Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                          19.10.2009 9:33:58
                                                                                                 1.etapa
===ČSOB-KSH================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         1.6km   70m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-116     3-115     4-118     5-129     6-100   
  1 Biersaková Dagmar              20.41  1.27/1*   4.05/1*  10.28/1*  13.10/1*  18.11/1*  20.20/1*  20.41/1* 
    Kometa Kralovice                      1.27/1*   2.38/1*   6.23/1*   2.42/2    5.01/2    2.09/2    0.21/1* 
  2 Hanáková Lenka                 28.40  2.30/2    8.39/2   20.35/2   22.33/2   26.57/2   28.18/2   28.40/2  
    Kometa Kralovice                      2.30/2    6.09/2   11.56/2    1.58/1*   4.24/1*   1.21/1*   0.22/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.0km   80m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-115     3-136     4-132     5-130     6-129     7-100   
  1 Jirsová Anna                   25.40  2.00/1*   9.27/1*  15.13/1*  17.35/1*  20.51/1*  23.42/1*  25.19/1*  25.40/1* 
    TJ Kašperské Hory                     2.00/1*   7.27/1*   5.46/1*   2.22/1*   3.16/1*   2.51/1*   1.37/1*   0.21/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.7km   95m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-115     2-132     3-123     4-124     5-125     6-136     7-130     8-129     9-100   
  1 Kubínová Veronika              30.15  5.11/1*   7.10/1*  13.55/1*  16.14/1*  17.30/1*  21.39/1*  25.46/1*  28.26/1*  29.55/1*  30.15/1* 
    TJ Slovan Karlovy Vary                5.11/1*   1.59/1*   6.45/1*   2.19/1*   1.16/3    4.09/4    4.07/2    2.40/2    1.29/4    0.20/2  
  2 Šiková Barbora                 34.30  8.30/2   10.36/2   17.49/2   21.55/2   23.19/2   26.09/2   29.56/2   32.50/2   34.08/2   34.30/2  
    OK Lokomotiva Plzeň                   8.30/2    2.06/2    7.13/2    4.06/3    1.24/4    2.50/1*   3.47/1*   2.54/4    1.18/2    0.22/3  
  3 Žandová Marcela                38.18  8.39/3   11.02/3   21.57/3   24.23/3   25.33/3   29.33/3   33.52/3   36.36/3   37.56/3   38.18/3  
    TJ Slovan Karlovy Vary                8.39/3    2.23/3   10.55/3    2.26/2    1.10/2    4.00/3    4.19/3    2.44/3    1.20/3    0.22/3  
  4 Hudečková Veronika             72.36 27.19/4   31.56/4   55.14/4   59.20/4   60.20/4   63.48/4   68.55/4   71.01/4   72.17/4   72.36/4  
    SK Libín 1096 Prachatice             27.19/4    4.37/4   23.18/4    4.06/3    1.00/1*   3.28/2    5.07/4    2.06/1*   1.16/1*   0.19/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         3.5km  140m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-117     3-114     4-110     5-113     6-126     7-127     8-124     9-123    10-132    11-130    12-119    13-100   
  1 Chvalová Věra                  36.14  1.25/2    5.15/4    8.01/4    9.39/3   13.09/3   17.37/3   19.10/3   21.45/1*  27.51/1*  30.39/1*  32.47/1*  34.43/1*  35.57/1*  36.14/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   1.25/2    3.50/4    2.46/2    1.38/1*   3.30/2    4.28/3    1.33/3    2.35/1*   6.06/6    2.48/4    2.08/3    1.56/1*   1.14/3    0.17/1* 
  2 Krausová Martina               37.43  1.11/1*   4.39/3    7.47/3    9.41/4   14.10/4   18.52/4   20.25/4   23.34/2   28.41/2   31.13/2   33.51/2   36.04/2   37.25/2   37.43/2  
    OOB TJ Sokol Troja                    1.11/1*   3.28/3    3.08/4    1.54/3    4.29/4    4.42/5    1.33/3    3.09/3    5.07/5    2.32/2    2.38/4    2.13/4    1.21/4    0.18/2  
  3 Bořánková Karolína             41.53  1.34/4    4.24/1*   7.17/2    9.01/2   12.09/1*  15.52/1*  17.16/1*  30.25/3   33.01/3   35.51/3   37.54/3   40.09/3   41.30/3   41.53/3  
    SK Kamenice                           1.34/4    2.50/1*   2.53/3    1.44/2    3.08/1*   3.43/1*   1.24/1*  13.09/5    2.36/1*   2.50/5    2.03/2    2.15/5    1.21/4    0.23/6  
  4 Kubínová Romana                43.24  1.25/2    4.24/1*   7.01/1*   8.57/1*  12.37/2   17.00/2   18.26/2   32.05/6   35.33/6   37.58/6   39.55/4   41.53/4   43.04/4   43.24/4  
    TJ Slovan Karlovy Vary                1.25/2    2.59/2    2.37/1*   1.56/4    3.40/3    4.23/2    1.26/2   13.39/6    3.28/3    2.25/1*   1.57/1*   1.58/2    1.11/2    0.20/3  
  5 Kuberková Lucie                44.44  2.21/5    6.45/6   12.56/6   15.23/6   20.55/6   25.59/6   28.00/6   30.51/5   33.40/4   36.18/4   41.16/5   43.18/5   44.24/5   44.44/5  
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.21/5    4.24/6    6.11/6    2.27/5    5.32/6    5.04/6    2.01/6    2.51/2    2.49/2    2.38/3    4.58/6    2.02/3    1.06/1*   0.20/3  
  6 Hanáková Magda                 46.58  2.37/6    6.37/5   12.05/5   14.43/5   19.24/5   23.59/5   25.43/5   30.36/4   34.37/5   37.56/5   41.16/5   45.12/6   46.36/6   46.58/6  
    Kometa Kralovice                      2.37/6    4.00/5    5.28/5    2.38/6    4.41/5    4.35/4    1.44/5    4.53/4    4.01/4    3.19/6    3.20/5    3.56/6    1.24/6    0.22/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         4.1km  155m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-109     3-111     4-112     5-113     6-114     7-123     8-124     9-126    10-133    11-119    12-100   
  1 Hájková Monika                 65.10  2.03/1*   7.58/1*  14.52/1*  20.01/1*  23.46/1*  28.09/1*  46.00/1*  49.36/1*  52.12/1*  56.10/1*  63.09/1*  64.48/1*  65.10/1* 
    KOB Baník Sokolov                     2.03/1*   5.55/1*   6.54/1*   5.09/1*   3.45/1*   4.23/1*  17.51/1*   3.36/1*   2.36/1*   3.58/1*   6.59/1*   1.39/1*   0.22/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21         4.4km  210m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-104     3-105     4-106     5-107     6-109     7-111     8-123     9-122    10-128    11-127    12-126    13-133    14-114    15-137    16-100   
                                     
  1 Baldrianová Barbora            39.59  1.20/4    2.42/1*   4.43/1*   6.53/1*   8.51/1*  11.03/1*  13.27/1*  22.07/1*  24.30/1*  26.21/1*  27.58/1*  29.07/1*  31.33/1*  34.17/1*  38.11/1*  39.40/1* 
    USK Praha                             1.20/4    1.22/1*   2.01/1*   2.10/1*   1.58/1*   2.12/1*   2.24/1*   8.40/1*   2.23/2    1.51/1*   1.37/2    1.09/2    2.26/1*   2.44/1*   3.54/1*   1.29/1* 
                                         39.59/1* 
                                          0.19/4  
  2 Procházková Monika             48.04  1.14/2    3.36/9    5.39/5    8.33/6   11.11/3   13.54/3   16.18/2   27.51/3   30.33/2   32.52/2   34.35/2   35.43/2   38.40/2   41.37/2   46.18/2   47.47/2  
    KOB Baník Sokolov                     1.14/2    2.22/13   2.03/2    2.54/8    2.38/4    2.43/2    2.24/1*  11.33/8    2.42/4    2.19/6    1.43/3    1.08/1*   2.57/9    2.57/2    4.41/5    1.29/1* 
                                         48.04/2  
                                          0.17/1* 
  3 Sedláčková Oldřiška            50.22  1.02/1*   2.49/2    5.29/2    7.54/2   10.36/2   13.39/2   16.54/3   27.39/2   30.40/3   35.10/4   36.46/4   38.03/4   40.46/3   43.55/3   48.17/3   50.03/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.02/1*   1.47/6    2.40/7    2.25/2    2.42/5    3.03/6    3.15/6   10.45/4    3.01/7    4.30/19   1.36/1*   1.17/6    2.43/2    3.09/4    4.22/2    1.46/8  
                                         50.22/3  
                                          0.19/4  
  4 Horová Magda                   51.58  1.36/10   3.12/5    5.50/6   10.30/11  13.07/9   15.57/8   19.15/7   28.39/4   32.29/4   34.50/3   36.38/3   38.00/3   42.08/6   45.46/5   50.08/4   51.40/4  
    USK Praha                             1.36/10   1.36/3    2.38/6    4.40/16   2.37/3    2.50/3    3.18/7    9.24/2    3.50/14   2.21/7    1.48/4    1.22/8    4.08/17   3.38/6    4.22/2    1.32/3  
                                         51.58/4  
                                          0.18/2  
  5 Teringlová Martina             52.39  1.16/3    3.07/3    5.35/3    8.23/4   12.01/4   15.20/4   18.39/5   32.13/10  34.28/7   36.24/7   38.21/7   39.37/7   42.34/7   45.37/4   50.34/5   52.17/5  
    TJ OB České Budějovice                1.16/3    1.51/8    2.28/4    2.48/7    3.38/12   3.19/13   3.19/8   13.34/13   2.15/1*   1.56/2    1.57/7    1.16/5    2.57/9    3.03/3    4.57/8    1.43/5  
                                         52.39/5  
                                          0.22/7  
  6 Hofmanová Michaela             52.47  1.25/7    4.06/12   6.54/9    9.26/8   12.31/6   15.34/5   19.02/6   29.55/5   33.08/6   35.50/6   37.49/6   39.15/6   42.03/5   46.13/6   50.43/6   52.25/6  
    OK Lokomotiva Plzeň                   1.25/7    2.41/15   2.48/9    2.32/4    3.05/9    3.03/6    3.28/10  10.53/5    3.13/9    2.42/11   1.59/8    1.26/10   2.48/3    4.10/12   4.30/4    1.42/4  
                                         52.47/6  
                                          0.22/7  
  7 Janatová Lucie                 54.20  1.29/8    3.29/8    6.00/7    8.32/5   13.13/10  17.13/10  19.57/10  30.28/6   32.51/5   35.13/5   37.06/5   38.46/5   41.41/4   47.14/7   52.08/7   53.55/7  
    SK Kotlářka Praha                     1.29/8    2.00/11   2.31/5    2.32/4    4.41/17   4.00/17   2.44/3   10.31/3    2.23/2    2.22/8    1.53/5    1.40/15   2.55/8    5.33/18   4.54/7    1.47/9  
                                         54.20/7  
                                          0.25/16 
  8 Chumová Jana                   55.03  2.02/14   3.48/10   7.03/11  10.18/10  12.53/8   15.58/9   19.25/8   31.14/7   34.59/10  37.38/10  39.43/8   41.16/8   44.06/8   48.06/8   52.56/8   54.40/8  
