2   31.43/2   37.00/2   41.02/3   47.05/2   50.19/2   52.28/2   56.34/2   60.34/2   62.30/2   63.01/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  5.19/4    1.59/5    4.53/3        /         /     2.39/6   10.40/10   5.17/10   4.02/2    6.03/6    3.14/6    2.09/5    4.06/8    4.00/1*   1.56/2    0.31/1* 
  3 Käss Pavel                     65.07  9.54/9   11.41/9   16.43/6        /    26.24/6   28.24/5   34.58/4   37.14/3   40.51/2   48.17/3   51.22/3   53.13/3   57.05/3   62.12/3   64.26/3   65.07/3  
    KOB Baník Sokolov                     9.54/9    1.47/3    5.02/4        /         /     2.00/2    6.34/3    2.16/2    3.37/1*   7.26/8    3.05/3    1.51/3    3.52/7    5.07/6    2.14/4    0.41/5  
  4 Chotětický Jan                 65.37  7.59/8   10.29/8   17.56/7        /    25.02/4   27.03/4   36.58/5   39.15/5   44.37/4   49.56/4   52.46/4   54.22/4   58.04/4   62.51/4   64.56/4   65.37/4  
    KČT Aš                                7.59/8    2.30/8    7.27/6        /         /     2.01/3    9.55/8    2.17/3    5.22/5    5.19/1*   2.50/2    1.36/2    3.42/3    4.47/5    2.05/3    0.41/5  
  5 Vaníček Tomáš                  67.18  6.20/5    7.56/5   15.38/5        /    25.24/5   31.30/8   37.45/6   39.47/6   45.41/5   51.34/5   53.51/5   55.47/5   59.33/5   64.46/5   66.34/5   67.18/5  
    VŠSK MFF UK Praha                     6.20/5    1.36/1*   7.42/7        /         /     6.06/9    6.15/2    2.02/1*   5.54/8    5.53/5    2.17/1*   1.56/4    3.46/4    5.13/7    1.48/1*   0.44/9  
  6 Michalec Jan                   69.31  4.07/1*   5.51/1*  10.22/1*       /    26.33/7   29.56/6   38.37/7   41.23/7   45.43/6   53.15/6   56.20/6   58.34/6   62.21/6   66.23/6   68.48/6   69.31/6  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.07/1*   1.44/2    4.31/1*       /         /     3.23/7    8.41/5    2.46/5    4.20/3    7.32/10   3.05/3    2.14/7    3.47/6    4.02/2    2.25/6    0.43/8  
  7 Hofman Petr                    74.15  7.36/7    9.52/7   19.38/8        /    27.57/8   30.18/7   39.55/8   42.18/8   47.55/7   53.33/7   57.57/7   60.53/7   64.39/7   71.00/7   73.35/7   74.15/7  
    OK Lokomotiva Plzeň                   7.36/7    2.16/7    9.46/8        /         /     2.21/5    9.37/7    2.23/4    5.37/7    5.38/4    4.24/8    2.56/10   3.46/4    6.21/9    2.35/8    0.40/4  
  8 Sedláček Tomáš                 81.53 10.26/10  13.46/10  23.37/9        /    32.59/9   43.54/9   53.07/9   55.55/9   60.25/8   65.48/8   68.56/8   71.09/8   74.27/8   78.49/8   81.19/8   81.53/8  
    Kometa Kralovice                     10.26/10   3.20/10   9.51/9        /         /    10.55/10   9.13/6    2.48/6    4.30/4    5.23/3    3.08/5    2.13/6    3.18/1*   4.22/4    2.30/7    0.34/2  
  9 Šustr Pavel                    97.48  4.51/3    7.37/4   14.50/4        /    21.41/3   23.53/3   34.07/3   37.58/4   66.21/9   73.29/9   77.45/9   80.16/9   87.57/9   93.48/9   97.06/9   97.48/9  
    TJ Kašperské Hory                     4.51/3    2.46/9    7.13/5        /         /     2.12/4   10.14/9    3.51/8   28.23/10   7.08/7    4.16/7    2.31/8    7.41/10   5.51/8    3.18/10   0.42/7  