    SK Slavia Praha                       2.02/14   1.46/4    3.15/16   3.15/11   2.35/2    3.05/8    3.27/9   11.49/10   3.45/13   2.39/10   2.05/9    1.33/13   2.50/6    4.00/10   4.50/6    1.44/6  
                                         55.03/8  
                                          0.23/10 
  9 Nedbalová Jana                 57.43  1.22/5    3.08/4    5.35/3    8.01/3   12.44/7   15.53/7   19.31/9   34.02/12  37.21/11  40.05/11  42.00/11  43.12/11  46.00/11  49.40/9   55.12/9   57.20/9  
    VŠSK MFF UK Praha                     1.22/5    1.46/4    2.27/3    2.26/3    4.43/18   3.09/10   3.38/12  14.31/16   3.19/10   2.44/13   1.55/6    1.12/3    2.48/3    3.40/7    5.32/13   2.08/17 
                                         57.43/9  
                                          0.23/10 
 10 Kohlová Zuzana                 58.13  1.23/6    3.15/6    6.03/8    9.22/7   12.19/5   15.34/5   18.33/4   32.00/9   34.51/8   37.13/8   40.25/9   41.51/9   45.18/9   50.22/11  55.53/10  57.47/10 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   1.23/6    1.52/9    2.48/9    3.19/12   2.57/8    3.15/11   2.59/5   13.27/12   2.51/6    2.22/8    3.12/18   1.26/10   3.27/13   5.04/16   5.31/11   1.54/13 
                                         58.13/10 
                                          0.26/18 
 11 Kuncová Eliška                 59.47  3.34/19   5.26/16   8.12/13  10.53/12  14.40/12  17.40/11  20.28/11  31.49/8   34.52/9   37.34/9   40.35/10  42.24/10  45.53/10  50.12/10  56.03/11  59.23/11 
    SK Severka Šumperk                    3.34/19   1.52/9    2.46/8    2.41/6    3.47/13   3.00/5    2.48/4   11.21/7    3.03/8    2.42/11   3.01/17   1.49/17   3.29/14   4.19/14   5.51/14   3.20/20 
                                         59.47/11 
                                          0.24/14 
 12 Bischofová Petra               60.29  1.52/12   3.55/11   7.06/12  11.01/13  15.30/13  19.10/13  23.01/13  34.41/13  38.24/12  40.36/12  43.36/12  44.57/12  48.10/12  52.21/12  58.18/12  60.06/12 
    MLOK Mariánské Lázně                  1.52/12   2.03/12   3.11/14   3.55/13   4.29/16   3.40/15   3.51/13  11.40/9    3.43/12   2.12/3    3.00/16   1.21/7    3.13/12   4.11/13   5.57/16   1.48/10 
                                         60.29/12 
                                          0.23/10 
 13 Kubová Petra                   64.49  2.31/16   5.41/17  10.28/19  14.40/16  17.35/15  22.05/16  27.12/17  39.25/14  43.31/14  46.36/14  48.59/14  50.14/13  53.04/13  57.36/13  62.47/13  64.31/13 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.31/16   3.10/18   4.47/19   4.12/15   2.55/6    4.30/18   5.07/16  12.13/11   4.06/16   3.05/17   2.23/13   1.15/4    2.50/6    4.32/15   5.11/10   1.44/6  
                                         64.49/13 
                                          0.18/2  
 14 Hamáčková Kristina             67.02  1.55/13   3.28/7    8.26/14  15.23/19  18.18/17  23.02/18  27.11/16  43.15/16  45.57/15  48.51/15  50.57/15  52.25/15  55.13/14  58.50/14  64.43/14  66.36/14 
    TJ Lokomotiva Beroun                  1.55/13   1.33/2    4.58/20   6.57/19   2.55/6    4.44/19   4.09/14  16.04/17   2.42/4    2.54/15   2.06/10   1.28/12   2.48/3    3.37/5    5.53/15   1.53/12 
                                         67.02/14 
                                          0.26/18 
 15 Chloupková Jana                69.37  1.35/9    5.23/15   8.26/14  11.26/14  14.34/11  17.49/12  21.21/12  32.28/11  42.19/13  46.19/13  48.57/13  50.38/14  56.04/15  61.34/16  67.05/15  69.12/15 
    SK Slavia Praha                       1.35/9    3.48/19   3.03/13   3.00/10   3.08/10   3.15/11   3.32/11  11.07/6    9.51/20   4.00/18   2.38/14   1.41/16   5.26/19   5.30/17   5.31/11   2.07/16 
                                         69.37/15 
                                          0.25/16 
 16 Vaníčková Lucie                70.15  3.39/20   6.41/19   9.55/17  14.06/15  18.58/18  22.23/17  26.41/14  43.10/15  46.44/16  49.46/16  52.05/16  53.30/16  56.29/16  60.28/15  67.55/16  69.55/16 
    VŠSK MFF UK Praha                     3.39/20   3.02/17   3.14/15   4.11/14   4.52/19   3.25/14   4.18/15  16.29/18   3.34/11   3.02/16   2.19/11   1.25/9    2.59/11   3.59/9    7.27/19   2.00/15 
                                         70.15/16 
                                          0.20/6  
 17 Chloupková Radka               71.32  2.24/15   4.13/13   7.02/10  10.00/9   16.46/14  19.37/14  31.11/19  44.46/17  48.54/17  51.12/17  53.34/17  55.11/17  59.10/17  63.17/17  69.14/17  71.09/17 
    SK Slavia Praha                       2.24/15   1.49/7    2.49/11   2.58/9    6.46/20   2.51/4   11.34/20  13.35/14   4.08/17   2.18/5    2.22/12   1.37/14   3.59/15   4.07/11   5.57/16   1.55/14 
                                         71.32/17 
                                          0.23/10 
 18 Škáchová Petra                 80.40  2.52/18   8.12/20  11.12/20  18.49/20  22.47/20  25.52/20  37.07/20  50.57/20  54.49/19  57.04/19  62.25/20  65.30/20  69.36/20  73.23/18  78.30/18  80.18/18 
    SK Slavia Praha                       2.52/18   5.20/20   3.00/12   7.37/20   3.58/14   3.05/8   11.15/19  13.50/15   3.52/15   2.15/4    5.21/20   3.05/20   4.06/16   3.47/8    5.07/9    1.48/10 
                                         80.40/18 
                                          0.22/7  
 19 Šustrová Hana                  84.46  1.50/11   4.28/14   9.11/16  14.42/17  18.10/16  21.51/15  27.03/15  50.27/19  55.14/20  58.06/20  60.48/18  63.42/19  67.59/18  74.24/19  81.56/19  84.22/19 
    TJ Kašperské Hory                     1.50/11   2.38/14   4.43/18   5.31/18   3.28/11   3.41/16   5.12/17  23.24/20   4.47/18   2.52/14   2.42/15   2.54/19   4.17/18   6.25/20   7.32/20   2.26/18 
                                         84.46/19 
                                          0.24/14 
 20 Vejrostová Lenka               85.51  2.47/17   5.44/18   9.57/18  14.47/18  19.08/19  24.12/19  29.33/18  46.14/18  51.25/18  56.49/18  61.03/19  63.40/18  69.20/19  75.40/20  82.51/20  85.25/20 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   2.47/17   2.57/16   4.13/17   4.50/17   4.21/15   5.04/20   5.21/18  16.41/19   5.11/19   5.24/20   4.14/19   2.37/18   5.40/20   6.20/19   7.11/18   2.34/19 
                                         85.51/20 
                                          0.26/18 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         4.1km  155m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-109     3-111     4-112     5-113     6-114     7-123     8-124     9-126    10-133    11-119    12-100   
  1 Novotná Markéta                49.15  0.36/1*   6.19/1*   9.55/1*  14.28/1*  18.03/1*  21.30/1*  29.04/1*  31.18/1*  36.25/1*  39.43/1*  47.19/1*  48.54/1*  49.15/1* 
    USK Praha                             0.36/1*   5.43/5    3.36/1*   4.33/2    3.35/1*   3.27/1*   7.34/1*   2.14/1*   5.07/7    3.18/2    7.36/2    1.35/6    0.21/1* 
  2 Kamarytová Martina             54.50  2.12/3    7.31/4   12.08/3   16.24/2   20.08/2   24.06/2   32.44/2   39.17/2   42.05/2   45.09/2   53.11/2   54.27/2   54.50/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  2.12/3    5.19/4    4.37/4    4.16/1*   3.44/2    3.58/3    8.38/3    6.33/7    2.48/2    3.04/1*   8.02/4    1.16/2    0.23/3  
  3 Kolovská Ilona                 60.25  2.22/6    6.41/3   15.32/6   20.07/4   24.01/4   28.58/4   39.57/6   45.06/5   47.50/4   51.31/4   58.45/3   60.02/3   60.25/3  
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.22/6    4.19/1*   8.51/9    4.35/3    3.54/4    4.57/8   10.59/7    5.09/5    2.44/1*   3.41/7    7.14/1*   1.17/3    0.23/3  
  4 Tichá Jana                     61.32  2.36/7    9.37/7   14.52/4   21.03/6   26.28/8   30.56/7   38.35/5   45.25/6   48.19/5   51.43/5   59.35/4   61.09/4   61.32/4  
    TJ OK Tolar                           2.36/7    7.01/7    5.15/6    6.11/8    5.25/9    4.28/5    7.39/2    6.50/8    2.54/3    3.24/4    7.52/3    1.34/5    0.23/3  
  5 Jirsová Pavla                  63.10  1.51/2    6.26/2   15.59/8   21.03/6   24.47/5   29.11/5   38.17/4   40.44/3   47.01/3   51.16/3   61.42/6   62.48/5   63.10/5  
    TJ Kašperské Hory                     1.51/2    4.35/2    9.33/10   5.04/5    3.44/2    4.24/4    9.06/5    2.27/2    6.17/9    4.15/8   10.26/8    1.06/1*   0.22/2  
  6 Šoupová Jana                   63.36  2.41/8    7.59/5   11.47/2   17.18/3   22.34/3   27.17/3   37.25/3   43.54/4   48.33/6   52.06/6   61.24/5   63.08/6   63.36/6  
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.41/8    5.18/3    3.48/2    5.31/6    5.16/8    4.43/7   10.08/6    6.29/6    4.39/6    3.33/6    9.18/6    1.44/9    0.28/10 
  7 Zimmermannová Milena           67.54  2.59/9    8.54/6   17.29/9   22.10/8   26.14/7   31.29/8   40.26/7   47.31/7   51.12/7   56.03/7   66.09/7   67.27/7   67.54/7  
    TJ Sokol Křemže                       2.59/9    5.55/6    8.35/8    4.41/4    4.04/5    5.15/9    8.57/4    7.05/9    3.41/4    4.51/9   10.06/7    1.18/4    0.27/8  
  8 Žandová Marie                  72.22  2.13/4   10.47/9   14.56/5   20.50/5   26.00/6   29.43/6   41.14/8   53.42/9   57.42/8   61.12/8   70.19/8   71.59/8   72.22/8  
    TJ Slovan Karlovy Vary                2.13/4    8.34/9    4.09/3    5.54/7    5.10/7    3.43/2   11.31/8   12.28/10   4.00/5    3.30/5    9.07/5    1.40/8    0.23/3  
  9 Pešlová Martina                83.40  2.20/5    9.58/8   15.48/7   24.50/9   29.23/9   34.05/9   48.09/9   52.18/8   62.09/9   65.30/9   81.35/9   83.13/9   83.40/9  