 10 Janovič Ondřej                115.57  7.10/6    9.09/6   45.02/10       /    51.26/10  56.22/10  64.36/10  68.11/10  86.06/10  93.33/10  98.21/10 101.05/10 105.22/10 111.58/10 114.55/10 115.57/10 
    TJ Slovan Karlovy Vary                7.10/6    1.59/5   35.53/10       /         /     4.56/8    8.14/4    3.35/7   17.55/9    7.27/9    4.48/9    2.44/9    4.17/9    6.36/10   2.57/9    1.02/10 
    Kubín Jiří                 DISK       4.19/     6.10/    16.55/         /    34.19/    38.08/    43.51/    45.53/         /    57.01/    59.08/    60.57/    64.03/    67.41/    69.41/    70.18/   
    USK Praha                             4.19/     1.51/    10.45/         /         /     3.49/     5.43/     2.02/         /         /     2.07/     1.49/     3.06/     3.38/     2.00/     0.37/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         4.5km  165m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-125     3-115     4-114     5-116     6-119     7-127     8-118     9-122    10-123    11-126    12-100   
  1 Steininger Pavel               61.17  3.47/1*   5.48/1*   9.17/1*  10.17/1*  15.56/1*  25.31/3   30.11/3   33.51/3   44.34/1*       /    57.52/1*  60.32/1*  61.17/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.47/1*   2.01/1*   3.29/1*   1.00/6    5.39/3    9.35/8    4.40/8    3.40/1*  10.43/1*       /         /     2.40/1*   0.45/6  
  2 Kubát Jaroslav                 64.53  5.58/5   11.17/6   20.24/9   21.15/8   26.56/7   32.05/7   34.40/5   38.56/5   52.15/4        /    61.05/2   64.14/2   64.53/2  
    TJ Slovan Karlovy Vary                5.58/5    5.19/8    9.07/9    0.51/3    5.41/4    5.09/2    2.35/2    4.16/3   13.19/2        /         /     3.09/3    0.39/2  
  3 Wald František                 67.04  4.56/3    7.02/3   11.06/3   12.04/2   19.05/3   25.06/2   27.55/2   32.46/2   46.09/2        /    62.54/3   66.07/3   67.04/3  
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           4.56/3    2.06/2    4.04/3    0.58/5    7.01/6    6.01/6    2.49/3    4.51/4   13.23/3        /         /     3.13/4    0.57/7  
  4 Blažek Jiří                    68.30  3.49/2    6.23/2   10.27/2   12.37/3   17.54/2   22.47/1*  25.02/1*  32.00/1*  50.50/3        /    64.50/4   67.55/4   68.30/4  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.49/2    2.34/4    4.04/3    2.10/8    5.17/2    4.53/1*   2.15/1*   6.58/6   18.50/8        /         /     3.05/2    0.35/1* 
  5 Lhoták Luboš                   74.00  9.06/8   12.27/7   16.31/6   17.16/6   24.37/5   30.06/4   33.44/4   40.44/6   57.01/5        /    69.49/5   73.03/5   74.00/5  
    KČT Aš                                9.06/8    3.21/7    4.04/3    0.45/2    7.21/7    5.29/4    3.38/5    7.00/7   16.17/4        /         /     3.14/5    0.57/7  
  6 Brumek Stanislav               77.04  5.28/4    7.49/4   14.38/5   15.18/5   20.09/4   30.15/5   34.45/6   38.53/4   65.02/7        /    72.44/6   76.22/6   77.04/6  
    TJ Sparta Doly Kladno                 5.28/4    2.21/3    6.49/8    0.40/1*   4.51/1*  10.06/9    4.30/7    4.08/2   26.09/9        /         /     3.38/6    0.42/4  