    Ski Klub Lenora                       2.20/5    7.38/8    5.50/7    9.02/10   4.33/6    4.42/6   14.04/9    4.09/3    9.51/10   3.21/3   16.05/10   1.38/7    0.27/8  
 10 Hajšmanová Gábina              98.01  3.09/10  15.47/10  20.53/10  28.27/10  35.30/10  42.22/10  56.38/10  61.01/10  67.07/10  78.51/10  94.15/10  97.35/10  98.01/10 
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.09/10  12.38/10   5.06/5    7.34/9    7.03/10   6.52/10  14.16/10   4.23/4    6.06/8   11.44/10  15.24/9    3.20/10   0.26/7  
    Macurová Jana              DISK       4.48/    31.20/    37.57/    47.17/    52.32/    59.08/         /         /   112.07/   119.17/         /   133.20/   133.56/   
    MLOK Mariánské Lázně                  4.48/    26.32/     6.37/     9.20/     5.15/     6.36/         /         /         /     7.10/         /         /     0.36/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         3.2km   95m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-114     3-123     4-124     5-127     6-126     7-131     8-119     9-100   
  1 Šedivá Miroslava               40.40  2.49/3    8.10/1*  16.30/1*  19.22/1*  24.11/1*  26.39/1*  30.59/1*  38.47/1*  40.17/1*  40.40/1* 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.49/3    5.21/1*   8.20/1*   2.52/1*   4.49/6    2.28/7    4.20/1*   7.48/7    1.30/5    0.23/3  
  2 Opavová Stanislava             43.15  3.08/4    8.47/2   17.26/2   23.39/2   26.47/2   29.57/2   34.37/2   41.27/2   42.53/2   43.15/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.08/4    5.39/2    8.39/3    6.13/5    3.08/1*   3.10/9    4.40/3    6.50/3    1.26/2    0.22/2  
  3 Šilhavá Jana                   46.20  2.47/2    9.35/4   18.13/3   25.25/3   29.42/3   31.35/3   37.19/3   44.28/3   45.57/3   46.20/3  
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.47/2    6.48/4    8.38/2    7.12/8    4.17/3    1.53/5    5.44/8    7.09/5    1.29/4    0.23/3  
  4 Bouchalová Zdena               46.39  1.52/1*   9.12/3   19.28/4   25.52/5   31.58/7   33.10/5   38.28/5   44.50/4   46.18/4   46.39/4  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   1.52/1*   7.20/5   10.16/7    6.24/6    6.06/8    1.12/1*   5.18/5    6.22/1*   1.28/3    0.21/1* 
  5 Doležalová Lucie               47.08  4.42/8   13.01/7   22.10/6   25.41/4   30.20/4   32.32/4   37.59/4   45.05/5   46.43/5   47.08/5  
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.42/8    8.19/7    9.09/4    3.31/3    4.39/5    2.12/6    5.27/6    7.06/4    1.38/7    0.25/6  
  6 Kubátová Lenka                 48.38  4.36/7   11.06/5   20.16/5   27.22/6   31.51/5   33.40/6   39.23/7   46.33/6   48.13/6   48.38/6  
    TJ Slovan Karlovy Vary                4.36/7    6.30/3    9.10/5    7.06/7    4.29/4    1.49/4    5.43/7    7.10/6    1.40/8    0.25/6  
  7 Gabrielová Šárka               51.20  4.19/6   11.42/6   24.55/7   28.22/7   31.56/6   34.33/7   39.10/6   49.03/7   50.54/7   51.20/7  
    SKOB Ostrov                           4.19/6    7.23/6   13.13/9    3.27/2    3.34/2    2.37/8    4.37/2    9.53/9    1.51/9    0.26/8  
  8 Bremová Hilda                  52.57  7.38/9   15.59/9   26.01/9   32.05/8   37.47/8   39.18/8   44.07/8   50.56/8   52.27/8   52.57/8  
    Ski Klub Lenora                       7.38/9    8.21/8   10.02/6    6.04/4    5.42/7    1.31/2    4.49/4    6.49/2    1.31/6    0.30/9  
  9 Zavadilová Naďa                70.36  3.08/4   13.46/8   25.53/8   39.39/9   52.55/9   54.36/9   60.49/9   68.47/9   70.12/9   70.36/9  
    AC Sparta Praha                       3.08/4   10.38/9   12.07/8   13.46/9   13.16/9    1.41/3    6.13/9    7.58/8    1.25/1*   0.24/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         3.0km   65m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-117     3-133     4-126     5-127     6-123     7-130     8-119     9-100   
  1 Tvrdková Eva                   47.40  3.57/1*   7.23/1*  22.41/1*  26.19/1*  29.22/1*  35.45/1*  42.36/1*  45.34/1*  47.14/1*  47.40/1* 
    TJ Lokomotiva Beroun                  3.57/1*   3.26/1*  15.18/1*   3.38/1*   3.03/1*   6.23/1*   6.51/1*   2.58/1*   1.40/1*   0.26/1* 
  2 Bischofová Alena               81.52  5.48/2    9.34/2   50.29/2   54.23/2   57.33/2   64.38/2   72.52/2   77.56/2   81.00/2   81.52/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  5.48/2    3.46/2   40.55/2    3.54/2    3.10/2    7.05/2    8.14/2    5.04/2    3.04/2    0.52/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         3.0km   65m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-117     3-133     4-126     5-127     6-123     7-130     8-119     9-100   
  1 Boučková Ludmila               81.39  5.00/1*   9.41/1*  31.48/1*  37.16/1*  40.16/1*  59.18/1*  70.10/1*  77.51/1*  80.54/1*  81.39/1* 
    Orienteering club České Budějovice    5.00/1*   4.41/1*  22.07/1*   5.28/1*   3.00/1*  19.02/1*  10.52/1*   7.41/1*   3.03/1*   0.45/1* 
    Zmeková Míla               DISK      12.05/    15.23/         /    41.59/    44.31/    51.54/    60.00/    63.57/    66.26/    67.02/   
    SK Slavia Praha                      12.05/     3.18/         /         /     2.32/     7.23/     8.06/     3.57/     2.29/     0.36/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: DF          1.6km   70m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-116     3-115     4-118     5-129     6-100   
  1 Škáchová Magdalena             32.03  2.48/2    9.21/1*  21.14/1*  23.29/1*  30.05/1*  31.37/1*  32.03/1* 
    SK Slavia Praha                       2.48/2    6.33/1*  11.53/2    2.15/1*   6.36/2    1.32/1*   0.26/1* 
  2 Mudrová Lenka                  36.48  2.19/1*  13.15/2   23.23/2   27.36/2   33.55/2   36.15/2   36.48/2  
    Kometa Kralovice                      2.19/1*  10.56/2   10.08/1*   4.13/2    6.19/1*   2.20/2    0.33/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         1.6km   70m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-116     3-115     4-118     5-129     6-100   
  1 Jirsa Adam                     18.26  2.20/2    5.05/1*  10.26/1*  12.36/1*  16.18/1*  17.59/1*  18.26/1* 
    TJ Kašperské Hory                     2.20/2    2.45/1*   5.21/1*   2.10/1*   3.42/1*   1.41/1*   0.27/1* 
  2 Vébr Jiří                      29.32  2.13/1*   5.35/2   13.37/2   20.50/2   26.58/2   29.04/2   29.32/2  
    SK Kotnov Tábor                       2.13/1*   3.22/2    8.02/2    7.13/2    6.08/2    2.06/2    0.28/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.7km   95m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-115     2-132     3-123     4-124     5-125     6-136     7-130     8-129     9-100   
  1 Macura Vít                     50.24  9.05/3   13.19/3   22.22/1*  35.51/1*  37.34/1*  40.45/1*  45.19/1*  48.16/1*  49.54/1*  50.24/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  9.05/3    4.14/4    9.03/1*  13.29/2    1.43/3    3.11/3    4.34/3    2.57/3    1.38/4    0.30/4  
  2 Kovář Kamil                    52.35  5.58/2    8.06/2   24.41/2   39.53/2   41.23/2   44.27/2   48.15/2   50.53/2   52.12/2   52.35/2  
    KOB Baník Sokolov                     5.58/2    2.08/2   16.35/2   15.12/3    1.30/2    3.04/2    3.48/1*   2.38/1*   1.19/2    0.23/2  
  3 Horký Aleš                     54.28  5.33/1*   7.31/1*  26.36/3   41.57/3   43.24/3   46.11/3   50.04/3   52.54/3   54.09/3   54.28/3  
    Kometa Kralovice                      5.33/1*   1.58/1*  19.05/3   15.21/4    1.27/1*   2.47/1*   3.53/2    2.50/2    1.15/1*   0.19/1* 
  4 Horký David                    94.37 23.58/4   27.19/4   59.22/4   62.47/4   65.09/4   70.47/4   78.41/4   92.37/4   94.12/4   94.37/4  
    Kometa Kralovice                     23.58/4    3.21/3   32.03/4    3.25/1*   2.22/4    5.38/4    7.54/4   13.56/4    1.35/3    0.25/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         3.5km  140m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-117     3-114     4-110     5-113     6-126     7-127     8-124     9-123    10-132    11-130    12-119    13-100   
  1 Frank Jiří                     35.39  0.52/1*   5.22/1*   9.11/1*  11.05/1*  14.41/1*  18.46/1*  20.19/1*  22.51/1*  26.33/1*  28.56/1*  31.24/1*  33.56/1*  35.21/1*  35.39/1* 
    KČT Aš                                0.52/1*   4.30/1*   3.49/1*   1.54/1*   3.36/1*   4.05/1*   1.33/1*   2.32/1*   3.42/1*   2.23/1*   2.28/1*   2.32/1*   1.25/1*   0.18/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         4.4km  210m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-104     3-105     4-106     5-107     6-109     7-111     8-123     9-122    10-128    11-127    12-126    13-133    14-114    15-137    16-100   
                                     
  1 Šulc Marek                     46.36  0.50/1*   3.00/2    5.39/1*   8.28/1*  10.30/1*  13.20/1*  16.27/1*  27.29/1*  29.42/1*  32.10/1*  33.46/1*  34.54/1*  37.37/1*  40.53/1*  44.51/1*  46.20/1* 
    KČT Aš                                0.50/1*   2.10/2    2.39/3    2.49/4    2.02/1*   2.50/3    3.07/3   11.02/1*   2.13/1*   2.28/4    1.36/1*   1.08/1*   2.43/2    3.16/1*   3.58/1*   1.29/1* 
                                         46.36/1* 
                                          0.16/1* 
  2 Macura Jan                     54.42  0.54/2    3.20/3    6.14/2    8.48/2   13.27/2   16.11/2   18.56/3   30.11/2   33.08/2   35.37/2   38.23/2   39.39/2   42.36/2   47.52/2   52.35/2   54.22/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  0.54/2    2.26/3    2.54/4    2.34/2    4.39/5    2.44/2    2.45/2   11.15/2    2.57/4    2.29/5    2.46/5    1.16/3    2.57/3    5.16/5    4.43/3    1.47/3  
                                         54.42/2  
                                          0.20/5  
  3 Prais Marcel                   55.40  1.01/3    6.31/5    9.02/5   11.10/5   14.20/4   16.29/3   18.53/2   33.53/3   37.23/4   39.31/4   41.25/4   42.36/4   45.08/3   48.26/3   52.36/3   55.23/3  
    TJ Sokol Křemže                       1.01/3    5.30/5    2.31/1*   2.08/1*   3.10/2    2.09/1*   2.24/1*  15.00/5    3.30/5    2.08/1*   1.54/2    1.11/2    2.32/1*   3.18/2    4.10/2    2.47/6  
                                         55.40/3  
                                          0.17/2  
  4 Hulec Filip                    56.32  1.02/4    2.32/1*   6.56/4    9.58/4   14.03/3   18.36/4   22.04/4   34.09/4   36.34/3   38.54/3   40.53/3   42.14/3   45.17/4   49.24/4   54.22/4   56.10/4  
    SKP České Budějovice                  1.02/4    1.30/1*   4.24/5    3.02/5    4.05/4    4.33/4    3.28/5   12.05/3    2.25/3    2.20/3    1.59/3    1.21/5    3.03/4    4.07/4    4.58/4    1.48/4  
                                         56.32/4  
                                          0.22/6  
  5 Funda Jiří                     58.12  1.15/6    4.04/4    6.40/3    9.16/3   15.41/5   20.46/5   24.01/5   36.12/5   38.30/5   40.47/5   42.54/5   44.11/5   47.33/5   51.06/5   56.20/5   57.54/5  
    OK Andante Písek                      1.15/6    2.49/4    2.36/2    2.36/3    6.25/6    5.05/5    3.15/4   12.11/4    2.18/2    2.17/2    2.07/4    1.17/4    3.22/5    3.33/3    5.14/5    1.34/2  
                                         58.12/5  
                                          0.18/3  
  6 Fajrajzl Oldřich              108.00  1.10/5   16.01/6   23.34/6   27.07/6   30.40/6   37.25/6   42.32/6   60.56/6   70.34/6   75.43/6   82.00/6   85.09/6   90.11/6   96.50/6  104.58/6  107.41/6  
    OK Andante Písek                      1.10/5   14.51/6    7.33/6    3.33/6    3.33/3    6.45/6    5.07/6   18.24/6    9.38/6    5.09/6    6.17/6    3.09/6    5.02/6    6.39/6    8.08/6    2.43/5  
                                        108.00/6  
                                          0.19/4  
    Knepr Lukáš                DISK       1.10/     8.19/    13.07/    19.17/    22.38/    25.18/    29.42/    67.11/    70.09/    75.21/    78.14/         /         /         /         /   109.01/   
    KOB Baník Sokolov                     1.10/     7.09/     4.48/     6.10/     3.21/     2.40/     4.24/    37.29/     2.58/     5.12/     2.53/         /         /         /         /         /   
                                        109.20/   
                                          0.19/   
    Kolovský Martin            DISK       1.40/     3.31/     6.36/    11.09/    14.51/    17.33/    21.00/    37.12/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    OK Lokomotiva Plzeň                   1.40/     1.51/     3.05/     4.33/     3.42/     2.42/     3.27/    16.12/         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         55.36/   
                                              /   
    Kovářová Jitka            MSDISK      2.02/     4.13/     8.19/    13.27/         /    38.55/    43.29/    59.33/    66.48/    70.21/    74.04/    76.38/    82.44/    88.59/    96.56/   100.47/   
    KČT Aš                                2.02/     2.11/     4.06/     5.08/         /         /     4.34/    16.04/     7.15/     3.33/     3.43/     2.34/     6.06/     6.15/     7.57/     3.51/   
                                        101.36/   
                                          0.49/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         4.7km  215m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-105     3-107     4-108     5-109     6-110     7-111     8-123     9-122    10-135    11-127    12-126    13-133    14-114    15-137    16-100   
                                     
  1 Kamaryt Michal                 54.14  1.54/1*   5.02/1*   9.35/1*  10.50/1*  14.36/1*  17.33/1*  18.33/1*  30.16/1*  34.23/1*  36.20/1*  39.11/1*  40.46/1*  44.01/1*  47.29/1*  52.11/1*  53.55/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  1.54/1*   3.08/1*   4.33/1*   1.15/1*   3.46/1*   2.57/1*   1.00/2   11.43/1*   4.07/2    1.57/1*   2.51/1*   1.35/1*   3.15/1*   3.28/1*   4.42/1*   1.44/1* 
                                         54.14/1* 
                                          0.19/1* 
  2 Šika Ondřej                    98.08  3.04/2    7.47/2   17.25/2   19.50/2   26.10/2   33.44/2   34.37/2   49.34/2   53.22/2   57.39/2   61.30/2   63.27/2   67.25/2   72.56/2   96.03/2   97.47/2  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.04/2    4.43/2    9.38/2    2.25/2    6.20/2    7.34/2    0.53/1*  14.57/2    3.48/1*   4.17/2    3.51/2    1.57/2    3.58/2    5.31/2   23.07/2    1.44/1* 
                                         98.08/2  
                                          0.21/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21         5.1km  270m 20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-105     3-106     4-107     5-108     6-109     7-110     8-111     9-120    10-121    11-122    12-135    13-127    14-126    15-133    16-134   
                                      17-114    18-117    19-137    20-100   
  1 Šedivý Jan                     33.14  1.22/2    2.58/1*   4.42/2    7.34/3    8.10/2    9.49/1*  11.17/1*  11.52/1*  18.19/1*  19.36/1*  20.42/1*  22.02/1*  23.31/1*  24.30/1*  26.06/1*  27.12/1* 
    SK Praga Praha                        1.22/2    1.36/1*   1.44/2    2.52/18   0.36/1*   1.39/1*   1.28/2    0.35/10   6.27/1*   1.17/1*   1.06/2    1.20/1*   1.29/1*   0.59/8    1.36/1*   1.06/2  
                                         28.08/1*  29.53/1*  31.54/1*  32.59/1*  33.14/1* 
                                          0.56/1*   1.45/1*   2.01/1*   1.05/3    0.15/1* 
  2 Janata Martin                  36.57  1.21/1*   3.00/2    4.38/1*   6.43/1*   7.28/1*  10.30/4   12.09/3   12.35/3   20.39/3   22.12/3   23.20/3   24.40/3   26.20/3   27.16/3   29.02/2   30.07/2  
    SK Kotlářka Praha                     1.21/1*   1.39/2    1.38/1*   2.05/8    0.45/2    3.02/27   1.39/4    0.26/1*   8.04/4    1.33/2    1.08/3    1.20/1*   1.40/2    0.56/2    1.46/2    1.05/1* 
                                         31.08/2   33.07/2   35.27/2   36.40/2   36.57/2  
                                          1.01/2    1.59/2    2.20/3    1.13/5    0.17/12 
  3 Kondrát Martin                 37.51  1.28/3    3.38/7    5.43/5    7.20/2    8.14/3   10.12/2   11.26/2   12.00/2   19.17/2   21.25/2   22.53/2   24.18/2   26.16/2   27.14/2   29.19/3   30.30/3  
    SK Praga Praha                        1.28/3    2.10/20   2.05/7    1.37/1*   0.54/7    1.58/9    1.14/1*   0.34/8    7.17/2    2.08/16   1.28/17   1.25/7    1.58/10   0.58/6    2.05/6    1.11/7  
                                         31.33/3   33.47/3   36.16/3   37.34/3   37.51/3  
                                          1.03/4    2.14/6    2.29/5    1.18/12   0.17/12 
  4 Bořánek Petr                   39.49  2.05/16   4.02/14   6.01/9    8.02/7    9.01/7   11.09/8   12.52/7   13.25/7   21.41/6   23.37/7   24.46/7   26.08/7   27.54/6   28.48/5   30.43/4   32.06/5  
    USK Praha                             2.05/16   1.57/10   1.59/5    2.01/7    0.59/13   2.08/11   1.43/7    0.33/5    8.16/7    1.56/9    1.09/4    1.22/3    1.46/5    0.54/1*   1.55/3    1.23/19 
                                         33.18/4   35.41/6   38.20/5   39.33/4   39.49/4  
                                          1.12/10   2.23/12   2.39/12   1.13/5    0.16/8  
  5 Suchý Petr                     39.54  1.39/5    3.37/5    5.28/3    7.52/6    8.53/6   10.43/5   12.13/4   12.43/4   21.08/4   23.04/4   24.23/4   25.46/4   27.43/4   28.44/4   30.53/5   32.03/4  
    OK Lokomotiva Plzeň                   1.39/5    1.58/12   1.51/3    2.24/13   1.01/15   1.50/7    1.30/3    0.30/3    8.25/9    1.56/9    1.19/9    1.23/4    1.57/8    1.01/11   2.09/10   1.10/6  
                                         33.23/5   35.38/5   38.19/4   39.39/5   39.54/5  
                                          1.20/17   2.15/8    2.41/14   1.20/15   0.15/1* 
  6 Novotný Ondřej                 39.55  1.57/10   3.37/5    5.49/7    8.15/8    9.12/8   11.01/7   12.45/6   13.25/7   21.33/5   23.19/6   24.33/6   25.57/6   27.54/6   28.51/6   31.08/6   32.17/6  
    KOB MOIRA Brno                        1.57/10   1.40/3    2.12/10   2.26/14   0.57/10   1.49/5    1.44/8    0.40/19   8.08/5    1.46/7    1.14/6    1.24/6    1.57/8    0.57/4    2.17/16   1.09/4  
                                         33.29/6   35.36/4   38.36/6   39.40/6   39.55/6  
                                          1.12/10   2.07/4    3.00/22   1.04/2    0.15/1* 
  7 Hrobař Štěpán                  41.54  1.42/6    3.30/3    5.48/6    7.34/3    8.22/4   10.43/5   12.52/7   13.21/6   21.41/6   23.17/5   24.27/5   25.52/5   27.46/5   31.14/9   33.10/8   34.30/8  
    KOB MOIRA Brno                        1.42/6    1.48/6    2.18/11   1.46/2    0.48/4    2.21/18   2.09/22   0.29/2    8.20/8    1.36/3    1.10/5    1.25/7    1.54/6    3.28/31   1.56/4    1.20/15 
                                         35.32/7   37.50/7   40.08/7   41.39/8   41.54/7  
                                          1.02/3    2.18/9    2.18/2    1.31/23   0.15/1* 
  7 Fišer Jiří                     41.54  1.46/8    3.47/9    8.03/23   9.54/17  10.57/18  13.18/20  15.29/19  15.59/18  23.39/9   25.21/9   26.42/9   28.05/9   29.47/8   30.48/7   33.07/7   34.14/7  