  7 Macura Jaroslav                83.35  6.09/6    9.18/5   13.36/4   14.32/4   24.58/6   30.40/6   37.55/7   51.16/9   67.47/9        /    78.35/8   82.51/8   83.35/8  
    MLOK Mariánské Lázně                  6.09/6    3.09/5    4.18/6    0.56/4   10.26/9    5.42/5    7.15/9   13.21/9   16.31/5        /         /     4.16/8    0.44/5  
  8 Rambousek Karel                86.37  9.20/9   12.40/8   18.50/8   20.41/7   30.21/9   38.18/9   42.02/9   48.21/8   65.46/8        /    80.05/9   85.27/9   86.37/9  
    KOB Baník Sokolov                     9.20/9    3.20/6    6.10/7    1.51/7    9.40/8    7.57/7    3.44/6    6.19/5   17.25/7        /         /     5.22/9    1.10/9  
  9 Červenka Jiří             MS   81.33  6.22/7   14.23/9   18.14/7   23.48/9   29.50/8   35.10/8   38.24/8   45.44/7   62.33/6        /    77.00/7   80.53/7   81.33/7  
    MLOK Mariánské Lázně                  6.22/7    8.01/9    3.51/2    5.34/9    6.02/5    5.20/3    3.14/4    7.20/8   16.49/6        /         /     3.53/7    0.40/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         3.3km   75m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-104     3-124     4-109     5-110     6-111     7-116     8-113     9-114    10-115    11-100   
  1 Mágr Zdeněk                    37.37  5.30/2    9.21/1*  11.09/1*  14.26/2   16.52/2   20.22/2   27.04/2   31.08/2   34.32/1*  35.12/1*  37.00/1*  37.37/1* 
    TJ Loko Chomutov                      5.30/2    3.51/2    1.48/4    3.17/4    2.26/6    3.30/4    6.42/2    4.04/1*   3.24/2    0.40/1*   1.48/1*   0.37/3  
  2 Jirásek Jaroslav               39.05  5.59/3    9.34/2   11.09/1*  13.47/1*  15.39/1*  18.55/1*  25.36/1*  29.46/1*  35.08/2   36.06/2   38.31/2   39.05/2  
    TJ Skalka Cheb                        5.59/3    3.35/1*   1.35/1*   2.38/1*   1.52/3    3.16/3    6.41/1*   4.10/2    5.22/4    0.58/3    2.25/2    0.34/1* 
  3 Fišák Jan                      42.08  5.08/1*  10.58/3   12.33/3   15.35/3   17.22/3   20.37/3   27.36/3   34.25/3   38.05/3   39.02/3   41.32/3   42.08/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  5.08/1*   5.50/5    1.35/1*   3.02/3    1.47/1*   3.15/2    6.59/3    6.49/6    3.40/3    0.57/2    2.30/3    0.36/2  
  4 Janeček Eduard                 44.10  8.37/5   12.34/4   14.29/4   17.53/4   20.13/5   23.25/4   31.29/4   37.13/4   39.44/4   40.49/4   43.20/4   44.10/4  
    OK Lokomotiva Plzeň                   8.37/5    3.57/3    1.55/5    3.24/6    2.20/5    3.12/1*   8.04/4    5.44/4    2.31/1*   1.05/4    2.31/4    0.50/4  
  5 Lisý Jan                       50.26  8.28/4   12.36/5   14.35/5   17.57/5   20.05/4   23.53/5   32.50/5   38.50/5   45.34/5   46.42/5   49.22/5   50.26/5  
    SKOB Ostrov                           8.28/4    4.08/4    1.59/6    3.22/5    2.08/4    3.48/5    8.57/5    6.00/5    6.44/6    1.08/6    2.40/6    1.04/6  
  6 Sklenář Jan                    53.09 11.13/6   17.04/6   18.46/6   21.32/6   23.20/6   27.38/6   37.27/6   41.48/6   48.27/6   49.34/6   52.12/6   53.09/6  
    MLOK Mariánské Lázně                 11.13/6    5.51/6    1.42/3    2.46/2    1.48/2    4.18/6    9.49/6    4.21/3    6.39/5    1.07/5    2.38/5    0.57/5  
WebZdarma.cz