    SK Slavia Praha                       1.46/8    2.01/13   4.16/30   1.51/5    1.03/19   2.21/18   2.11/23   0.30/3    7.40/3    1.42/4    1.21/12   1.23/4    1.42/3    1.01/11   2.19/19   1.07/3  
                                         35.47/8   37.51/8   40.35/8   41.35/7   41.54/7  
                                          1.33/27   2.04/3    2.44/16   1.00/1*   0.19/22 
  9 Hora Vojtěch                   42.27  1.44/7    3.39/8    7.13/19   9.48/16  10.50/16  12.37/14  14.24/14  14.57/11  23.06/8   25.02/8   26.22/8   28.02/8   30.04/9   31.03/8   33.13/9   34.36/9  
    SK Praga Praha                        1.44/7    1.55/9    3.34/28   2.35/16   1.02/17   1.47/3    1.47/9    0.33/5    8.09/6    1.56/9    1.20/11   1.40/16   2.02/16   0.59/8    2.10/12   1.23/19 
                                         35.55/9   38.22/9   40.54/9   42.12/9   42.27/9  
                                          1.19/16   2.27/14   2.32/9    1.18/12   0.15/1* 
 10 Tesař Pavel                    43.31  2.03/15   3.47/9    6.10/10   9.55/18  10.51/17  12.39/15  14.19/10  16.59/19  25.30/13  27.30/13  28.34/10  30.00/10  31.43/10  32.40/10  34.36/10  36.00/10 
    SK Praga Praha                        2.03/15   1.44/5    2.23/14   3.45/26   0.56/8    1.48/4    1.40/5    2.40/33   8.31/10   2.00/12   1.04/1*   1.26/9    1.43/4    0.57/4    1.56/4    1.24/21 
                                         37.15/10  39.29/10  42.02/10  43.14/10  43.31/10 
                                          1.15/13   2.14/6    2.33/10   1.12/4    0.17/12 
 11 Pilař Karel                    44.43  2.30/22   4.20/16   7.10/17  10.00/19  10.59/19  12.44/16  14.37/15  15.11/13  24.30/10  26.31/11  29.05/12  30.46/12  32.40/12  33.43/12  36.00/12  37.09/12 
    KOB Baník Sokolov                     2.30/22   1.50/7    2.50/21   2.50/17   0.59/13   1.45/2    1.53/14   0.34/8    9.19/12   2.01/13   2.34/25   1.41/17   1.54/6    1.03/14   2.17/16   1.09/4  
                                         38.20/12  40.41/11  43.04/11  44.26/11  44.43/11 
                                          1.11/9    2.21/10   2.23/4    1.22/16   0.17/12 
 12 Buriánek Kamil                 45.06  2.02/14   4.27/17   7.32/22   9.21/13  10.18/13  12.30/13  14.19/10  14.54/10  25.19/12  27.29/12  28.48/11  30.24/11  32.25/11  33.27/11  35.34/11  37.07/11 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.02/14   2.25/23   3.05/24   1.49/3    0.57/10   2.12/16   1.49/10   0.35/10  10.25/18   2.10/17   1.19/9    1.36/14   2.01/14   1.02/13   2.07/8    1.33/25 
                                         38.14/11  40.52/12  43.32/12  44.50/12  45.06/12 
                                          1.07/6    2.38/20   2.40/13   1.18/12   0.16/8  
 13 Přikryl Petr                   45.22  2.05/16   3.47/9    5.52/8    7.42/5    8.40/5   10.29/3   12.23/5   13.06/5   26.30/16  28.14/16  29.29/14  31.04/14  33.13/14  34.16/14  36.25/14  37.42/14 
    KOB MOIRA Brno                        2.05/16   1.42/4    2.05/7    1.50/4    0.58/12   1.49/5    1.54/15   0.43/24  13.24/28   1.44/6    1.15/7    1.35/13   2.09/18   1.03/14   2.09/10   1.17/10 
                                         38.51/13  41.21/13  43.50/13  45.05/13  45.22/13 
                                          1.09/7    2.30/16   2.29/5    1.15/10   0.17/12 
 14 Šafařík Ivo                    45.53  1.57/10   3.51/12   7.11/18  10.27/21  11.19/21  15.12/23  17.01/22  17.38/22  27.01/19  29.29/19  30.56/19  32.24/18  34.25/17  35.21/16  37.27/16  38.39/16 
    TJ ČZ Strakonice                      1.57/10   1.54/8    3.20/27   3.16/22   0.52/6    3.53/29   1.49/10   0.37/16   9.23/13   2.28/24   1.27/16   1.28/10   2.01/14   0.56/2    2.06/7    1.12/8  
                                         39.42/16  41.53/15  44.23/15  45.36/14  45.53/14 
                                          1.03/4    2.11/5    2.30/8    1.13/5    0.17/12 
 15 Kolovský František             46.00  2.30/22   4.27/17   6.31/11   9.03/11  10.11/12  12.20/11  14.17/9   14.50/9   25.41/15  28.05/15  29.21/13  30.50/13  33.01/13  33.59/13  36.09/13  37.36/13 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.30/22   1.57/10   2.04/6    2.32/15   1.08/24   2.09/12   1.57/16   0.33/5   10.51/22   2.24/22   1.16/8    1.29/11   2.11/19   0.58/6    2.10/12   1.27/23 
                                         38.56/14  41.33/14  44.16/14  45.41/15  46.00/15 
                                          1.20/17   2.37/18   2.43/15   1.25/17   0.19/22 
 16 Pelc Václav                    46.36  1.49/9    3.55/13   6.43/13  10.01/20  11.13/20  13.07/19  16.32/21  17.13/21  26.54/18  28.37/17  30.00/16  31.31/15  33.30/15  34.39/15  36.47/15  38.06/15 
    TJ ČZ Strakonice                      1.49/9    2.06/16   2.48/20   3.18/23   1.12/28   1.54/8    3.25/32   0.41/20   9.41/15   1.43/5    1.23/14   1.31/12   1.59/13   1.09/20   2.08/9    1.19/13 
                                         39.22/15  42.05/16  44.50/16  46.16/16  46.36/16 
                                          1.16/14   2.43/24   2.45/17   1.26/19   0.20/26 
 17 Šilhavý Jakub                  48.24  2.14/19   4.27/17   6.47/14   8.41/9    9.45/9   12.03/9   14.58/18  15.36/17  26.42/17  28.57/18  30.18/17  32.16/17  34.22/16  35.28/17  37.56/17  39.18/17 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.14/19   2.13/21   2.20/12   1.54/6    1.04/20   2.18/17   2.55/30   0.38/18  11.06/23   2.15/19   1.21/12   1.58/22   2.06/17   1.06/17   2.28/20   1.22/17 
                                         41.33/17  44.00/17  46.54/17  48.08/17  48.24/17 
                                          2.15/30   2.27/14   2.54/19   1.14/9    0.16/8  
 18 Kunc Petr                      49.30  1.31/4    3.32/4    5.28/3    9.14/12  10.10/11  12.20/11  14.23/13  14.59/12  24.36/11  26.23/10  29.41/15  31.44/16  35.06/19  36.32/18  39.11/18  40.32/18 
    MLOK Mariánské Lázně                  1.31/4    2.01/13   1.56/4    3.46/27   0.56/8    2.10/13   2.03/17   0.36/13   9.37/14   1.47/8    3.18/29   2.03/24   3.22/30   1.26/28   2.39/24   1.21/16 
                                         41.54/18  44.15/18  47.13/18  49.00/18  49.30/18 
                                          1.22/19   2.21/10   2.58/21   1.47/30   0.30/32 
 19 Chum Jaroslav                  50.49  2.44/28   4.50/23   6.55/15  10.33/22  11.35/22  14.27/21  16.31/20  17.08/20  27.46/20  30.12/20  31.56/20  34.08/20  36.35/20  37.50/19  40.40/19  41.59/19 
    SK Slavia Praha                       2.44/28   2.06/16   2.05/7    3.38/25   1.02/17   2.52/25   2.04/18   0.37/16  10.38/20   2.26/23   1.44/22   2.12/26   2.27/25   1.15/24   2.50/26   1.19/13 
                                         43.25/19  46.08/19  49.04/19  50.31/19  50.49/19 
                                          1.26/23   2.43/24   2.56/20   1.27/21   0.18/19 
 20 Zimmermann Pavel               52.51  2.41/27   4.47/22   7.19/21   9.29/14  10.33/14  13.00/18  14.42/16  15.17/15  25.37/14  27.48/14  30.35/18  32.31/19  34.29/18  40.02/22  42.14/20  43.51/21 
    TJ Sokol Křemže                       2.41/27   2.06/16   2.32/16   2.10/9    1.04/20   2.27/20   1.42/6    0.35/10  10.20/17   2.11/18   2.47/27   1.56/21   1.58/10   5.33/32   2.12/14   1.37/27 
                                         45.20/20  48.11/21  50.46/20  52.31/20  52.51/20 
                                          1.29/25   2.51/26   2.35/11   1.45/28   0.20/26 
 21 Šimon Václav                   53.18  1.59/12   4.35/20   7.13/19   9.33/15  10.39/15  12.44/16  14.49/17  15.30/16  28.37/21  32.48/24  35.59/25  38.59/25  40.57/25  41.57/25  44.12/25  45.30/25 
    TJ Lokomotiva Beroun                  1.59/12   2.36/25   2.38/18   2.20/11   1.06/22   2.05/10   2.05/19   0.41/20  13.07/26   4.11/31   3.11/28   3.00/29   1.58/10   1.00/10   2.15/15   1.18/11 
                                         46.39/25  49.04/25  51.50/23  53.03/22  53.18/21 
                                          1.09/7    2.25/13   2.46/18   1.13/5    0.15/1* 
 22 Milota Josef                   53.21  2.27/21   5.25/27   8.25/25  13.48/28  14.49/28  17.30/28  20.22/28  21.04/28  31.19/25  33.22/25  34.58/24  36.53/24  39.13/24  40.27/24  42.57/23  44.26/23 
    MLOK Mariánské Lázně                  2.27/21   2.58/29   3.00/23   5.23/29   1.01/15   2.41/23   2.52/29   0.42/23  10.15/16   2.03/15   1.36/20   1.55/20   2.20/22   1.14/23   2.30/21   1.29/24 
                                         45.44/23  48.21/22  51.23/21  53.00/21  53.21/22 
                                          1.18/15   2.37/18   3.02/23   1.37/26   0.21/29 
 23 Rauch Stanislav                53.31  2.05/16   4.12/15   6.34/12   8.55/10  10.04/10  12.15/10  14.20/12  15.11/13  28.57/22  30.59/21  33.40/22  35.45/21  38.17/21  39.33/20  42.24/21  43.50/20 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.05/16   2.07/19   2.22/13   2.21/12   1.09/26   2.11/14   2.05/19   0.51/29  13.46/29   2.02/14   2.41/26   2.05/25   2.32/26   1.16/25   2.51/27   1.26/22 
                                         45.21/21  47.59/20  51.39/22  53.12/23  53.31/23 
                                          1.31/26   2.38/20   3.40/29   1.33/24   0.19/22 
 24 Vébr Jiří                      53.40  2.34/26   5.31/28   8.05/24  11.16/23  12.23/23  14.51/22  17.05/23  17.49/23  29.24/23  31.40/22  33.18/21  36.51/23  39.09/23  40.19/23  42.36/22  44.09/22 
    SK Kotnov Tábor                       2.34/26   2.57/28   2.34/17   3.11/20   1.07/23   2.28/21   2.14/24   0.44/26  11.35/24   2.16/20   1.38/21   3.33/32   2.18/21   1.10/21   2.17/16   1.33/25 
                                         45.37/22  48.31/24  51.55/24  53.22/24  53.40/24 
                                          1.28/24   2.54/27   3.24/26   1.27/21   0.18/19 
 25 Tichý Martin                   55.22  3.33/30   6.10/30   9.08/28  11.21/24  13.21/25  15.32/24  17.22/24  18.54/24  29.42/24  32.40/23  34.03/23  35.55/22  38.36/22  39.54/21  43.05/24  44.27/24 
    TJ OK Tolar                           3.33/30   2.37/26   2.58/22   2.13/10   2.00/33   2.11/14   1.50/12   1.32/32  10.48/21   2.58/28   1.23/14   1.52/19   2.41/27   1.18/27   3.11/29   1.22/17 
                                         45.51/24  48.30/23  53.38/25  55.04/25  55.22/25 
                                          1.24/20   2.39/22   5.08/32   1.26/19   0.18/19 
 26 Hora Vladimír                  57.19  2.30/22   5.31/28   9.19/30  16.47/31  17.55/31  21.48/31  23.53/31  24.29/31  34.58/27  37.16/27  38.51/27  40.42/27  43.02/26  44.10/26  46.46/26  48.02/26 
    USK Praha                             2.30/22   3.01/30   3.48/29   7.28/31   1.08/24   3.53/29   2.05/19   0.36/13  10.29/19   2.18/21   1.35/19   1.51/18   2.20/22   1.08/18   2.36/23   1.16/9  
                                         49.27/26  52.09/26  55.26/26  56.59/26  57.19/26 
                                          1.25/21   2.42/23   3.17/25   1.33/24   0.20/26 
 27 Stehlík Petr                   60.33588.28/33 616.56/33   8.35/26  11.58/25  12.47/24  16.41/25  19.18/27  20.02/26       /         /         /         /         /         /         /         /   
    Neregistrovaní                      588.28/33  28.28/33       /     3.23/24   0.49/5    3.54/31   2.37/28   0.44/26       /         /         /         /         /         /         /         /   
                                        624.26/33 543.10/33       /   628.16/33  60.33/27 
                                              /         /         /         /         /   
 28 Koldinský Jan                  61.42  4.12/31   6.38/31   9.19/30  12.28/26  13.54/26  16.55/27  19.11/25  19.52/25  33.09/26  36.36/26  38.06/26  40.06/26  43.03/27  44.14/27  47.21/27  49.33/27 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   4.12/31   2.26/24   2.41/19   3.09/19   1.26/31   3.01/26   2.16/25   0.41/20  13.17/27   3.27/29   1.30/18   2.00/23   2.57/29   1.11/22   3.07/28   2.12/30 
                                         51.21/27  56.08/27  59.37/27  61.23/27  61.42/28 
                                          1.48/29   4.47/31   3.29/27   1.46/29   0.19/22 
 29 Gabriel Vojtěch                62.02  1.59/12   5.01/24   9.17/29  12.32/27  14.06/27  16.48/26  19.15/26  20.05/27  37.37/29  40.32/29  42.18/28  43.56/28  46.20/28  47.23/28  50.06/28  51.51/28 
    SKOB Ostrov                           1.59/12   3.02/31   4.16/30   3.15/21   1.34/32   2.42/24   2.27/27   0.50/28  17.32/30   2.55/27   1.46/23   1.38/15   2.24/24   1.03/14   2.43/25   1.45/28 
                                         53.16/28  57.20/28  60.22/28  61.47/28  62.02/29 
                                          1.25/21   4.04/29   3.02/23   1.25/17   0.15/1* 
 30 Kovář Jindřich                 63.10  3.00/29   5.01/24  13.05/32  24.11/32  24.58/32  27.26/32  29.18/32  29.54/32  38.27/30  40.56/30  44.38/30  48.08/30  50.23/30  51.31/30  54.02/30  55.20/29 
    KČT Aš                                3.00/29   2.01/13   8.04/32  11.06/32   0.47/3    2.28/21   1.52/13   0.36/13   8.33/11   2.29/25   3.42/30   3.30/30   2.15/20   1.08/18   2.31/22   1.18/11 
                                         56.33/29  59.08/29  61.37/29  62.53/29  63.10/30 
                                          1.13/12   2.35/17   2.29/5    1.16/11   0.17/12 
 31 Suchý Libor                    67.55  2.33/25   5.24/26   8.37/27  13.51/29  15.14/29  18.38/29  23.02/29  23.54/29  36.48/28  40.20/28  42.18/28  44.37/29  47.24/29  49.16/29  52.43/29  55.36/30 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.33/25   2.51/27   3.13/25   5.14/28   1.23/29   3.24/28   4.24/33   0.52/30  12.54/25   3.32/30   1.58/24   2.19/27   2.47/28   1.52/30   3.27/31   2.53/32 
                                         57.18/30  61.00/30  65.22/30  67.31/30  67.55/31 
                                          1.42/28   3.42/28   4.22/31   2.09/32   0.24/31 
 32 Nedbal Dalibor                 79.27  2.25/20   4.40/21   7.08/16  14.23/30  15.48/30  21.02/30  23.28/30  24.11/30  45.48/31  48.34/31  54.33/31  56.58/31  60.24/31  61.41/31  64.57/31  66.58/31 
    VŠSK MFF UK Praha                     2.25/20   2.15/22   2.28/15   7.15/30   1.25/30   5.14/32   2.26/26   0.43/24  21.37/32   2.46/26   5.59/32   2.25/28   3.26/31   1.17/26   3.16/30   2.01/29 
                                         69.45/31  73.52/31  77.23/31  79.06/31  79.27/32 
                                          2.47/32   4.07/30   3.31/28   1.43/27   0.21/29 
 33 Blaťák Jakub                  118.55 11.01/32  14.31/32  17.44/33  41.26/33  42.36/33  49.25/33  52.29/33  53.41/33  74.19/32  82.58/32  86.53/32  90.25/32  94.47/32  96.28/32 100.16/32 102.42/32 
    SK Slavia Praha                      11.01/32   3.30/32   3.13/25  23.42/33   1.10/27   6.49/33   3.04/31   1.12/31  20.38/31   8.39/32   3.55/31   3.32/31   4.22/32   1.41/29   3.48/32   2.26/31 
                                        105.23/32 112.25/32 116.43/32 118.39/32 118.55/33 
                                          2.41/31   7.02/32   4.18/30   1.56/31   0.16/8  
    Šimeček Jan                DISK       3.17/     5.46/     8.21/    10.45/    12.35/         /    35.25/    36.27/    50.39/    52.25/    53.59/    67.09/    69.04/    70.21/    72.41/    74.16/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.17/     2.29/     2.35/     2.24/     1.50/         /         /     1.02/    14.12/     1.46/     1.34/    13.10/     1.55/     1.17/     2.20/     1.35/   
                                         75.50/    78.41/    82.07/    83.46/    84.09/   
                                          1.34/     2.51/     3.26/     1.39/     0.23/   
    Žáček Martin               DISK       2.35/     6.37/     9.49/    14.13/    15.13/    18.37/    23.42/    24.48/         /    34.59/    38.39/    40.33/    42.35/    44.01/    46.27/    47.57/   
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.35/     4.02/     3.12/     4.24/     1.00/     3.24/     5.05/     1.06/         /         /     3.40/     1.54/     2.02/     1.26/     2.26/     1.30/   
                                         51.05/    53.47/    56.43/    58.11/    58.31/   
                                          3.08/     2.42/     2.56/     1.28/     0.20/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         4.7km  215m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-105     3-107     4-108     5-109     6-110     7-111     8-123     9-122    10-135    11-127    12-126    13-133    14-114    15-137    16-100   
                                     
  1 Funda Jiří                     43.09  1.15/1*   4.14/2    8.19/2    9.37/2   13.32/3   15.37/4   16.14/3   25.27/2   27.16/2   28.46/1*  31.00/1*  32.04/1*  34.16/1*  37.17/1*  41.21/1*  42.50/1* 
    OK Andante Písek                      1.15/1*   2.59/7    4.05/4    1.18/9    3.55/16   2.05/6    0.37/1*   9.13/1*   1.49/1*   1.30/1*   2.14/3    1.04/1*   2.12/2    3.01/3    4.04/2    1.29/4  
                                         43.09/1* 
                                          0.19/4  
  2 Šilhavý Miroslav               44.27  1.21/3    3.58/1*   8.41/3    9.58/3   12.00/1*  13.41/1*  14.23/1*  24.29/1*  27.11/1*  28.55/2   32.44/2   33.58/2   36.33/2   38.57/2   42.49/2   44.09/2  
    OK Lokomotiva Plzeň                   1.21/3    2.37/1*   4.43/7    1.17/8    2.02/2    1.41/2    0.42/5   10.06/6    2.42/6    1.44/2    3.49/16   1.14/4    2.35/5    2.24/1*   3.52/1*   1.20/1* 
                                         44.27/2  
                                          0.18/1* 
  3 Hájek Jiří                     51.00  2.03/13   4.42/7    9.41/6   10.42/5   13.36/5   15.47/5   16.35/5   28.19/6   32.57/8   35.08/8   37.20/6   38.39/6   41.32/6   44.34/3   49.13/3   50.41/3  
    KOB Baník Sokolov                     2.03/13   2.39/2    4.59/9    1.01/3    2.54/8    2.11/7    0.48/9   11.44/10   4.38/15   2.11/6    2.12/1*   1.19/10   2.53/8    3.02/4    4.39/8    1.28/3  
                                         51.00/3  
                                          0.19/4  
  4 Kroupa Štěpán                  51.39  1.32/7    4.30/3    8.14/1*   9.23/1*  14.17/8   16.06/6   16.46/6   27.09/5   31.18/4   34.24/7   39.03/8   40.09/8   42.47/8   45.43/7   49.54/4   51.18/4  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   1.32/7    2.58/6    3.44/2    1.09/5    4.54/17   1.49/3    0.40/4   10.23/7    4.09/14   3.06/15   4.39/17   1.06/2    2.38/6    2.56/2    4.11/3    1.24/2  
                                         51.39/4  
                                          0.21/6  
  5 Hudeček Karel                  52.32  3.00/17   5.55/13   9.53/7   11.20/7   16.22/12  18.02/11  19.26/12  29.25/9   31.49/6   34.12/5   37.22/7   38.57/7   41.20/5   45.10/5   49.58/5   52.06/5  
    SK Libín 1096 Prachatice              3.00/17   2.55/5    3.58/3    1.27/12   5.02/18   1.40/1*   1.24/17   9.59/5    2.24/5    2.23/9    3.10/12   1.35/14   2.23/3    3.50/10   4.48/9    2.08/17 
                                         52.32/5  
                                          0.26/14 
  6 Jiroušek Petr                  52.37  1.29/5    4.36/5    8.41/3   10.00/4   12.25/2   14.53/2   15.35/2   28.58/8   32.13/7   34.12/5   36.59/5   38.16/4   41.18/4   44.45/4   50.07/6   52.13/6  
    OK Lokomotiva Plzeň                   1.29/5    3.07/9    4.05/4    1.19/10   2.25/4    2.28/12   0.42/5   13.23/15   3.15/9    1.59/4    2.47/7    1.17/8    3.02/10   3.27/6    5.22/14   2.06/15 
                                         52.37/6  
                                          0.24/11 
  7 Pěsta Roman                    52.52  1.21/3    6.59/14  10.34/11  11.39/9   13.40/6   17.07/8   17.46/8   27.06/3   29.15/3   32.37/3   35.21/3   36.35/3   41.49/7   46.31/8   50.43/7   52.28/7  
    Ski Klub Lenora                       1.21/3    5.38/15   3.35/1*   1.05/4    2.01/1*   3.27/17   0.39/2    9.20/2    2.09/2    3.22/17   2.44/6    1.14/4    5.14/18   4.42/15   4.12/4    1.45/10 
                                         52.52/7  
                                          0.24/11 
  8 Kamaryt Miloš                  53.45  1.37/8    4.30/3    9.26/5   10.57/6   13.33/4   15.28/3   16.19/4   28.42/7   31.36/5   33.50/4   36.44/4   38.17/5   41.04/3   45.25/6   51.22/8   53.21/8  
    MLOK Mariánské Lázně                  1.37/8    2.53/3    4.56/8    1.31/14   2.36/5    1.55/5    0.51/12  12.23/11   2.54/8    2.14/7    2.54/9    1.33/13   2.47/7    4.21/13   5.57/16   1.59/13 
                                         53.45/8  
                                          0.24/11 
  9 Vaníček Tomáš                  54.21  1.18/2    4.54/8   10.18/10  11.29/8   15.06/10  17.29/10  18.18/10  32.41/11  35.03/9   37.05/9   39.59/9   41.25/9   44.26/10  47.44/9   52.17/9   54.00/9  
    VŠSK MFF UK Praha                     1.18/2    3.36/11   5.24/12   1.11/7    3.37/15   2.23/9    0.49/10  14.23/16   2.22/3    2.02/5    2.54/9    1.26/11   3.01/9    3.18/5    4.33/6    1.43/9  
                                         54.21/9  
                                          0.21/6  
 10 Marek Jan                      54.27  1.47/10   5.44/12  15.43/16  16.33/16  19.21/16  21.48/16  22.39/15  33.02/13  35.47/12  38.21/10  40.33/10  41.48/10  44.20/9   47.56/10  52.33/10  54.09/10 
    TJ Lokomotiva Beroun                  1.47/10   3.57/14   9.59/18   0.50/1*   2.48/7    2.27/10   0.51/12  10.23/7    2.45/7    2.34/11   2.12/1*   1.15/7    2.32/4    3.36/7    4.37/7    1.36/5  
                                         54.27/10 
                                          0.18/1* 
 11 Janovič Ondřej                 57.31  1.54/12   5.31/11  10.08/8   14.00/13  17.21/13  20.53/14  21.55/14  33.23/15  35.45/10  38.21/10  41.12/11  42.59/11  46.13/12  50.18/11  55.27/11  57.08/11 
    TJ Slovan Karlovy Vary                1.54/12   3.37/12   4.37/6    3.52/18   3.21/13   3.32/18   1.02/15  11.28/9    2.22/3    2.36/12   2.51/8    1.47/15   3.14/13   4.05/12   5.09/12   1.41/7  
                                         57.31/11 
                                          0.23/9  
 12 Hanák Martin                   58.35  1.29/5    5.06/9   10.12/9   11.48/10  14.43/9   17.25/9   18.12/9   32.51/12  36.14/13  38.31/12  41.44/12  43.37/12  47.10/13  50.57/12  56.04/12  58.09/12 
    Kometa Kralovice                      1.29/5    3.37/12   5.06/11   1.36/15   2.55/9    2.42/14   0.47/8   14.39/17   3.23/11   2.17/8    3.13/13   1.53/16   3.33/15   3.47/9    5.07/10   2.05/14 
                                         58.35/12 
                                          0.26/14 
 13 Sedláček Tomáš                 59.40  5.43/18   8.59/16  16.51/17  17.44/17  20.44/17  22.35/17  23.25/17  33.22/14  36.38/14  39.46/14  42.19/14  43.37/12  45.48/11  52.29/13  57.42/13  59.22/13 
    Kometa Kralovice                      5.43/18   3.16/10   7.52/17   0.53/2    3.00/10   1.51/4    0.50/11   9.57/4    3.16/10   3.08/16   2.33/4    1.18/9    2.11/1*   6.41/18   5.13/13   1.40/6  
                                         59.40/13 
                                          0.18/1* 
 14 Přeček Zdeněk                  60.51  1.47/10   4.41/6   11.57/13  13.26/12  16.05/11  18.32/12  19.11/11  32.18/10  35.45/10  38.32/13  41.56/13  45.29/14  48.50/14  52.45/14  58.40/14  60.28/14 
    AC Sparta Praha                       1.47/10   2.54/4    7.16/15   1.29/13   2.39/6    2.27/10   0.39/2   13.07/13   3.27/12   2.47/13   3.24/14   3.33/18   3.21/14   3.55/11   5.55/15   1.48/11 
                                         60.51/14 
                                          0.23/9  
 15 Michalec Jan                   61.57  2.21/14   5.26/10  10.52/12  12.02/11  14.10/7   16.29/7   17.12/7   27.08/4   42.43/16  44.36/16  47.11/16  48.25/16  51.34/16  55.10/15  59.41/15  61.31/15 
    MLOK Mariánské Lázně                  2.21/14   3.05/8    5.26/13   1.10/6    2.08/3    2.19/8    0.43/7    9.56/3   15.35/18   1.53/3    2.35/5    1.14/4    3.09/12   3.36/7    4.31/5    1.50/12 
                                         61.57/15 
                                          0.26/14 
 16 Šustr Pavel                    62.22  1.44/9    7.35/15  13.32/14  14.55/14  18.00/14  20.47/13  21.42/13  34.36/16  38.42/15  42.34/15  46.14/15  47.26/15  50.34/15  55.12/16  60.20/16  62.01/16 
    TJ Kašperské Hory                     1.44/9    5.51/16   5.57/14   1.23/11   3.05/11   2.47/15   0.55/14  12.54/12   4.06/13   3.52/18   3.40/15   1.12/3    3.08/11   4.38/14   5.08/11   1.41/7  
                                         62.22/16 
                                          0.21/6  
 17 Hofman Petr                    74.45  2.34/15   9.04/17  14.09/15  15.53/15  19.10/15  21.41/15  22.53/16  39.14/17  45.55/17  48.19/17  51.19/17  52.45/17  56.18/17  61.46/17  72.09/17  74.19/17 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.34/15   6.30/18   5.05/10   1.44/16   3.17/12   2.31/13   1.12/16  16.21/18   6.41/16   2.24/10   3.00/11   1.26/11   3.33/15   5.28/16  10.23/18   2.10/18 
                                         74.45/17 
                                          0.26/14 
 18 Šoupa Karel                    79.20  2.37/16   9.04/17  16.51/17  18.57/18  22.18/18  25.40/18  27.49/18  41.11/18  48.39/18  51.35/18  58.37/18  60.43/18  64.27/18  70.17/18  76.46/18  78.53/18 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.37/16   6.27/17   7.47/16   2.06/17   3.21/13   3.22/16   2.09/18  13.22/14   7.28/17   2.56/14   7.02/18   2.06/17   3.44/17   5.50/17   6.29/17   2.07/16 
                                         79.20/18 
                                          0.27/18 
    Kovář Vladimír             DISK       2.32/     5.32/    10.21/    11.30/    15.37/    18.22/    19.17/    46.02/    51.04/    53.37/    56.28/         /    64.41/    68.53/    74.28/    76.09/   
    KČT Aš                                2.32/     3.00/     4.49/     1.09/     4.07/     2.45/     0.55/    26.45/     5.02/     2.33/     2.51/         /         /     4.12/     5.35/     1.41/   
                                         76.28/   
                                          0.19/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         4.4km  210m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-104     3-105     4-106     5-107     6-109     7-111     8-123     9-122    10-128    11-127    12-126    13-133    14-114    15-137    16-100   
                                     
  1 Blabla Zdeněk                  45.36  1.35/3    3.16/2    5.33/1*   7.49/1*  10.24/1*  13.18/1*  15.55/1*  25.40/1*  27.46/1*  30.31/1*  32.12/1*  33.49/1*  36.22/1*  39.28/1*  43.49/1*  45.16/1* 
    SKP České Budějovice                  1.35/3    1.41/1*   2.17/1*   2.16/1*   2.35/1*   2.54/2    2.37/1*   9.45/1*   2.06/1*   2.45/3    1.41/1*   1.37/4    2.33/1*   3.06/1*   4.21/1*   1.27/1* 
                                         45.36/1* 
                                          0.20/2  
  2 Suchý Václav                   56.52  1.11/1*   3.16/2    6.14/3    9.31/3   13.33/3   17.01/3   20.58/3   31.45/2   36.58/2   39.31/2   41.49/2   43.14/2   45.51/2   49.52/2   54.58/2   56.33/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   1.11/1*   2.05/3    2.58/4    3.17/2    4.02/5    3.28/5    3.57/5   10.47/2    5.13/4    2.33/2    2.18/2    1.25/2    2.37/2    4.01/3    5.06/3    1.35/2  
                                         56.52/2  
                                          0.19/1* 
  3 Chotětický Václav              58.42  1.29/2    3.15/1*   6.06/2    9.24/2   12.29/2   15.24/2   18.24/2   32.54/3   37.58/3   40.25/3   43.31/3   44.44/3   47.42/3   51.42/3   56.33/3   58.20/3  
    KČT Aš                                1.29/2    1.46/2    2.51/2    3.18/3    3.05/3    2.55/3    3.00/2   14.30/5    5.04/3    2.27/1*   3.06/8    1.13/1*   2.58/3    4.00/2    4.51/2    1.47/3  
                                         58.42/3  
                                          0.22/3  
  4 Rambousek Karel                67.12  1.55/5    4.23/5    7.29/5   11.35/4   16.14/5   20.53/6   24.31/5   40.31/6   43.29/4   46.37/4   48.55/4   50.37/4   54.19/4   58.20/4   64.23/4   66.45/4  
    KOB Baník Sokolov                     1.55/5    2.28/6    3.06/6    4.06/6    4.39/6    4.39/7    3.38/4   16.00/7    2.58/2    3.08/7    2.18/2    1.42/5    3.42/4    4.01/3    6.03/4    2.22/7  
                                         67.12/4  
                                          0.27/6  
  5 Kraus Ota                      70.06  3.00/7    5.20/6    8.38/6   12.23/5   16.02/4   19.38/4   23.00/4   35.32/4   43.40/5   46.37/4   48.59/5   50.56/5   56.10/5   60.58/5   67.23/5   69.42/5  
    OOB TJ Sokol Troja                    3.00/7    2.20/5    3.18/7    3.45/5    3.39/4    3.36/6    3.22/3   12.32/3    8.08/6    2.57/5    2.22/5    1.57/8    5.14/7    4.48/5    6.25/5    2.19/6  
                                         70.06/5  
                                          0.24/4  
  6 Macura Jaroslav                77.58  1.40/4    8.45/8   11.50/7   15.31/7   18.33/7   23.44/7   29.06/7   42.22/7   48.48/6   51.43/6   54.22/6   55.50/6   62.29/6   68.07/6   75.27/6   77.31/6  
    MLOK Mariánské Lázně                  1.40/4    7.05/8    3.05/5    3.41/4    3.02/2    5.11/8    5.22/7   13.16/4    6.26/5    2.55/4    2.39/7    1.28/3    6.39/8    5.38/7    7.20/7    2.04/4  
                                         77.58/6  
                                          0.27/6  
  7 Kubát Jaroslav                 83.59  1.57/6    4.16/4    7.10/4   12.37/6   17.21/6   20.46/5   25.04/6   40.20/5   57.26/7   61.12/7   63.31/7   65.13/7   70.09/7   75.03/7   81.29/7   83.35/7  
    TJ Slovan Karlovy Vary                1.57/6    2.19/4    2.54/3    5.27/7    4.44/7    3.25/4    4.18/6   15.16/6   17.06/8    3.46/8    2.19/4    1.42/5    4.56/6    4.54/6    6.26/6    2.06/5  
                                         83.59/7  
                                          0.24/4  
  8 Blažek Jiří                   112.11  3.58/8    8.14/7   13.14/8   21.54/8   27.54/8   30.44/8   41.14/8   67.34/8   82.29/8   85.32/8   87.55/8   89.48/8   93.31/8  100.38/8  108.43/8  111.34/8  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.58/8    4.16/7    5.00/8    8.40/8    6.00/8    2.50/1*  10.30/8   26.20/8   14.55/7    3.03/6    2.23/6    1.53/7    3.43/5    7.07/8    8.05/8    2.51/8  
                                        112.11/8  
                                          0.37/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         4.1km  155m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-109     3-111     4-112     5-113     6-114     7-123     8-124     9-126    10-133    11-119    12-100   
  1 Tvrdek Vojtěch                 44.35  2.11/4    6.30/3   10.05/3   15.32/2   18.48/2   22.12/2   30.09/2   31.59/2   34.09/2   37.02/2   43.07/1*  44.14/1*  44.35/1* 
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.11/4    4.19/1*   3.35/4    5.27/3    3.16/1*   3.24/1*   7.57/1*   1.50/1*   2.10/1*   2.53/3    6.05/1*   1.07/1*   0.21/2  
  2 Jirásek Jaroslav               46.21  1.52/2    7.11/5   10.02/2   13.41/1*  17.11/1*  20.50/1*  28.54/1*  31.36/1*  34.03/1*  37.00/1*  44.35/2   45.58/2   46.21/2  
    TJ Skalka Cheb                        1.52/2    5.19/5    2.51/1*   3.39/1*   3.30/3    3.39/3    8.04/3    2.42/5    2.27/3    2.57/4    7.35/6    1.23/5    0.23/4  
  3 Sklenář Jan                    46.43  2.00/3    6.26/2    9.54/1*  16.24/3   20.15/3   24.05/3   32.02/3   33.57/3   36.13/3   39.00/3   45.12/3   46.23/3   46.43/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  2.00/3    4.26/2    3.28/3    6.30/4    3.51/5    3.50/6    7.57/1*   1.55/2    2.16/2    2.47/2    6.12/2    1.11/2    0.20/1* 
  4 Wald František                 51.39  2.12/5    6.48/4   10.12/4   19.15/4   22.47/4   26.31/4   35.08/4   37.51/4   40.36/4   43.35/4   49.53/4   51.16/4   51.39/4  
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.12/5    4.36/3    3.24/2    9.03/7    3.32/4    3.44/5    8.37/4    2.43/6    2.45/6    2.59/5    6.18/3    1.23/5    0.23/4  
  5 Fišák Jan                      53.36  1.41/1*   6.25/1*  13.31/5   21.22/6   24.40/5   28.07/5   37.33/5   39.58/5   42.32/5   45.39/5   51.59/5   53.13/5   53.36/5  
    MLOK Mariánské Lázně                  1.41/1*   4.44/4    7.06/6    7.51/6    3.18/2    3.27/2    9.26/5    2.25/3    2.34/4    3.07/6    6.20/4    1.14/4    0.23/4  
  6 Lisý Jan                       63.11  3.32/7   10.07/7   15.19/6   20.20/5   25.37/6   30.09/6   41.16/6   43.54/6   47.18/6   51.38/6   60.53/6   62.43/6   63.11/6  
    SKOB Ostrov                           3.32/7    6.35/7    5.12/5    5.01/2    5.17/7    4.32/7   11.07/7    2.38/4    3.24/7    4.20/7    9.15/7    1.50/7    0.28/7  
  7 Hamáček Bohuslav               67.27  2.20/6    7.54/6   20.08/7   26.42/7   30.36/7   34.19/7   44.38/7   54.02/7   56.40/7   59.24/7   65.55/7   67.06/7   67.27/7  
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.20/6    5.34/6   12.14/7    6.34/5    3.54/6    3.43/4   10.19/6    9.24/7    2.38/5    2.44/1*   6.31/5    1.11/2    0.21/2  
    Nedbal Dalibor             DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    78.00/    83.19/    84.28/   
    Neregistrovaní                            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     5.19/     1.09/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         3.0km   65m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-117     3-133     4-126     5-127     6-123     7-130     8-119     9-100   
  1 Bouček Václav                  44.13  4.07/1*   7.22/1*  18.47/1*  22.11/1*  24.23/1*  30.06/1*  39.16/1*  42.01/1*  43.44/1*  44.13/1* 
    Orienteering club České Budějovice    4.07/1*   3.15/1*  11.25/1*   3.24/1*   2.12/1*   5.43/1*   9.10/1*   2.45/1*   1.43/1*   0.29/1* 
  2 Chloupek Radek                 80.39 18.54/2   24.17/2   38.24/2   45.08/2   49.00/2   58.05/2   67.51/2   73.24/2   79.54/2   80.39/2  
    SK Slavia Praha                      18.54/2    5.23/2   14.07/2    6.44/2    3.52/2    9.05/2    9.46/2    5.33/2    6.30/2    0.45/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         1.6km   70m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-116     3-115     4-118     5-129     6-100   
  1 Kovář Ondřej                   22.12  2.18/2    5.16/1*  11.33/1*  14.25/1*  19.30/1*  21.44/1*  22.12/1* 
    KČT Aš                                2.18/2    2.58/1*   6.17/1*   2.52/1*   5.05/1*   2.14/2    0.28/1* 
  2 Suchý ŠIMON                    24.48  2.16/1*   5.53/2   12.18/2   16.08/2   22.19/2   24.19/2   24.48/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.16/1*   3.37/2    6.25/2    3.50/2    6.11/2    2.00/1*   0.29/2  
  3 Kovářová Lucie                 34.46  3.32/4    8.25/3   17.13/3   21.43/3   30.20/3   33.36/3   34.46/3  
    KČT Aš                                3.32/4    4.53/3    8.48/3    4.30/4    8.37/5    3.16/4    1.10/5  
  4 Hudečková Lucie                41.32  3.15/3   17.48/7   27.26/5   31.45/5   38.00/5   40.51/4   41.32/4  
    SK Libín 1096 Prachatice              3.15/3   14.33/8    9.38/5    4.19/3    6.15/3    2.51/3    0.41/4  
  5 Vaníček Josef                  48.48  3.37/5   13.55/5   23.04/4   27.57/4   36.25/4   47.10/5   48.48/5  
    VŠSK MFF UK Praha                     3.37/5   10.18/7    9.09/4    4.53/5    8.28/4   10.45/8    1.38/6  
  6 Škácha Vítek                   50.15 12.52/8   20.23/8   30.11/6   36.58/6   46.21/6   49.38/6   50.15/6  
    SK Slavia Praha                      12.52/8    7.31/4    9.48/6    6.47/6    9.23/6    3.17/5    0.37/3  
  7 Teringlová Vendula             63.03  5.17/6   12.55/4   31.55/7   39.45/7   53.50/7   60.47/7   63.03/7  
    TJ OB České Budějovice                5.17/6    7.38/5   19.00/7    7.50/7   14.05/7    6.57/6    2.16/7  
  8 Müller_1                       69.42  7.48/7   16.13/6   36.39/8   45.34/8   59.39/8   67.26/8   69.42/8  
    Neregistrovaní                        7.48/7    8.25/6   20.26/8    8.55/8   14.05/7    7.47/7    2.16/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P           3.3km  120m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-117     2-136     3-127     4-135     5-125     6-123     7-132     8-130     9-119    10-100   
  1 Adam Smetana                   42.36  4.50/1*  11.25/1*  18.56/1*  28.42/1*  32.58/1*  34.56/1*  37.06/1*  39.07/1*  41.07/1*  42.14/1*  42.36/1* 
    Neregistrovaní                        4.50/1*   6.35/1*   7.31/4    9.46/3    4.16/1*   1.58/1*   2.10/1*   2.01/1*   2.00/1*   1.07/1*   0.22/1* 
  2 Voborovská Jana                64.39  6.55/2   17.20/2   29.17/4   34.03/2   41.09/2   43.53/2   53.02/3   56.22/2   62.23/2   64.13/2   64.39/2  
    Neregistrovaní                        6.55/2   10.25/3   11.57/6    4.46/1*   7.06/3    2.44/3    9.09/5    3.20/2    6.01/5    1.50/4    0.26/2  
  3 Pěstová Kateřina               66.36  8.13/3   21.56/4   27.50/3   35.50/3   43.12/4   45.41/3   51.52/2   57.14/3   64.25/3   66.10/3   66.36/3  
    Ski Klub Lenora                       8.13/3   13.43/6    5.54/2    8.00/2    7.22/4    2.29/2    6.11/3    5.22/6    7.11/6    1.45/3    0.26/2  
  4 Černý Dan                      75.52  8.44/4   20.13/3   25.03/2   36.04/4   41.46/3   59.09/4   65.24/4   69.00/4   73.49/4   75.25/4   75.52/4  
    Neregistrovaní                        8.44/4   11.29/4    4.50/1*  11.01/5    5.42/2   17.23/6    6.15/4    3.36/3    4.49/2    1.36/2    0.27/4  
  5 Pecháček Tomáš                 98.50 26.55/6   38.29/6   48.56/6   59.53/5   70.27/5   75.20/5   85.35/5   90.30/5   95.47/5   98.14/5   98.50/5  
    Neregistrovaní                       26.55/6   11.34/5   10.27/5   10.57/4   10.34/5    4.53/5   10.15/6    4.55/5    5.17/3    2.27/5    0.36/6  
  6 Anežka Paločková              109.30 26.05/5   36.09/5   43.11/5   73.54/6   87.16/6   91.37/6   97.24/6  101.08/6  106.26/6  108.59/6  109.30/6  
    SKOB Kralupy n.Vlt.                  26.05/5   10.04/2    7.02/3   30.43/6   13.22/6    4.21/4    5.47/2    3.44/4    5.18/4    2.33/6    0.31/5  
    Beneš Petr                 DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Neregistrovaní                            /     6.41/     5.00/     5.01/     5.07/     3.12/     2.48/     3.11/     3.24/         /         /   
WebZdarma.cz